Тимошенко не було в залі, щоб не дратувати Росію? Шо знову?
З першого погляду правило відсутності Юлії Тимошенко в залі Верховної Ради під час голосування з питань, що можуть розлютити Росію, цього разу нібито дало збій. І справді, незважаючи, що тільки кожен другий депутат Тимошенко проголосував за закон про перейменування УПЦ МП, – вона проголосувала.
Як свідчать офіційні результати поіменного голосування на сайті Верховної Ради Юлія Володимирівна натиснула кнопку "ЗА" серед 9 нардепів з фракції Батьківщина, що налічує 20 депутатських багнетів.
Але народні депутати, які були під час голосування в залі, в один голос стверджують, що поки тиснули на кнопки Тимошенко на своєму місці не було. Це добре видно на цьому відео, де у червоному колі депутатське місце Юлії Володимирівни під час проведення голосування.
Виходить Тимошенко "врятував" хтось із її фракції, проголосувавши замість свого лідера?
Ніколи б не звернув уваги на цей прикрий випадок через ризик поставити під сумнів результати голосування, якби я раніше про таку поведінку вже не писав. Лише нагадаю красномовні "неголосування" Тимошенко за закони, прийняття яких роздратувало Росію. Кожного разу її не було в залі, а в багатьох випадках і в Україні:
• 20 вересня 2016 р. Постанова про невизнання виборів до Державної думи Росії на території українського Криму
• 06 жовтня 2017 р. Закон про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях – 1 читання.
• 18 січня 2018 р. голосування на визнання Росії агресором та окупантом в законі про деокупацію Донбасу – 2 читання і вцілому.
22 березня 2018 р., голосування за невизнання виборів президента Росії на території окупованого Криму.
• 12 липня 2018 р., голосування за відповідальність Росії по збитому літаку МН-17. Закон про міжнародне співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17
• 06 грудня 2018 р., голосування за вихід з Великого Договору про дружбу і співробітництво з Росією.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.