29 червня 2010, 13:20

Хорошковський таки підставляє Януковича

З першого дня свого призначення на посаду керівника СБУ, Валерій Хорошковський розгорнув активну діяльність. Коли до політично-експертної тусовки почала надходити інформація про так звані "профілактичні бесіди", які проводяться працівниками "контори" з представниками інтелігенції, керівництвом ВНЗ, громадськими активістами та студентськими лідерами, більшість сприймала це як намагання Валерія Івановича вислужитися перед Віктором Федоровичем.

Потім голова СБУ "засвітився" у "справі" ТВі та "5 каналу". Тут уже "блискавки" журналістського невдоволення почали екстраполюватися і на президента. Саме до нього апелювали представники журналістського середовища, і це багато в чому дало нового імпульсу "затухаючій "Стоп-цензурі". І хоча Ганні Герман вдалося дещо нейтралізувати ці іміджево шкідливі імпульси – до ПАРЄ вони таки дійшли. І з цього у нейтральній Європі почав формуватися стереотип про нову українську владу як ворога свободи слова.Наступна "підстава" Президента з боку керівника СБУ – справа Макаренка. Свідомо влізши не у свою компетенцію (юристи кажуть, що це могла робити виключно ГПУ), СБУ послало новий інформаційний імпульс на Захід. Тепер до теми гонінь на пресу додалося іще уявлення (або підозра) про переслідування за політичною ознакою.

Однак, інцидент навколо затримання керівника представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге став головним діамантом в короні "підстав" президента з боку керівництва СБУ. Напередодні підготовки офіційного візиту Глави держави до Німеччини безпідставно затримати керівника представництва фонду Конрада Аденауера, членом наглядової ради якого є німецький прем'єр-міністр Ангела Меркель. Невже СБУ була невідома ця деталь? Ніхто не наївний – звичайно відома.

Тепер для чого ж це робиться? Тут все очевидно – це діяльність, спрямована на переведення багатовекторності зовнішньої політики в одновекторність. На північний схід. Тому і об'єктом атаки вибрані цінності, які дражливі для західної еліти й індиферентні для російської.

PR-арешт

...

Це не PR і, навіть, не пропаганда...

...

Вічная пам'ять Петру Михайловичу Олійнику

...

Поділяю сум колеги Олексія Гараня з приводу закриття журналу ''Главред''

...

Останні ''дзвіночки'' для опозиції

Чому опозиційні сили не проголосили свій Майдан поряд із підприємницьким? Чому навіть не було організовано підтримки з боку митців, співаків тощо...

Хорошковський таки підставляє Януковича

Наступна "підстава" Президента з боку керівника СБУ – справа Макаренка. Свідомо влізши не у свою компетенцію (юристи кажуть, що це могла робити виключно ГПУ), СБУ послало новий інформаційний імпульс на Захід...