Напад на Найєма вже розслідують інші прокурори
Звернув увагу на блог Олексія Братущака і вирішив перевірити, хто розслідує справу, зайшовши на офіційний сайт ГПУ. Як виявилось, учора 7 травня, справу побиття народного депутата забрала прокуратура міста Києва. Тому, як я розумію, прокурор районної прокуратури, про якого пише тут Олексій, більше до цієї справи не має відношення.
Не хочу виступати адвокатом "мажорів", але розумію, що для звільнення будь-якого прокурора потрібні підстави, які повинна знайти генеральна інспекція. Інакше звільнений легко відновиться через суд.
Тож як би нам не хотілося блискавично очистити органи, сформовані ще за Януковича, за Законом цей процес не може вирішуватись одним бажанням генерального прокурора.
Натомість, з ініціативи Юрія Луценка у прокуратурі, колись найбільш консервативному відомстві,за останній час успішно реалізовано цілий ряд реформ:
1. За підтримки США була створена генеральна інспекція, яка розслідує злочини працівників прокуратури.
2. З'явилося прокурорське самоврядування, зокрема КДКП, яка обмежила кадрове всевладдя генпрокурора.
3. Чисельність органів прокуратури скорочено на 25%, а стартова зарплата підвищена, що є добрим щепленням проти бажання взяти хабар.
4. 309 нових прокурорів, з яких 80% прийшли з-поза системи, завершують навчання перед тим, як будуть призначені на посади до місцевих прокуратур.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.