5 липня 2013, 19:35

КОЛИШНІХ ДЕПУТАТІВ – НЕ БУВАЄ. ЇСТИ ТРЕБА ВСІМ!

За новим кошторисом Верховної Ради на 2013 рік, годуватимуть ще й колишніх депутатів, а чинні зможуть відпочивати безкоштовно у всіх українських санаторіях і отримувати безкоштовне житло.

Вчора пізно ввечері депутати ухвалили бюджет Верховної Ради України на 2013 рік. Він склав майже 1 млрд. грн. Велика частина коштів піде не на забезпечення роботи народних депутатів, а на фінансування їхнього дозвілля та утримання великої кількості колишніх депутатів.

фото з сайту санаторія "Дюльбер", який належить Верховній Раді Україні

Цього вівторка кошторис для забезпечення роботи депутатів самі обранці не підтримали і відправили його на доопрацювання в регламентному комітеті. Але засідання, на якому це мали робити несподівано цієї середи було скасоване. Законопроект раптом вдруге винесли пізно ввечері у четвер на голосування та ухвалили його більшістю голосів.

Рівень несподіванки можна оцінити за реакцією депутата регіонала Мирного.

Ось діалог:

– Чи голосували ви вчора за кошторис Верховної Ради?

– Вчора – ні, не памятаю, може я прозівав?



країнські платники податків утримуватимуть не лише 444 чинних народних депутата, вони годуватимуть ще й усіх колишніх. На зарплату для колишніх передбачено 36 млн гривень. Як відомо, один рік після складання повноважень народного депутата, вони отримують повну! суму зарплати чинного депутата – а це близько 17 тисяч грн в місяць. Цікаво, чи отримують вони ще стільки ж – на роботу з колишніми виборцями?

Голова регламентного комітету Володимир Макеєнко двічі уникнув відповіді щодо фінансування колишніх нардепів.



А ось голова бюджетного комітету Євген Гєллєр відповів за усих колег:"Колишніх депутатів не буває"



Новація цього кошторису Верховної Ради – народні депутати зможуть відпочивати безкоштовно не лише у кількох парламентських санаторіях. Тепер вони це зможуть зробити, за словами депутата Пишного не лише в пансіонатах, що належать Верховній Раді, а й в інших коштом українських платників податків.

Головне питання, яке може турбувати платників податків – навіщо їм платити за відпочинок депутатів в санаторіях. Ще 5,7 млн. грн. виділять депутатам на будівництво житла.

Чому голосували за такий бюджет? Наприклад, Володимир Литвин голосував за парламентський кошторис, виявляється, з етичних міркувань.



Для усих, хто хоче детальніше вивчити, на що піде майже 1 млрд. грн. – надаємо кошторису, який роздавали народним депутатам, утім який ви не знайдете на офіційному сайті Верховної Ради.











Матеріал підготовлений в рамках кампанії руху ЧЕСНО

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Хто зупинить генерального прокурора?

2010 – го року біля стін СБУ відбулася незвична акція. Журналісти вишикувалися в чергу із письмовими заявами. Вони хотіли з'ясувати, чи здійснювала стеження служба безпеки України за журналістами, чи прослуховувала їхні телефони...

Справи автоматом в правильні руки. Суддівські схеми в дії

Справи у Вищих судах України, щоб не було упередженості, розподіляються автоматично комп'ютером. Але було б бажання – і це можна обійти. Дивіться як...

СУДДІВСЬКІ РОДИНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ.

Оприлюднення декларацій родинних зв'язків та доброчесності дало змогу виявити, що деякі судді-родичі розглядали одні й і ті ж справи у різних інстанціях, або ж їм доводилося відмовлятися від справ через те, що раніше її уже розглядав їхній родич...

Суддівські відпустки

У судах вважають, що журналісти та інші громадяни не мають права знати про відпустки суддів. Такий висновок можна зробити з того, що Вищий господарський та Окружний адміністративний суди Києва відмовились надати такі дані за інформаційним запитом, надісланим мною...

Кандидати до Верховного суду та їхній шлейф

16 лютого 2017 року відбудеться тестування претендентів на найвищу суддівську посаду – суддів нового Верховного Суду. Замість нинішнього Верховного суду України та ще трьох вищих судів з'явиться один – Верховний Суд уже без слова Україна наприкінці...

Новини у справі Гречківського

Члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському Печерський райсуд Києва продовжив ще на 2 місяці термін дії запобіжного заходу у вигляді застави...