Влад Троїцький про проєкт "Аламбарі"
Ми усі поодиноко зачинені у своїх маленьких домівках, але при цьому світ безмежний та чарівний. І ми як команда "ГогольФесту", "ДахаБраха", театру "ДАХ", пропонуємо такий проект, коли ми окремо, але разом та одночасно робимо щось, що показує, що ми - люди, різні й одночасно дуже схожі. Композиція "Аламбарі" мінімалістична, підкреслює ритуальність нашого повсякденного життя. Небо, яке однакове й різне перед нашими вікнами, і кава, горнятка, які різні, але відчуття дуже схожі. Доєднуйтесь! У неділю ми будемо робити перший кейс, спробу об'єднати шість команд з різних країн і в 15:30 буде трансляція-стрім на ютуб цього проекту. Далі ми запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до цього проекту, спробуємо зробити щось разом.
Чому "Аламбарі"? Цей проект, цей альбом, ми випустили в кінці березня. А записували ми його у вересні в гірській місцевості Бразилії, в Аламбарі. Так склалася доля, що на чарівній студії "Gargolandia" у віддаленні від великих міст. Ми провели там 10 днів та записали альбом. Цю наймедитативнішу композицію ми вирішили назвати - Аламбарі. Це логічне продовження попереднього альбому "Шлях", дорога. Якщо "Шлях" був крізь Україну, то "Аламбарі" - це дорога через світ, тому що звучать різні обертони в цьому альбомі. Що стосується технології - ми використовуємо Zoom і це дивне відчуття, деяка репліка нашого давнього перформансу "Dreams of the lost road", коли було придумано саме поняття вертикальної сцени. Коли ти бачиш комірку зуму, і що кожна з них - це індивідуальне маленьке життя людини, але разом з цим, ти раптом бачиш зріз цього життя і це настільки заворожуюче, цей момент одночасно. Я розумію, саме цей момент, коли ми всі сидимо в різних частинах світу на карантині - це відчуття нашої єдності, і це той час, коли тільки зараз можливий цей проект. Тому я запрошую Вас в цю подорож.
Дізнатися більше про проєкт - http://alambari.org
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.