25 квітня 2021, 20:10

Американський День Фінансової Незалежності / Financial Independence Awareness Day

Сьогодні, 25 квітня, вже третій рік поспіль США святкує день фінансових накопичень та фінансової грамотності.

Фінансова незалежність – це мрія кожного, але не багато хто з нас знає про те, як по-справжньому цього досягти. Для поширення обміну інформацією, цей день запроваджено на державному рівні, адже володіння фінансовою грамотністю, може змінити благополуччя багатьох людей навкруги та допомогти в досягненні поставлених життєвих цілей.

Але що таке фінансова незалежність простими словами? Якщо коротко, то мова йдеться про досягнення балансу: коли всі доходи від активів можуть покрити всі витрати на життя.

При досягненні цієї точки, можна дозволити собі більше не ходити в офіс за графіком та не працювати на когось іншого. Як тільки ви отримуєте фінансову незалежність, відкриваються нові можливості. І цей день саме про святкування того, що допомагає людям досягти цієї точки в їхньому житті.

Існує два правила, пов'язаних з Днем обізнаності про фінансову незалежність: Правило 25 і Правило 4%.

1. Правило 25 допомагає планувати фінансове майбутнє і визначити скільки грошей потрібно заощадити на пенсію. Потрібно накопичити в 25 разів більше щорічних витрат.

2. Правило 4% полягає в тому, щоб визначити, скільки грошей можна дозволити собі проїдати з запасу на рік. Можна витрачати не більше 4% від загального обсягу накопичень.

Якщо ви хочете корисно відсвяткувати День Фінансової Незалежності, варто поміркувати про власне фінансове становище і про те, що ви можете зробити вже сьогодні, щоб стати більш фінансово незалежними. Зробіть це, подумайте, як ви можете застосувати правило 25 і 4% до вашої ситуації, і почніть впроваджувати зміни, які ви ніколи не вважали можливими.

День також про передачу інформації та обмін нею з іншими, тому має сенс спілкування про ці речі з найближчими для вас людьми. Не всі можуть знати про такі речі, як правило 25 та правило 4%, але про їх користь годі й говорити, якщо почати застовувати їх у своєму житті.

Все це може привести вас на один крок ближче до точки, в якій вам більше не доведеться працювати на зарплату та допоможе почати втілювати мрії.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

''Найбільший ворог – це страх у власному серці'' – Яґю Муненорі і його книжка

Запрошую вас до унікальної мандрівки вглиб японської мудрості разом із "Книгою родинних переказів" Яґю Муненорі – класичним текстом про мистецтво меча, управління собою та гармонію дії...

Як діти змінюють нас – чи ми їх?

Чи замислювалися ви, як діти впливають на наше життя? Звичайно, ми сильно впливаємо на них. Але чи й вони так само сильно впливають на нас, змінюють нас, роблять зрілішими, допомагають нам ставати кращими? Ці питання здаються простими, але насправді вони відкривають цілий світ роздумів про те, ким ми є і ким хочемо бути...

''Філософія – це не мистецтво говорити. Це мистецтво жити так, щоб твої вчинки відповідали твоїм словам'' – Музоній Руф

Запрошую вас разом з новим проектом books.metanoia.mba читати, пізнавати і створювати самого себе за допомогою тих, чиї слова й досі живі. І не лише живі, але й перебувають в діалозі із кожним, хто шукає себе і робить своє життя кращим...

Як знайти себе: розмова про стиль, ролі та провідне

В рамках програми Метаноя маю групові та індивідуальні зустрічі з учасниками. Ось зворотній зв'язок одного з учасників після однієї з останніх зустрічей: Уявіть, що ви стоїте на початку шляху, який обіцяє змінити ваше життя...

Бібліотека Метаної – книжки українською стають доступнішими!

Сьогодні презентую новий проєкт – бібліотеку books.metanoia.mba. Наша мета – зробити класичні тексти доступнішими українською мовою, особливо ті, які раніше не перекладалися...

Як жити-бути зі своїми дорослими дітьми – і не зруйнувати стосунки

На вихідних не розмовляв зі своїми дітьми. А дуже хотілося. Вони були зайняті своїм життям та своїми завданнями. Зрозуміло, що формула: "Чому ти мені не дзвониш?" не працює, а працює: "Коли поговоримо?" Вночі не спав через ці сирени і думав про те, як жити-бути зі своїми дорослими дітьми...