11 березня 2016, 14:27

Одностатеві шлюби – чому це так схвилювало Яценюка?

Спочатку про факти – сьогодні раптом опубліковано розпорядження уряду N1393-р, яке було підписане три з половиною місяці тому – 23.11.2015.

Йдеться про розробку проекту закону про легалізацію прав одностатевих пар, який швидше всього успішно провалять у Верховній Раді. Згідно розпорядження законопроект мають розробити до 2 кварталу 2017 року.

Найголовніше питання, яке виникає: чому розпорядження опубліковано саме зараз, а не три з половиною місяці тому наприкінці листопада?

Відповідь на поверхні – щоби максимально відвернути увагу від урядової кризи і створити враження у ЄС, що нібито Яценюка, як прем'єра, критикують за захист прав одностатевих пар.

Таким чином метою публікації є провокування протестів та нової хвилі дискусій з питання, яке немає ані найменшого відношення до втрати довіри у коаліції.

Не виключено, публікація має на меті також аналіз висловлювань кандидатів у прем'єри, щоб розгорнути довкола цього полеміку, хоч це і не має жодного відношення до найбільших проблем, які є зараз в країні.

На мій погляд використовувати цю технологію непорядно і по відношенню до противників одностатевих шлюбів, і по відношенню до ЛГБТ, і по відношенню до ЄС. Ті, хто запустив публікацію саме сьогодні нас усіх мають за ідіотів, бо розраховують (перепрошую) на всеукраїнський срач.

Я проти легалізації одностатевих шлюбів, але на протести зараз не піду. Не хочу грати по чужому сценарію. На мій погляд найголовніше питання інше – формування нового кабінету міністрів, який забезпечить реальне просування реформ та підйом економіки.

Арсенію Яценюку варто не вдаватися до хитрощів та технологій, а чесно та відверто говорити про майбутній уряд і майбутнього прем'єра, якого підтримає він та його фракція.

N.B. Мене тут на ФБ критикують, що цей законопроект буде про права іноземців, які вже зареєстровані у шлюбі. Змушений нагадати, що переважна більшість з 28 країн ЄС не визнають одностатеві шлюби, тож в Україні ці іноземні пари будуть мати не більші проблеми, ніж у Польщі, Хорватії або Іспанії. Підкреслюю – країнах, які не менше від інших представляють Європу та європейські цінності. Але мій блог не про це.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...