Андрій Юсов Активіст Євромайдану, директор Школи відповідальної політики

Рік ініціативі ''Закрий пельку Кремлю!'' – політики досі толерують медіа-диверсантів

13 грудня 2017, 15:46

Заява активістів Громадянської кампанії "Закрий пельку Кремлю!":

Рік тому ми започаткували громадянську ініціативу "Закрий пельку Кремлю!" для протидії мережі прокремлівських реваншистських "ЗМІ" всередині України. Ми привертаємо увагу політиків, експертів, журналістів, всього українського суспільства до існування і руйнівного впливу ворожих медіа-диверсантів у нашому тилу. Ми закликаємо політиків та експертів не спілкуватися з цими "медіа", журналістів – ігнорувати реваншистів, які причетні до режиму Януковича та ігнорують факт збройної агресії Росії проти України. Найголовніше, ми закликаємо громадян не дивитися, не читати і не слухати псевдо-ЗМІ, що ведуть підривну діяльність на нашій землі.За рік ми опублікували достатньо доказів упередженості, маніпуляції фактами й порушення журналістської етики, щоби стверджувати: ця московська мережа не лише скоординовано працює на знищення України, а й розширюється. Телеканали "Інтер", "112.Україна", "NewsOne", сайт Страна.ua, холдинг "Вести" та інші, надалі безкарно заперечують здоровий глузд, нагнітають абсурд, провокують хаос, свідомо посилюють зневіру серед українців. До них додався ще один ресурс: колишній львівський телеканал "ZIK" – уже наповнений "перевіреними" кадрами та маніпулятивними форматами з інших каналів мережі. Цей телеканал перетворили на україномовний клон "NewsOne".

Показові приклади цієї "незалежної журналістики", з цитатами й відео, оприлюднені на нашій Фейсбук-сторінці. Про них писали й багато інших користувачів соцмереж.

Діяльність ворожих медіа-диверсантів в Україні стала можливою через політичну короткозорість або слабкодухість вищого керівництва держави, а також через явну недбалість спецслужб. Рік тому і зараз головним інструментом протидії ворожим пропагандистам залишається ігнорування їх та інформування громадськості про їхню справжню мету й логіку діяльності.

Серед тих, хто нас підтримав, хочемо особливо відзначити парламентарів Sergey Vysotsky й Андрій Левус. Вони публічно підтримали вимоги "Закрий пельку Кремлю!". Окрім цих двох народних депутатів, є багато інших, які поки не долучилися до нас, але вже де-факто ігнорують прокремлівські "ЗМІ". Нам відомо про цілий ряд експертів, які також відповідально ставляться до власної та суспільної інформаційної гігієни. Але й цього замало.

За цей рік ми гримали в багато дверей, аби домогтися РЕАЛЬНИХ ДІЙ ДЕРЖАВИ щодо суцільного документування та нейтралізації ворожої медіа-мережі. Поки, на жаль, нас і наших однодумців не чують. Натомість влада і опозиція переймаються гарячковим "піаром" та дріб'язковими внутрішніми чварами, – які прокремлівська медіа-машина умисно роздуває, – відволікаючи наших громадян від ВІЙНИ НА ВИЖИВАННЯ проти агресора.

Сьогоднішня українська верхівка неспроможна захищати національну безпеку навіть в інформаційній сфері. Маємо на увазі як владу, так і опозицію. Вони не усвідомлюють, або умисно ігнорують, нову реальність – реальність гібридної СВІТОВОЇ війни. Їм бракує звичайної людської гідності, бо ж терпляче спостерігають, як ворожі медіа-диверсанти відверто глузують з українських політиків, з цілої нашої держави.

Скоро настане час неминучої системної зміни політичного класу України. Справжні лідери й справжні професіонали почнуть справжню відсіч російській агресії саме з нейтралізації московської пропаганди. З реальних, але законних дій проти "мас-медіа", які насправді є зрадниками й високооплачуваними інфосолдатами гібридної війни Путіна. З бойкоту та ізоляції вітчизняних "політиків", які слугують лише декораціями для медійного компоненту агресії. Пропаганда і медіа-хаотизація – це пріоритетна зброя, якою Кремль розв'язав війну проти всієї західної цивілізації.

"АТО треба починати з Києва" (як писав один відомий політик), а саме з інформаційної гігієни. Здоровий глузд і свідомість громадян України – це перший і головний плацдарм нашої національно-визвольної боротьби.

Ми припиняємо регулярну публікацію кейсів московської підривної пропаганди. Адже ми довели все, що мали довести. "Хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає!", сказано в Біблії. Віднині – лише інформація про найважливіші зрушення на фронтах інформаційної оборони України. Стежте за оновленнями.

Слава Україні!

Коментарі — 7
София Колодий _ 20.04.2018 11:55
IP: 178.151.19.---
Я надеюсь что украинская экономика не зависит от рубля, но если зависит это очень плохо...
Md Aziop _ 14.12.2017 23:14
IP: 35.192.188.---
І хочу додати для ясності. 60ть відсотків українців, за опитуваннями, не цікавляться політикою. Так от, не політикою вони не цікавляться, а висвітленням політичних новин в укаїнських ЗМІ. А самі, втіхаря споживають ворожий контент! І подальша зачистка інфополя під Свина, не примусить їх повернутись. Хіба що таких, лише стане більше!
Md Aziop _ 14.12.2017 22:16
IP: 35.193.149.---
Авторський пафос мимо каси. NewsOne, останній місяць, став единим українським каналом який я продовжую (вибірково) дивитись. Додайте до цього UkrLife та Українську Правду, до якої я повернувся після чотирьох років, оце і всі укр. медіа які не викликають зараз рвотного рефлексу. Якщо "зачистять" і їх, щож, доведеться переходити на рашистські. Слухати про чергові "перемоги" Свина та марення провладних сосок не маю жодного бажання. Зберегти/завоювати увагу пересічних українців можна лише підвищивши якість, збалансованість та чесність контенту. Поверніть Савіка гниди! Ваші гнилі ток-шоу та ЗМІ з поцрошенківцями, цензурою та упередженою модерацією навіть близько не лежать до його якості та проф. стандартів. І ви ще хочете конкурувати з рашистами? Та ви ідіоти, і третій світ ваше майбутнє. Після ж виконання цих простих вимог, можна буде повертатись до розмови про заборону рашистських ЗМІ (проти чого в принципі не заперечую). Але не зараз, і не під керівництвом свиновлади. Амінь:)
Paul Magogan _ 14.12.2017 15:15
IP: 46.133.109.---
Пропаганди надто багато з усіх боків. Що поробиш, журналістика, як визнають самі журналісти, – друга найдавніша професія (після проституції). Незалежно від мови. Невже ви думаєте, що україномовні менш брехливі? Цікавих, змістовних, об'єктивних, а не пропагандистських, матеріалів – обмаль. Читати нічого. Те ж саме стосується україномовних книжок, які майже ніхто не читає, тому що нецікаві.
Orest Jj _ 13.12.2017 18:47
IP: 77.52.49.---
1627 – указ царя Алексея Михайловича собрать все книги на украинском языке в церквях и сжечь;
1690 – указ московского партиарха Иоакима о запрете украинской письменности;
1709 – указ Петра I о запрете печати книг на украинском языке;
1748 – указ Синода о запрете преподавания в школах на украинском;
1763 – указ Екатерины II о запрете преподавания на украинском в Киево-Могилянской академии;
1863 – Валуевский циркуляр: "Украинского языка нет и не было, а кто этого не признает – враг России";
1876 – Емский указ о запрете театральных выступлений и ввоза книг на украинском;
1888 – указ Александра III о запрете использования украинского языка в госучреждениях Украины и запрет крещения детей украинскими именами;
1914 – указ Николая II про запрет украинской прессы;
1938 – указ наркомов об обязательном изучении в украинских школах русского языка;
1958 – постановление пленума ЦК о переходе всех школ Украины на русский язык обучения.
13м _ 13.12.2017 16:53
IP: 35.195.113.---
Більшість матеріалів у Вашому FB десь до (февраля) спірні, а сама сторінка російськомовна.))
Анатолий Бобряшов _ 13.12.2017 16:09
IP: 176.119.84.---
Всё правильно! Оставить только 5-й канал и будет нам всем счастье и внеземное благоденствие.
Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter