На заметку вашему донецкому мальчику:)
Вже майже три місяці ми чуємо безкінечну мантру, "что мы работаем, а они майданят", "мы их кормим..." і т.д...
Так от – невеличке пояснення від колишнього радника В.В.Путіна Андрєя Ілларіонова.
Мо' дійде до ініціаторів Донецько-Придністровських республік:)
Отож:
Андрєй Ілларіонов: Тектонічні зрушення між макрорегіонами України
"Щодо соціального походження учасників київського майдану в Росії нерідко можна почути, що це переважножителі Західної України, які віддають перевагу "демонструвати і страйкувати, в той час як жителям Сходу України колись в цьому брати участь, тому що вони працюють".
Такого роду коментарі спонукали звернутися до регіональної структури розподілу населення і економічної активності в сучасній Україні. Виявилося, що в останні два десятиліття між макрорегіонами України (Захід і Центр проти Сходу і Півдня) відбулися дуже серйозні, можна сказати, тектонічні, зсуви.
...
Регіони України:
Захід: області Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Рівненська, Чернівецька, Закарпатська.
Центр: області Хмельницька, Вінницька, Київська, Черкаська, Чернігівська, Житомирська, Полтавська,Сумська, Кіровоградська, м. Київ.
Південь: області Херсонська, Миколаївська, Одеська, Запорізька, АР Крим, м. Севастополь.
Схід: області Дніпропетровська, Харківська, Луганська, Донецька.
Виявилося, що за два з лишком десятиліття існування незалежної України спостерігаються дуже виразні зрушення в розподілі населення і економічній активності на користь Заходу та Центру України за рахунок її Сходу і Півдня.
За 17 років кумулятивне економічне зростання на Заході і в Центрі було майже вдвічі швидшим (приріст ВРП на 60,7 %), ніж на Сході та Півдні (на 35,2 %). Приріст продуктивності праці на Заході і в Центрі також був був більш високим, ніж на Сході та Півдні, так що відносні рівні продуктивності праці (щодо середнього рівня по Україні) помінялися на протилежні. Якщо ще в 1995 р. Схід і Південь мали вищий показник ВРП (валовий регіональний продукт – пер.) на душу населення, ніж Захід і Центр (101,6 % проти 98,5 %), то в 2012 р. вже Захід і Центр помітно випереджали за цим показником Схід і Південь (на 9,1 %, 104,3 % проти 95,2 %).
Зміни співвідношень в міжрегіональних рівнях доходів на душу населення відбувалися в тому ж напрямку, проте з помітним запізненням по часу і масштабах. Випередження Заходу і Центру над Сходом і Заходом є мінімальним (на 2 %). Таким чином, можна сказати, що в даний час перерозподіл фінансових потоків йде, схоже, з Заходу і Центру на користь Сходу і Півдня."
Повністю стаття тут
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.