Чому Наєм та Заліщук не можуть представляти БПП
Як мені вдалося довідатися на фракції БПП 14 листопада був проголосований принцип – прізвища не звучали. Суть рішення: ті, хто утворив або увійшов до інших політичних проектів не повинні представляти фракцію БПП у складі постійних делегацій за кордоном.
Список Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи – можна переглянути тут
Список Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО – розміщено тут.
Переглянувши їх я справді знайшов Світлану Заліщук у складі делегації до ПАРЄ і Мустафу Наєма у складі делегації до НАТО. Водночас обидва народних депутати нібито беруть активну участь у партії Демократичний альянс.
Якщо наступним рішенням БПП відкличе їх зі складу постійних делегацій – це виглядатиме цілком логічно.
Як відомо до Верховної Ради Заліщук і Наєм обиралися від БПП. За квотою фракції БПП потрапили до складу делегацій в НАТО й ПАРЄ. Тепер їх погляди спонукали їх до утворення свого власного політичного проекту.
Пишу максимально делікатно, бо поважаю їхнє право на іншу позицію.
За таких умов, я б вийшов з фракції БПП і склав мандат, бо інакше це політичне лицемірство. Однак вони чомусь цього не зробили.
БПП має повне право змінити склад делегації до ПАРЄ від власної фракції з огляду на нові обставини. А заява Демократичного Альянсу лише доводить, що ці депутати ближче до цієї партії, відтак даремно залишаються в БПП.
Якщо на наступних виборах ДемАльянс включить їх до списку і виграє з ними вибори, то вже від своєї партії вони знову зможуть поїхати до ПАРЄ.
А як інакше?