30 квітня 2015, 19:48

Нема Клюєва нема кворуму. Є засідання, нема стенограм

Це засідання паливно- енергетичного комплексу Верховної Ради. Серед присутніх і екс-регіонал Сергій Клюєв, донедавна, офіційний власник "Танталіт", на яке оформлено майно "Межигір'я", де проживав Янукович.



Депутат Сергій Клюєв не промовив на засіданні жодного слова і голосував синхронно з більшістю. Його роль у роботі комітету стала зрозуміла, коли він на кілька хвилин залишив засідання.

Один із депутатів з "Батьківщини" Олексій Рябчин повідомив про відсутність кворуму для голосування (тобто достатньої кількості присутніх в залі депутатів і як результат неможливості голосувати на комітеті).

Далі комітет присвятив кілька хвилин підрахунку присутніх депутатів. За інформацією Олексія Рябчина депутатів не вистачало, за підрахунками голови комітету Миколи Мартиненка – кворум був.

Присутність Сергія Клюєва потрібна була для кворуму.

Але де ж були інші народні депутати і чому вони не ходять на свою роботу?

З оприлюднених цьогорічних протоколів на сайті цього комітету, починаючи з 11 лютого, найбільшими прогульниками стали Олександр Онищенко, фракція "Воля народу" (5 прогулів з 6-ти засідань), Ігор Кононенко, "блок Петра Порошенка" (4 прогули), Юхим Звягільський, "Опозиційний блок" (4 прогули) та Сергій Клюєв – (3 прогули). Ще по два засідання прогуляли Валерій Куліч та Олександр Лівік, з "блоку Петра Порошенка".

До речі, Валерій Куліч – депутат-суміник уже як місяць. Наприкінці ще березня його призначили очільником Чернігівської обладміністрації, але він ще й досі не склав своїх депутатських повноважень.  



Що ж обговорювали на останньому засіданні паливно – енергетичного комітету? Якщо ви особисто не були присутні на цьому комітеті, дізнатися хто, що говорив, за що виступав і кого чи що лобіював – не можливо.

Попри розпорядження спікера парламенту Володимира Гройсмана про обов'язкове оприлюднення стенограм, комітет з паливно-енергетичного комплексу оприлюднив лише 1! (одну) стенограму своїх засідань цього року. 


Хочазасідань відбулося, щонайменше, 7.

Але це ще не рекорд. Низка комітетів на своїх онлайн-сторінках не оприлюднили жодної стенограми. Не знайти стенограм на сайтах з питань транспорту, з питань екологічної політики, з питань інформатизації, з питань безпеки і оборони.

По 2 стенограми цього року оприлюднили комітети з питань економічної політики (відбулось 5 засідань цього року) та комітет з питань податкової і митної політики (відбулося 7 засідань цього року) і 2 стенограми – у комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (відбулося 7 засідань цього року).

Сергій Андрушко, рух "Чесно"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Хто зупинить генерального прокурора?

2010 – го року біля стін СБУ відбулася незвична акція. Журналісти вишикувалися в чергу із письмовими заявами. Вони хотіли з'ясувати, чи здійснювала стеження служба безпеки України за журналістами, чи прослуховувала їхні телефони...

Справи автоматом в правильні руки. Суддівські схеми в дії

Справи у Вищих судах України, щоб не було упередженості, розподіляються автоматично комп'ютером. Але було б бажання – і це можна обійти. Дивіться як...

СУДДІВСЬКІ РОДИНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ.

Оприлюднення декларацій родинних зв'язків та доброчесності дало змогу виявити, що деякі судді-родичі розглядали одні й і ті ж справи у різних інстанціях, або ж їм доводилося відмовлятися від справ через те, що раніше її уже розглядав їхній родич...

Суддівські відпустки

У судах вважають, що журналісти та інші громадяни не мають права знати про відпустки суддів. Такий висновок можна зробити з того, що Вищий господарський та Окружний адміністративний суди Києва відмовились надати такі дані за інформаційним запитом, надісланим мною...

Кандидати до Верховного суду та їхній шлейф

16 лютого 2017 року відбудеться тестування претендентів на найвищу суддівську посаду – суддів нового Верховного Суду. Замість нинішнього Верховного суду України та ще трьох вищих судів з'явиться один – Верховний Суд уже без слова Україна наприкінці...

Новини у справі Гречківського

Члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському Печерський райсуд Києва продовжив ще на 2 місяці термін дії запобіжного заходу у вигляді застави...