Чому ми робимо венчурну толоку?
Друзі, вирішив відновити ведення блогу. Не писав близько року. Але треба писати. Бо є що.
1) Україна – країна у війні, ми маємо перемогти, перемога потребує сміливості, зброї, грошей!
Україні потрібен бізнес, потрібні підприємці. Це заради нашої перемоги і заради майбутнього.
Ми маємо величезну кількість талановитих підприємців, інженерів, які створюють бізнеси і продукти заради кращого майбутнього для своїх клієнтів, для України і для всієї нашої планети. Ми маємо допомогти їм стати успішними.
Гроші – ресурс, який потрібен для успіху у бізнесі. Часто саме їх і бракує. А грошей у світі багато.
І ВОНИ ХОЧУТЬ БУТИ ПРОІНВЕСТОВАНИМИ. Але є певні правила їх отримання...
2) Нещодавно на Економічній правді вийшла моя колонка: "Хочеш знайти інвестора – думай як інвестор".
Це були поради для українських підприємців, які прагнуть залучити великі інвестиції у свій бізнес.
Ось вона тут.
Можливо, вона допоможе вам побудувати бізнес, знайти інвестора, реалізувати вашу місію у житті.
3) Рік тому давав інтерв'ю. Ось шматочок з нього:
Питання: Які б ви дали ще поради підприємцю, якщо він тільки стає на цю стезю підприємництва та стартаперства, або три головних мотиваційних рекомендації... Ми дали ідеальний образ, а от яку мотивацію ви дасте?
Відповідь: Мотивація – дуже проста. По-перше, ви витратите десятки років свого життя, будете працювати як пес. Скоріше за все, зазнаєте декількох поразок на цьому шляху. Скоріше за все, об вас будуть витирати ноги ваші клієнти, партнери, а іноді і не дуже гарні інвестори. Це не про Toloka.VC, це про інше. Скоріше за все, ваша дружина і ваші діти не будуть вас часто бачити. Скоріше за все, у вас не буде достатньо часу на спорт. Скоріше за все, ви точно забудете, як грати в комп'ютерні ігри. І от якщо після цієї мотивації вам ще хочеться, насправді, витратити десятки років свого життя, тоді, можливо, варто продовжувати. Займатися бізнесом треба тоді, коли не можете інакше. А ось друга така мотиваційна річ: дуже часто в Україні немає культури помилок. Треба робити помилки, але помилки мають бути розумними. Ви не можете одну і ту саму помилку робити тричі. Ви не можете зробити помилку і не зробити з неї висновків. Якщо ти витратив мільйон гривень на перевірку якоїсь гіпотези, то ти маєш порахувати і зрозуміти, що пішло не так. А якщо ви витратили мільйони і нічого не засвоїли, то для чого ви їх витрачали. Тому, звичайно, треба помалятися. Помилятися швидко, помилятися якісно. Ну і, мабуть, третє: ви маєте хотіти змінити світ.
4) Якщо ви хочете дізнатися більше, можливо, варто подивитися все ІНТЕРВ'Ю.
5) Що таке TOLOKA.VC – це проукраїнський венчурний інвестиційний синдикат, який вкладає гроші своїх партнерів у найкращі міжнародні швидкозростаючі бізнеси.
6) Якщо ви хочете долучитися до Толоки як інвестор, або хочете запропонувати інвестицію у ваш зростаючий міжнародний бізнес, то, будь ласка, відвідайте сайт, заповніть заявку, зв'яжіться з нами.
На сьогодні все. Далі буде...
Доброго венчуру! Ми з України
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.