Хто ж відповідальний за українські суди?
Сумний жарт від Вадима Денисенка:
В Ізраїлі затримано Едуарда Ставицького, Австрія утримує Дмитра Фірташа, Юрій Колобов сидить в тюрмі у Іспанії... І тільки Олександр Єфремов вчинив мудро залишившись в Україні.
Додам від себе – бо понадіявся на український суд.
Давайте розберемося:
25 листопада Президент вніс на розгляд парламенту проект змін Конституції для забезпечення правосуддя.
1 лютого Конституційний суд визнав визнав конституційним доопрацьований законопроект про внесення змін до Конституції в частині правосуддя
2 лютого 244 народних депутати підтримали законопроект N3524
Хто ж винен у тому, що суди і далі не очищені від корупції? Враховуючи, що це незалежна гілка влади і втрутитись в її справи можливо тільки через зміни Основного Закону?
Президент? Але він в межах своїх повноважень вніс проект змін Конституції.
Конституційний суд? Але він дав позитивний висновок, відкривши можливість для роботи парламенту.
244 народних депутати, кістяк яких складали БПП та НФ? Але вони проголосували за проведення змін.
Звичайна логіка – вся політична відповідальність за нереформовані суди лежить на тих 56 народних обранцях, які не готові підтримати зміни до Конституції, забезпечивши необхідні 300 "за".
Особливо прикро, що це політики, які були активними учасниками Євромайдану.
Панове опозиціонери, пам'ятайте – Єфремов і Ставицький, Фірташ і Колобов, зрештою, Янукович – дуже сподіваються саме на вас!. Продовжуйте і далі затягувати реформу судів – це в їх інтересах.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.