Коли я вперше прочитав про реєстрацію Президентом України законопроекту з поправкою про збереження кажанів, думав, що цей чийсь дотепний жарт. Втім, сайт Верховної Ради не залишає підстав для сумнівів.
В часи економічної кризи наш Президент має "велике серце" і ладен турбуватися про наших братів менших – летючих мишей.
Пояснювальна записка вражає своєю армійською лаконічністю: "Проект акту не потребує проведення консультацій з громадськістю". Вчитавшись ви знайдете там справжнє юридичне одкровення: "Проект акту не стосується прав та обов'язків громадян".
Нещодавно Ірина Ванникова "хижо" поглядаючи з екрану відчеканила мораліте Президента щодо депутатів, які працювали протягом дня 8 хвилин. Тож я хочу віддати борг.
Люба Ірино, нагадайте пану Президенту, що на "організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення Президента України" державний бюджет 2008 року виділив 152 388 500 грн. Тож хоча б з поваги до державних грошей, як не до власних громадян, – відкладіть реєстрацію подібних законопроектів до прийняття справді потрібних для країни в часи фінансової та економічної кризи законів.
Українські кажани, бджоли та інші можуть зачекати. Тепер українські люди – понад усе.
Верховна зрада в вівторок не відкрила вечірнє засідання, оскільки НЕМАЄ ЗАКОНОПРЕКТІВ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ.
Дебілов – іди і працюй.
Дебільний уряд дебілова подав в ВР варіант бюджету на 2009 року розроблений в липні 2008 і з словами: А ви виправіть що зможете. Тобто уряд "проффесіональної кАманди" не спромігся нічого розробити за цих півроку.
А для дебілова трошки математики. Бюджет ВР 980 млн. грн. Вас дебілів 450 шт. Ти нам, Дебілов, обійшовся приблизно 2 (два) млн. грн.
І що ти зробив за ті гроші.
А кажанів захищати це не бюджет розпилювати. Вони відкат не дадуть. І тому до них спава тільки в Президента. Так як і до Голодомора бо мертві не електорат.