Під тиском громадськості і президента у Павлограді буде другий тур
Інформація про це вже відома.
Вражає інше – нова активізація тих, хто прагне не так вирішення проблеми, як вигідного використання ситуації для вирішення своїх партійних політичних задач.
Можливо заклики протистояння до президента насправді мають інші причини? Насамперед, вщент програні президентські вибори 2014 року і недостатньо вражаючий партійний результат на виборах 2015 року, які щойно завершилися.
Наскільки більше можна вирішити у співпраці, а не в протистоянні, показує не один Павлоград. Наприклад вирішення будь-яких кадрових питань вимагає консолідації парламентської коаліції. У тому числі відставка діючого складу ЦВК, прихильників якої немає ні в одній з партій.
Партіям популістичної опозиції не варто довіряти. На виборах в столиці вони не пройшли навіть 5% бар'єр.
Партіям олігархічної опозиції довіряти не можна і поготів. Достатньо красномовним є Павлоград, про який вони уже прокричали, що влада нібито підіграє регіоналам, хоч це виявилося не так.
Якби їхня енергія та мільйони були не витрачені на білборди в Києві, а використані для конкурентної боротьби у Харкові, можливо у Геннадія Кернеса був би вже не такий вражаючий результат?
В цілому відсотки цих партій на виборах показали, що насправді бажання громадян інші, ніж це уявили опозиційні політики. Тож досить гризні, вибори вже закінчуються і Україна потребує роботи, а робота виконується добре тільки гуртом, разом, у співпраці заради країни.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.