Про внуків чорнобильців і дармоїдів
Щойно прочитав, що дітей чорнобильців, [URL=http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ditey_chornobiltsiv_perestali_bezkoshtovno_goduvati_v_shkolah_2009315]перестали годувати у школах
[/URL]
Як 46-річний чоловік, який закінчив школу в смт Поліське, що належить до 2 зони обов'язкового відселення, вирішив розібратися.
Отож.
Дітьми чорнобильців можна назвати тих, хто народився в 1 та 2 зоні після 26 квітня 1986 року. Тобто, найстаршому – 28-29 років. Такі в школу точно не ходять.
Якою ж є верхня межа "дитини" чорнобильця? Думаю, не пізніше 1995 року, коли закінчили відселяти моє Поліське. Його відселяли одним з останніх.
Тому "дітям чорнобильців" не може бути менше 19-20 років і в школу вони ходити не можуть. Інші діти – народжувались в чистих місцях.
Тепер питання – кого ж годують у школах безкоштовними обідами за рахунок наших податків? Ясно, що не дітей чорнобильців. Відтак внуків чорнобильців? Ще одне питання чи годуватимуть безкоштовно правнуків і пра-правнуків чорнобильців?!
Ми повалили пам'ятники Леніну, але коли ми викинемо комунізм і ленінізм з наших голів?
Наприклад, в Україні існує 4 зона посиленого радіаційного контролю, до якої входять всі північні околиці Києва. В рік на її утримання йде близько 1 млрд гривень.
Але панове, такі ж рівні забруднення, як у 4 зоні, є у Австрії, Хорватії, Швеції та Норвегії. Однак там ніхто не витрачає податків на соціальні пільги населенню цих територій.
Я не маю доказів, але враження, що це чергова корупційна кормушка.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.