5 липня 2022, 14:28

ШУКАЮ ШКОЛУ ДЛЯ ДИТИНИ!!!

Раз на рік я пишу про пошук школи для дитини. Це одне з найважливіших питань, яке мають вирішити розумні батьки. Цього року питання особливе виходячи з обставин, що склалися. Минулі роки проходили під знаком Корони, отже, ми навчилися працювати та вчитися онлайн. Зараз дуже багато людей знаходяться з дітьми за межами України і мають вирішити надважливе питання: чи йти з першого вересня в школу в Україні, чи залишати дітей вчитися за кордоном? Особливо, коли вони самі, дорослі, не знають де будуть через рік (чи декілька місяців).

Часто школи за межами України є недостатньо якісними для вимогливих українських батьків. Також є ризик, що дитина не зможе там нормально навчатися виходячи з атмосфери в класі/мови/чужої культури. А якщо ще прийдеться переїзджати? Багато батьків хочуть, щод дитина отримала український атестат і не забула рідної мови та культури, багатьом подобається сильна система викладання точних наук, яка є в гарних українських школах.

Мої діти вчилися в школах Афіни та Базис, це гарні школи і можу їх рекомендувати. Але для них, як і для будь-яких інших шкіл, ключевими є питання якості, ціни та, взагалі, виживання, бо цілі класи та школи можуть розсипатися під тиском обставин.

Важливим питанням для старшокласників є продовження навчання в університетах. Отже, шкільна система має допомагати дітям отримати найкращі можливості продовжувати освіту.

Дуже прошу вас поділитися вашими думками та дати відповіді в коментарях на наступні запитання:

1) Які характеристики має мати школа цього року, щоб ви віддали туди вашу дитину (дітей) вчитися (онлайн)? Як вона має бути організована? Якими мають бути ключові предмети та дисципліни? Що для вас важливо?

2) Що видумаєте про українську онлайн-школу як основну для вашої дитини, або як доповнення до місцевої школи? Якщо маєте негативний досвід з онлайн-школами, то поділіться.

3) Хотів би, щоб прозвучали імена. Можете назвати найкращих методологів для сучасної української школи? Найкращих вчителів української культури та мови? Світової культури та гуманітарних цінностей? Матемитики? Програмування? Найкращих завучів та майстрів організації онлайн-навчання?

4) Скільки може коштувати для вас навчання у гарній українській приватній школі? (а якщо це українська онлайн-школа?)

5) Дайте, будь ласка, посилання на ті школи, де зараз вчаться ваші діти, якщо ви вважаєте їх гарними та достойними вчити наших дітей?

Гуртом і батька легше бити, будь ласка, допоможіть вибрати найкраще майбутнє для наших дітей.

Як казав Конфуцій: якщо ваш план на рік – саджайте рис. Якщо ваш план на дисятиліття – саджайте дерева. Якщо ваш план на все життя – вчить дітей!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

"Тарас Бульба, мілфа Оксана, менеджер Петренко і філософія"

Філософія "без краватки": про щастя, вибір та сміливість бути. Сьогодні знайомлю вас з книгою, яка говорить про вибір людини. Книга, яка змушує задуматися: "Чи все я бачу? Чи не живу я в межах чужого сценарію?" Книга Талеба Таксідіотіса "Тарас Бульба, мілфа Оксана, менеджер Петренко і філософія" занурює читача в теми, які часто змушують нас задуматися над життєвими виборами та їхніми наслідками...

Що робити з грошима: філософія, інвестиції та життєва стратегія

ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ: Хочеться нагадати, що країна зараз ділиться на тих, хто на фронті і хто в тилу, і ті, хто в тилу, хто, дякуючи Богові, мають гроші, повинні пам'ятати, що, можливо, найкраща інвестиція – інвестиція в збереження своєї країни та вкладання грошей в її майбутнє...

Про що великі люди думають наприкинці життя? Жан-Жак Руссо

І знову презентую вам наш переклад. Здається, вперше українською... У світі, що дедалі більше прискорюється, книга Жан-Жака Руссо "Прогулянки одинокого мрійника" звучить як тиха, але вперта нота опору...

Як українці заробили мільйони на штучному інтелекті – кейс Toloka і Scale AI (приклад вдалої інвестиції у ШІ)

Всі зараз дуже багато говорять про Штучний Інтелект. Багато хто хоче на цьому заробити. Один спосіб – використати ШІ у своїй компанії, ще один спосіб – створити свій стартап, який працює з ШІ...

Як виховати щасливу, цілісну та суб'єктну дитину: роздуми, ідеї та практичні поради

Дитинство – це не лише період, коли ми вчимося ходити, говорити чи читати. Це час, коли закладається фундамент нашого майбутнього, формується наша особистість, наші цінності та спосіб мислення...

Голос свободи: Як Жан-Жак Руссо допомагав полякам будувати націю і чому це може навчити нас

Є філософи, які створюють системи. А є ті, хто будить народи і будує нації. Жан-Жак Руссо – саме такий мислитель. Його слово не схоже на абстрактну мову трактатів – воно ближче до молитви або заклику, виголошеного на площі...