Одностатеві шлюби – чому це так схвилювало Яценюка?
Спочатку про факти – сьогодні раптом опубліковано розпорядження уряду N1393-р, яке було підписане три з половиною місяці тому – 23.11.2015.
Йдеться про розробку проекту закону про легалізацію прав одностатевих пар, який швидше всього успішно провалять у Верховній Раді. Згідно розпорядження законопроект мають розробити до 2 кварталу 2017 року.
Найголовніше питання, яке виникає: чому розпорядження опубліковано саме зараз, а не три з половиною місяці тому наприкінці листопада?
Відповідь на поверхні – щоби максимально відвернути увагу від урядової кризи і створити враження у ЄС, що нібито Яценюка, як прем'єра, критикують за захист прав одностатевих пар.
Таким чином метою публікації є провокування протестів та нової хвилі дискусій з питання, яке немає ані найменшого відношення до втрати довіри у коаліції.
Не виключено, публікація має на меті також аналіз висловлювань кандидатів у прем'єри, щоб розгорнути довкола цього полеміку, хоч це і не має жодного відношення до найбільших проблем, які є зараз в країні.
На мій погляд використовувати цю технологію непорядно і по відношенню до противників одностатевих шлюбів, і по відношенню до ЛГБТ, і по відношенню до ЄС. Ті, хто запустив публікацію саме сьогодні нас усіх мають за ідіотів, бо розраховують (перепрошую) на всеукраїнський срач.
Я проти легалізації одностатевих шлюбів, але на протести зараз не піду. Не хочу грати по чужому сценарію. На мій погляд найголовніше питання інше – формування нового кабінету міністрів, який забезпечить реальне просування реформ та підйом економіки.
Арсенію Яценюку варто не вдаватися до хитрощів та технологій, а чесно та відверто говорити про майбутній уряд і майбутнього прем'єра, якого підтримає він та його фракція.
N.B. Мене тут на ФБ критикують, що цей законопроект буде про права іноземців, які вже зареєстровані у шлюбі. Змушений нагадати, що переважна більшість з 28 країн ЄС не визнають одностатеві шлюби, тож в Україні ці іноземні пари будуть мати не більші проблеми, ніж у Польщі, Хорватії або Іспанії. Підкреслюю – країнах, які не менше від інших представляють Європу та європейські цінності. Але мій блог не про це.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.