20 червня 2019, 18:02

Вакарчук і методи старої політики

На фоні мовчання ЦВК Святослав Вакарчук розпочав концертний тур Україною. Нібито нічого страшного я б і сам із задоволенням побував на його концерті, але все ж таки нині він більше не співак, а політик. І схоже разом з переходом у політику повизбирував всі хворобливі звички "старих обличч" яких так любить критикувати.

Зокрема Юлія Тимошенко на виборах 2009-2010 року використовувала величезний концертний тур, який тоді блискуче організували спеціалісти, рекомендовані співвласником Русского радіо.

Зовсім недавно Володимир Зеленський неодноразово виступав із концертами до того, як був зареєстрований кандидатом у президенти.

Звісно, Святослав Вакарчук, на відміну від Зеленського на концертах співає і нічого не говорить про політику. Але ж ми розуміємо, що відбувається агітація?

Хоч формально закон про вибори не порушується. Зрештою так і діють хитрі старі політики. Але ж "Голос" вже провів з'їзд і Вакарчук заявив, що йде на вибори.

Чи ж варто дивуватись, що сьогодні керівник "Слуги народу" Дмитро Разумков заявив про можливість співпраці з "Голосом" у новому парламенті? І у Вакарчука таку можливість не заперечили.

Складається враження, що у них взагалі багато спільного.

Наприклад, Дмитро Разумков заявляв про підтримку російської мови.

Але й Святослав Вакарчук, виступаючи у Харкові в березні 2019 року, також заявив "есть более важные проблемы: чем решать на каком разговаривать языке". Також пригадується як раніше Святослав критикував закон про квоти на україномовну музику для радіостанцій.

Зрештою Володимир Зеленський активно заробляв концертами гроші в Росії. Але й Святослав Вакарчук неодноразово гастролював там і, мабуть досі є найпопулярнішим українським співаком на території держав-агресора і ворога України.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...