РЕПОРТЕРСЬКА СОТНЯ ЗНІМАТИМЕ ВІДЕО ПРО ЖИТТЯ В УКРАЇНІ
Друзі,
повідомляю новину. Від сьогодні ви можете стати членом Репортерської сотні-
зняти своє відео про життя в Україні
reporterska100.hromadske.tv
РЕПОРТЕРСЬКА СОТНЯ ВІД СЬОГОДНІ ЗНІМАТИМЕ ВІДЕО ПРО ЖИТТЯ В УКРАЇНІ.
Кожен повнолітній може зняти свою історію з життя України і стати учасником Репортерської Сотні. Найяскравіші моменти життя, які шукають відомі режисери – поруч з вами.
Сьогодні, 12 грудня стартує новий проект "Репортерська Сотня" на Громадському телебаченні. Етер о 19-00 Суть проекту полягає в тому, що будь-яка людина, якій виповнилося 18 років, може зняти своє власне відео про життя на території України на одну із п'яти заданих тем, зареєструватись на сайті
reporterska100.hromadske.tv і відправити це відео. Найяскравіше відео буде відібрано для
показу в програмі "Репортерська Сотня", яка виходитиме щотижня в ефірі Громадського
телебачення. Автори запрошуватимуться в студію Громадського для участі в програмі
"Репортерська Сотня", а також їхнє відео буде розміщено на сайті проекту.
Теми проекту
Особливий день.
Хроніка дня, в якому відбуваються важливі події з вашого життя, життя родини, громади або суспільно-значущі події.
Доброволець.
Ця тема про історії волонтерів, добровольців, які займаються суспільно-значущими справами на громадських засадах.
Шукаю правду.
Це тема об'єднує історії взаємодії або боротьби з недоліками бюрократичної та адміністративної системи, органами державної влади, також розкриває історії судової несправедливості.
Втілюю мрію.
Об'єднує історії процесу досягнення ваших задумів та мрій
Україна – це – я.
Це єдина тема, де дозволяється використовувати відео з вашого архіву. Ми очікуємо отримати історії, в яких відображаються прояви особливостей ментальності та традицій вашої місцевості, розмаїття культур. Також можна надсилати відео, де ви були свідком визначальних подій, які відбувались в Україні протягом 2013-2014 років.
Мета проекту – дати можливість кожному – зняти і показати життя в Україні таким, яким його бачите ви. Зняти історію, яку не покаже жоден телеканал, не напишуть в жодному виданні. Але є багато героїв, багато історій, про які важливо розповісти. Можливо, хтось стикнувся з несправедливість – у нас є тема "Шукаю правду" – це історії боротьби з недоліками бюрократичної системи. Тема "Доброволець" – про волонтерів, які займаються суспільно значущими речами. Або ви можете показати просто один цікавий день зі свого життя. Просто зніміть і надішліть ваше відео без монтажу на сайт reporterska100.hromadske.tv, і ви отримаєте можливість зробити вашу історію публічною.
Головний режисер проекту Дмитро Тяжлов: "Цей проект – це нинішній пульс України. Він направлений на розвиток соціальної журналістики. Роль соціальних медіа важлива сьогодні, щоб збавляти градус соціальної напруги. Адже соціальна напруга виникає тоді, коли певні теми просто замовчуються. Дуже важливо відкривати людям нові теми і допомагати їм справлятись з новими реаліями і проблемами життя. А відео це такий потужний інструмент комунікацій. 5 тем,які ми запропонували – досить широкі, а на тему "Ураїна-це-я" можна надсилати навіть архівне відео за 2013-2014 роки, коли в Україні відбувались найактивніші події.
Щотижня ми обиратимемо 5 найяскравіших епізодів учасників, змонтуємо їх та покажемо в щотижневій програмі "Репортерська Сотня". Ми запросимо в студію авторів найцікавішого чи найактуальнішого відео, а також експертів, які дадуть правову чи соціальну оцінку тому, що було знято".
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.