25 квітня 2021, 20:10

Американський День Фінансової Незалежності / Financial Independence Awareness Day

Сьогодні, 25 квітня, вже третій рік поспіль США святкує день фінансових накопичень та фінансової грамотності.

Фінансова незалежність – це мрія кожного, але не багато хто з нас знає про те, як по-справжньому цього досягти. Для поширення обміну інформацією, цей день запроваджено на державному рівні, адже володіння фінансовою грамотністю, може змінити благополуччя багатьох людей навкруги та допомогти в досягненні поставлених життєвих цілей.

Але що таке фінансова незалежність простими словами? Якщо коротко, то мова йдеться про досягнення балансу: коли всі доходи від активів можуть покрити всі витрати на життя.

При досягненні цієї точки, можна дозволити собі більше не ходити в офіс за графіком та не працювати на когось іншого. Як тільки ви отримуєте фінансову незалежність, відкриваються нові можливості. І цей день саме про святкування того, що допомагає людям досягти цієї точки в їхньому житті.

Існує два правила, пов'язаних з Днем обізнаності про фінансову незалежність: Правило 25 і Правило 4%.

1. Правило 25 допомагає планувати фінансове майбутнє і визначити скільки грошей потрібно заощадити на пенсію. Потрібно накопичити в 25 разів більше щорічних витрат.

2. Правило 4% полягає в тому, щоб визначити, скільки грошей можна дозволити собі проїдати з запасу на рік. Можна витрачати не більше 4% від загального обсягу накопичень.

Якщо ви хочете корисно відсвяткувати День Фінансової Незалежності, варто поміркувати про власне фінансове становище і про те, що ви можете зробити вже сьогодні, щоб стати більш фінансово незалежними. Зробіть це, подумайте, як ви можете застосувати правило 25 і 4% до вашої ситуації, і почніть впроваджувати зміни, які ви ніколи не вважали можливими.

День також про передачу інформації та обмін нею з іншими, тому має сенс спілкування про ці речі з найближчими для вас людьми. Не всі можуть знати про такі речі, як правило 25 та правило 4%, але про їх користь годі й говорити, якщо почати застовувати їх у своєму житті.

Все це може привести вас на один крок ближче до точки, в якій вам більше не доведеться працювати на зарплату та допоможе почати втілювати мрії.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Старіння. Як прийняти старіння: роздуми про життя, мудрість і час

В рамках програми Метаноя маю групові та індивідуальні зустрічі з учасниками. Чи замислювалися ви коли-небудь про старіння? Про те, як змінюється наше тіло, розум, стосунки з людьми та наше місце у світі? Це питання, яке рано чи пізно постає перед кожним із нас...

Як отримати мільйон доларів для стартапу: практичний гід для підприємців

Недавня лекція у Київській Школі Економіки стала для мене можливістю поділитися з молодими підприємцями тим, що зазвичай залишається "за кадром" у світі венчурного капіталу...

Як управляти своїм часом: шість принципів ефективності

Кілька років тому мав цікаву розмову про управління часом. Ми зібралися в Корсуні, де до нас приєдналися мої діти. Ця зустріч стала чудовою нагодою поділитися моєю системою тайм-менеджменту, яка базується на шести ключових принципах...

Як інвестувати у стартапи: досвід, помилки та можливості

Мене як партнера інвестиційного синдикату Toloka.vc цього тижня попросили поділитися своїми думками про те, як розумно інвестувати у стартапи...

Філософія під час війни

Нещадовно мали розмову з колегами про стоїцизм під час війни. Ось декілька питань, які ми обговорювали. Відео з розмовою можете подивитися тут...

Куди інвестувати, коли грошей майже немає? Ось куди:

Інтернет забитий статтями, куди інвестувати, коли у вас повно грошей. Є багато стратегій та варіантів вибору. А що робити, якщо грошей майже немає? Студенти і, взагалі, молоді люди часто мене питають, куди і як інвестувати, коли грошей дуже мало...