28 червня 2016, 08:57

Потрібне політичне перемир'я, щоб підтримати Україну

Я усвідомлюю наскільки не популярно йти проти тренду, але, панове, подивіться неупереджено, що відбувається на ваших очах.

Отож, в результаті референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу, питання України об'єктивно мало відійти на другий, якщо не на третій план.

Росія, починаючи з січня, проводить велетенську роботу, щоби добитися зняття економічних санкцій.

Україну не випадково лихоманить від постійного стимулювання в ЗМІ емоційно-дражливих тем виборів на Донбасі та невиконання Мінських домовленостей. Розрахунок по-російськи простий, як двері, якщо Україна відмовиться від Міннських домовленостей, значить європейські санкції проти Росії за невиконання Мінських домовленостей не мають сенсу. Паче того наступним логічним кроком стало б введення санкцій проти України, – про що, мабуть, вже давно мріють в Москві.

За деякими інформаціями близько 7 країн ЄС сумніваються у доцільності продовження санкцій.

І от за цих умов Петро Порошенко їде на мінісамміт в Брюссель і добивається позитивного результату:

1. Надання безвізового режиму знову підтверджують;

2. Попри всі проблеми з'являється перспектива продовження санкцій проти Росії: спочатку Сенат, а потім і Палата депутатів Італії відхиляють законопроект про скасування санкцій проти Росії.

3. Як вишенька на тортик – президент привіз із Брюсселя підтвердження макрофінансової допомоги майже на мільярд доларів..

Я не пропоную вам підтримувати Петра Порошенка – це справа ваших політичних поглядів, але якщо ми українці, то в цей важкий для країни час маємо підтримати Україну.

Сьогодні буде урочисте засідання Верховної Ради. Пам'ятаю як 20 років тому депутати знехтували партійними і непримиренно-політичними амбіцями і прийняли Конституцію України. Так і треба діяти у важкі часи.

Дайте спокій країні хоча б на час, достатній для того, щоб добитися продовження економічних санкцій проти Москви – це наш спільний загальноукраїнський інтерес.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...