1 жовтня 2018, 13:25

Окрім Ю.Тимошенко Нафтогаз не влаштовує Ю. Бойко

Звичайно, у штабі Тимошенко це пояснять чим завгодно, навіть збігом обставин, але через два дні після заяви Юлії Володимирівни про необхідність ліквідувати Нафтогаз, на українську компанію напав Юрій Бойко.

На Погоджувальній раді сьогодні він заявив: "Нафтогаз" керується незрозумілою наглядовою радою, де є іноземці. Це реальна загроза національній безпеці. Чинне керівництво "Нафтогазу" – на вихід".

Що може об'єднувати екс-регіонала, який до початку війни не приховував своїх проросійських поглядів і ту, яку вивела із в'язниці наша Революція гідності?

Відповідь на це питання можуть дати хіба справжні журналісти-розслідувачі, а не блогери. Я ж констатую лише майже синхронний напад двох політиків на Нафтогаз, якому російський Газпром уже боргує 2,6 млрд доларів. А за словами Юрія Вітренка у Нафтогазу є перспективи виграшу у Газпрому ще 12 млрд доларів.

У п'ятницю була невдала спроба спростування від Юлії Тимошенко, яка запевнила, що і після ліквідації Нафтогазу Газпром поверне Україні свої борги. Однак, на думку спеціалістів – це маніпуляція.

Зокрема, комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко попереджає:

"Оскільки мова йде про контрактні відносини між двома компаніями, Нафтогазом та Газпромом, то ліквідація Нафтогазу не дозволить Україні отримати ці гроші з Газпрому".

І наостанок спогад Віктора Балоги, який в інтерв'ю УП підтвердив слова екс-президента, що Юлія Тимошенко пропонувала призначити послом до Москви Віктора Медведчука:

"У мене була за дорученням президента зустріч з паном Медведчуком і Тимошенко. На цій зустрічі також був пан Григорій Суркіс. Тому Ющенко сказав вам правду."

Як кажуть, без коментарів, тільки факти для роздумів...

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...