14 вересня 2015, 15:11

Юлія Тимошенко вміє боятися?

Ніколи б не повірив, що напишу таке припущення, але, схоже, Юлія Тимошенко таки боїться.

Політик, яка пішла до в'язниці, відмовляючись тікати від Януковича, лідер політичної партії, яка пережила навіть мезальянс з Фронтом змін і невдале розлучення з Яценюком, аналітик, яка прораховує кожну емоцію і кожен крок наперед – БОЇТЬСЯ?

Не віриться. Проте минулого тижня на телеканалі 112 народний депутат Вадим Івченко погодився, що Тимошенко пропонували стати координатором коаліції, але вона ще вагається.

Чому Батьківщина? Бо перед цим координатором коаліції були Андрій Тетерук від Народного Фронту, Юрій Луценко від БПП, Олег Ляшко від Радикальної партії. Залишилась Батьківщина, тобто, Юлія Тимошенко та Самопоміч, тобто, Олег Березюк.

І якщо до обережного львів'янина-початківця, який не хоче ризикувати перед місцевими виборами, питань не виникає, – він може боятися відповідальності.

То відмова досвідченого політика, яка звикло бере на себе відповідальність з кінця 90-х років, викликає подив.

Звичайно, бути координатором коаліції, значить входити до групи топ-політиків від влади і нести відповідальність за уряд і, якоюсь, мірою, за всю країну. Напередодні 25 жовтня це вкрай незручно.

Вже не напишеш – "справедливі пенсії" на білборді, бо у громадян постане запитання, чому їх до сьогодні нема.

І не заявиш гордо на Шустерлів вимогу голосувати всі рішення виключно силами коаліції, бо перше ж рішення, яке не підтримає твоя фракція кине тінь на вміння домовлятися й шукати компроміс координатора коаліції.

Але хіба хтось обіцяв, що буде легко? В такому разі потрібно переходити в опозицію разом з Олегом Ляшком та Опозиційним блоком. От тільки чи патріотично це робити під час війни?

Відомо, що Уїнстон Черчіль після закінчення другої світової війни програв парламентські вибори. Однак його й до сьогодні згадують із вдячністю не тільки британці, але й громадяни інших країн. А от прізвища наступного британського прем'єра після нього не пам'ятає ніхто.

Як не пам'ятатимуть і лідерів теперішньої опозиції після того, як Україна переможе у цій нелегкій війні.

P.S. Обговорення блогу можливе на моїй сторінці в ФБ для не анонімних френдів:)

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...