24 грудня 2009, 13:23

Кадировщина вимагає ефективної реакції МЗС

Всі ми переймаємося проблемами захисту українського інформаційного простору від системних зовнішніх інтервенцій. Реноме України в світі погане. Іміджева модель, яка сформована за роки незалежності, є вразливою. Що, в свою чергу, породжує третьосортне ставлення до українців, особливо – на побутовому рівні.

Політичні та державні інститути України ніколи не виглядають солідарними у реалізації міжнародної політики. Має місце постійне "перетягування канату", перманентні публічні з'ясування стосунків між лідерами держави під час міжнародних візитів. Всіма міжнародними партнерами фіксується не те що стратегічна, а й, навіть, тактична неузгодженість геополітичного позиціонування України. Варто згадати гарну (з точки зору РФ) інформаційну провокацію Мєдвєдєва з його відкритим листом до Ющенка: правлячий клас в секунду "поколовся" на різні табори з відповідним інформаційним забезпеченням. МЗС занадто довго "вивчало" ситуацію, що дало змогу ініціаторам інформаційної інтервенції використовувати зручні для себе позиції українських політиків.Щодо слів Рамзана Кадирова "Дейлі Телеґраф". Ми ж розуміємо, що це ніяка не випадковість. Без відповідного імпульсу з Кремля він би ніколи не зважився на такі заяви.

Тому МЗС повинне зайняти чітку позицію. В тому числі – в контексті інформаційних реакцій. По-перше, констатувати, що Рамзан Кадиров – офіційна особа, яка є не "ким не-будь", а президентом суб'єкта Російської Федерації. По-друге, сформулювати аргументований з точки зору міжнародного права набір претензій до російської держави. По-третє, через дипломатичні канали ініціювати реакцію з боку міжнародних інституцій, щоб одержати необхідний резонанс. По-четверте, вимагати офіційного вибачення або роз'яснення з боку МЗС РФ.

:) І останнє: звернутися з проханням до Голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова дати інтерв'ю "Дейлі Телеґраф" інтерв'ю, в якому заявити про нагальну необхідність відновлення Слобожанщини в історичних кордонах, зазначивши при цьому, що "у нас (України) все є – армія, техніка. Нам необхідно переходити у наступ".:)

PR-арешт

...

Це не PR і, навіть, не пропаганда...

...

Вічная пам'ять Петру Михайловичу Олійнику

...

Поділяю сум колеги Олексія Гараня з приводу закриття журналу ''Главред''

...

Останні ''дзвіночки'' для опозиції

Чому опозиційні сили не проголосили свій Майдан поряд із підприємницьким? Чому навіть не було організовано підтримки з боку митців, співаків тощо...

Хорошковський таки підставляє Януковича

Наступна "підстава" Президента з боку керівника СБУ – справа Макаренка. Свідомо влізши не у свою компетенцію (юристи кажуть, що це могла робити виключно ГПУ), СБУ послало новий інформаційний імпульс на Захід...