В новому році депутати продовжують ігнорувати свою роботу
Частина депутатів проігнорували свою роботу у січні, а саме, три дні роботи із виборцями – з 2 по 4 січня (офіційні робочі дні в державі).
Про таке можна зробити висновок після спілкування з самими народними депутатами.
У січні парламентарі вирішили, що можуть попрацювати лише 7 днів, з яких два дні – у залі парламенту, 2 дні – у комітетах і 3 дні – з виборцями. Отже, відповідно до робочого графіку депутатів, 2, 3 і 4 січня для них були робочі дні – вони мали зустрічатися з виборцями свого округу. Саме на роботу з виборцями українські депутати отримують, окрім зарплати, суму, яка дорівнює ще одній їхній зарплаті.
Що ж робили народні депутати у робочі для них 2, 3 та 4 січня? Депутат Дмитро Андрієвський лише завдяки запитанню дізнався, що мав би в ці дні зустрічатися з виборцями.
Важко повірити, але народний депутат України Сергій Терьохін, обраний в Голосіївському районі Києва, в цей час захищав інтереси не своїх виборців, а... жінок Мозамбіку
Народна депутатка Ірина Горіна усі три дні хворіла і у неї є довідка.
Частина депутатів відпочивала за кордоном – вони, навіть, не змогли вчасно прилетіти 10 січня на пленарне засідання – через проблеми з "Аеросвітом". Депутати вже отримали зарплату за перший місяць роботи у новому парламенті. Наступну вони отримають вже за січень. 11 січня був останнім робочим днем цього місяця для українських парламентарів.
Загалом, на сайті Верховної Ради є графік їхньої роботи за січень 2013 року. Робочі дні депутатів виділено різними кольорами.
Жовтий колір – це робота у залі засідань, таких у січні було два дні, зелений – робота у комітетах – таких було теж два дні, і блакитний – у виборчих округах – аж три дні. Чому ж депутати так мало працюють? На це запитання спробував відповісти депутат – борець від партії регіонів Ельбрус Тадеєв – "...бо така домовленість між фракціями".
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.