США підтримує Мінські домовленості – це треба запам'ятати
Виступ Джозефа Байдена, віце-президента США, має покласти край подиву гідній дискусії щодо доцільності Мінських угод. Для тих, хто не почув, це треба повторити ще раз – Захід підтримує Мінські домовленості.
Мені довелося бувати не на одній телепрограмі, де обговорювалась ця тема за останній рік. Комусь постійно хочеться, щоб Україна відмовилася від Мінська і я впевнений, що цей "хтось" постійно стимулює тему з Москви.
Економічні санкції, які продовжують бити по російській економіці, зав'язані саме на Мінські угоди. Бажають чути це наші радикали чи ні, і в США, і в ЄС вважають, що альтернативи такому плану немає. Про що, до речі, неодноразово говорив Порошенко.
Тож треба бути реалістами і заспокоївшись більше не піднімати тему доцільності цих угод, якщо ми хочемо збереження санкцій проти Росії.
Між іншим це означає, що й закон про вибори на Донбасі нам треба прийняти, хоч може це й виглядає для когось огидним.
За логікою гібридної війни треба створити ситуацію, в якій Мінські угоди порушимо не ми, а Москва. Не залишити жодного виходу для Путіна, як тільки вивести окупаційні війська, відновити український контроль за державним кордоном і діяти у відповідності з планом.
Дилема має бути проста: або Москва і її сателіти виконують Мінські домовленості, або санкції будуть продовжуватись і посилюватись.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.