12 червня 2019, 18:03

Про конституційно-стурбованих

Думаю у сьогоднішній заяві представника Зеленського правдою може бути тільки сам намір змінити Конституцію, все інше може виявитися потім жартом. Ну як із зменшенням тарифів, на який так сподівались багато з 73%. Добре, що тепер Андрій Герус все пояснив – Зеленський пожартував і нічого не обіцяв.

Тому на мій погляд не варто аналізувати по суті ідеї зміни Конституції зі слів представника Зеленського у ВР. Бо поки ще нема законопроекту все можуть потім списати на примітивні жарти.

Правдою може бути лише одне – бажання переінакшити Конституцію, адже поточна соціологія свідчить, що Зеленський може зібрати 300 голосів. Залишилось зрозуміти під які проекти?

Я припускаю, що об'єднати "Слуга Народу, Опозиційну платформу за життя і Батьківщину точно можуть питання зміни курсу на вступ до НАТО.

Опозиційна платформа вже давно виступає проти вступу України до НАТО. Володимир Зеленський у своїй передвиборній програмі сумнівався у вступі до НАТО також, тому пропонував референдум про приєднання до НАТО або інших безпекових об'єднань. Ну а "Батьківщина" щойно включила N2 партійного списку Сергія Таруту, який відкрито виступав за позаблоковий статус.

"Не було б щастя...", як кажуть в народі, бо тепер кожен думаючий українець має підказку за які партії у жодному разі голосувати не можна.

Тим більше, що іще один проект може зібрати 300 голосів – зміна статусу української мови.

В частині прихильності до російської збігаються вже декларовані погляди N1 Слуги Народу Дмитра Разумкова і Опозиційної платформи.

Чи долучиться до їхньої нелюбові до нашої мови і "Батьківщина"? Поки не знаю. Але про бажання Тимошенко не бути в опозиції до Зеленського у будь-якому разі ми вже почули. Чи варто виборцям ризикувати державним статусом української мови, віддаючи їй голос, нехай вирішує кожен сам.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...