25 квітня 2021, 20:10

Американський День Фінансової Незалежності / Financial Independence Awareness Day

Сьогодні, 25 квітня, вже третій рік поспіль США святкує день фінансових накопичень та фінансової грамотності.

Фінансова незалежність – це мрія кожного, але не багато хто з нас знає про те, як по-справжньому цього досягти. Для поширення обміну інформацією, цей день запроваджено на державному рівні, адже володіння фінансовою грамотністю, може змінити благополуччя багатьох людей навкруги та допомогти в досягненні поставлених життєвих цілей.

Але що таке фінансова незалежність простими словами? Якщо коротко, то мова йдеться про досягнення балансу: коли всі доходи від активів можуть покрити всі витрати на життя.

При досягненні цієї точки, можна дозволити собі більше не ходити в офіс за графіком та не працювати на когось іншого. Як тільки ви отримуєте фінансову незалежність, відкриваються нові можливості. І цей день саме про святкування того, що допомагає людям досягти цієї точки в їхньому житті.

Існує два правила, пов'язаних з Днем обізнаності про фінансову незалежність: Правило 25 і Правило 4%.

1. Правило 25 допомагає планувати фінансове майбутнє і визначити скільки грошей потрібно заощадити на пенсію. Потрібно накопичити в 25 разів більше щорічних витрат.

2. Правило 4% полягає в тому, щоб визначити, скільки грошей можна дозволити собі проїдати з запасу на рік. Можна витрачати не більше 4% від загального обсягу накопичень.

Якщо ви хочете корисно відсвяткувати День Фінансової Незалежності, варто поміркувати про власне фінансове становище і про те, що ви можете зробити вже сьогодні, щоб стати більш фінансово незалежними. Зробіть це, подумайте, як ви можете застосувати правило 25 і 4% до вашої ситуації, і почніть впроваджувати зміни, які ви ніколи не вважали можливими.

День також про передачу інформації та обмін нею з іншими, тому має сенс спілкування про ці речі з найближчими для вас людьми. Не всі можуть знати про такі речі, як правило 25 та правило 4%, але про їх користь годі й говорити, якщо почати застовувати їх у своєму житті.

Все це може привести вас на один крок ближче до точки, в якій вам більше не доведеться працювати на зарплату та допоможе почати втілювати мрії.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

"Тарас Бульба, мілфа Оксана, менеджер Петренко і філософія"

Філософія "без краватки": про щастя, вибір та сміливість бути. Сьогодні знайомлю вас з книгою, яка говорить про вибір людини. Книга, яка змушує задуматися: "Чи все я бачу? Чи не живу я в межах чужого сценарію?" Книга Талеба Таксідіотіса "Тарас Бульба, мілфа Оксана, менеджер Петренко і філософія" занурює читача в теми, які часто змушують нас задуматися над життєвими виборами та їхніми наслідками...

Що робити з грошима: філософія, інвестиції та життєва стратегія

ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ: Хочеться нагадати, що країна зараз ділиться на тих, хто на фронті і хто в тилу, і ті, хто в тилу, хто, дякуючи Богові, мають гроші, повинні пам'ятати, що, можливо, найкраща інвестиція – інвестиція в збереження своєї країни та вкладання грошей в її майбутнє...

Про що великі люди думають наприкинці життя? Жан-Жак Руссо

І знову презентую вам наш переклад. Здається, вперше українською... У світі, що дедалі більше прискорюється, книга Жан-Жака Руссо "Прогулянки одинокого мрійника" звучить як тиха, але вперта нота опору...

Як українці заробили мільйони на штучному інтелекті – кейс Toloka і Scale AI (приклад вдалої інвестиції у ШІ)

Всі зараз дуже багато говорять про Штучний Інтелект. Багато хто хоче на цьому заробити. Один спосіб – використати ШІ у своїй компанії, ще один спосіб – створити свій стартап, який працює з ШІ...

Як виховати щасливу, цілісну та суб'єктну дитину: роздуми, ідеї та практичні поради

Дитинство – це не лише період, коли ми вчимося ходити, говорити чи читати. Це час, коли закладається фундамент нашого майбутнього, формується наша особистість, наші цінності та спосіб мислення...

Голос свободи: Як Жан-Жак Руссо допомагав полякам будувати націю і чому це може навчити нас

Є філософи, які створюють системи. А є ті, хто будить народи і будує нації. Жан-Жак Руссо – саме такий мислитель. Його слово не схоже на абстрактну мову трактатів – воно ближче до молитви або заклику, виголошеного на площі...