7 жовтня 2008, 15:12

Вітер по степу пісню співає – про Україну, кольору мли...

Скільки раз це має повторюватися? Тільки у 17 сторіччі – руїна, взаємне поборення еліт. Одні – за Захід, інші – за Схід. І нікого – за Україну.





На початку 20 сторіччя знову та ж сама історія. У Харкові проросійська Східна Українська РСР. В Центрі і на Заході – "прозахідна" УНР. Знову війна.

В середині 20 сторіччя на Сході та Центрі – Українська РСР. На Заході – громадянська війна за незалежну демократичну (неросійську) Україну.

Може досить? Може нарешті хтось скаже СТОП?

На мою думку, Ющенко вчергове намагається "розв'язати стару війну". Одвічну війну між Сходом і Заходом, але найголовніше – війну на території України.

А якщо ми стомилися бути територією війни? А якщо ми хочемо не роз'єднувати, а об'єднувати народи?

...

Чорні люблять білявок. Високі – низьких. Товсті – худих. Темпераментні – спокійних. Закон природи. Багатство – у різноманітності. Взаємні протилежності здебільшого притягуються. За кордоном ми не шукаємо ресторан української кухні, а шукаємо місцевого, незвичного колориту.

В нашій країні живуть різні національності. І найзанудніше та найдурніше – шукати серед них "своїх" та розбіжності серед "чужих". На мою думку це шлях поневолених слабаків, які воюють проти набагато сильнішого ворога. Але ми 17 років, як незалежні, то може досить відчувати себе "брудною чайкою при битій дорозі"?

Розгляньтесь довкола – це ж так прекрасно, що ми такі різні. Давайте захоплюватися різницею, відмінностями, багатством країни, яке криється у різності нас усіх!

Чоловік любить жінку за те, чим вона відрізняється від чоловіка. Вершина захоплення цими відмінностями дає старт новому життю.

Якщо ми хочемо народити нову українську націю – давайте захоплюватися тим, чим ми відрізняємося одне від одного! Давайте будувати нову, неконфронтаційну, єдину Україну. Попри розбіжності у мові, релігії, зрості та товщині гаманця.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...