Тарас Кириченко Член Наглядової Ради в АТ «Ощадбанк», член СЕО Club Ukraine та Editor’s Club

Державний Ощадний Банк України. Наступні кроки.

16 листопада 2020, 12:03

Про свою діяльність у складі Наглядової Ради Ощадбанку пишу не часто. Корпоративне управління вимагає тиші та виваженості у прийнятті рішень. Але вже цієї осені всі стали свідками низки суттєвих змін, які впливатимуть на подальшу стратегію і майбутню роботу банку. А саме:

1. На початку осені єдиний акціонер банку Кабінет Міністрів України погодив стратегічні напрямки діяльності ОЩАДБАНКУ (офіційне джерело)

2. З жовтня 2020 року призначили нового Голову Правління – Сергія Наумова. Досвідченого банкіра, що обіймав керівні посади в ряді банків України, зокрема Райффайзен Банку, Укрсиббанку, Правекс банку, Піреус банку. В останніх трьох він був головою правління (офіційне джерело)

3. За останні 8 місяців роботи ОЩАДБАНК зайняв друге місце у рейтингу прибутковості серед всіх банків України. Принагідно хотів би подякувати попередньому Голові Правління – Андрію Пишному. Наш результат – 4,44 млрд грн.!!! (офіційне джерело)

Не мало вже зроблено, але попереду багато роботи. На мою думку, найближчим часом маємо фокусувати увагу на:

- посиленні команди;

- погодженні стратегії розвитку з Акціонером;

- приєднанні до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

- розвитку банку для комфорту обслуговування громадян та бізнесу, збільшенні ефективності його діяльності, зменшенні частки непродуктивних активів.

Державний Ощадний Банк України сучасний та динамічний банк, що трансформується. Банк і надалі буде зміцнювати свої позиції у роздрібному та корпоративному бізнесу, збільшувати присутність у мікро, малому та середньому бізнесі, працювати на благо України.

#всетількипочинається

powered by lun.ua
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter