Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової
Концепція заходів до Дня пам'яті та примирення (8 травня) і Дня перемоги над нацизмом (9 травня) має базуватися на принципі "не святкуємо, а вшановуємо. З особливим наголосом – на історії людей у роки воєнного лихоліття 1939-1945-го, на переосмисленні українських акцентів Другої світової і деконструкції радянських історичних міфів.
Цього року увагу приділяємо жіночим історіям Другої світової". Український інституту національної пам'яті розробив інформаційно-просвітницький проект "Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової". У ньому – розповіді про те, які різні були воєнні долі жінок: дружина, мати, медсестра-рятівниця, воїн, підпільниця, військовополонена, остарбайтер, свідок Голокосту, хранителька пам'яті.
Інтернет-банери про жіночі історії та долі зі знімками героїнь та гаслами цьогорічних вшанувань Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом можна побачити й завантажити на сайті Українського інституту національної пам'яті.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.