26 січня 2017, 06:43

ЙО #2 + P/S за запитами журналістів

Доповідаю: ПОДАВ йо-декларацію за 2016 рік. Чи важко вже вміючи?:)

Прокоментую параметри цієї декларації, заповненої за станом на 24-00 31.12.2016 і відмінності її від декларації за 2015.

Доходи 2016 року:

- Заробітна плата за основним місцем роботи – 466 121 грн.

- Погашення номіналу вартості Казначейське зобов'язань Військові Серії В – 20 000 грн.

- Погашення купонів Казначейське зобов'язань Військові Серії В – 2 800.

- Дивіденди за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l. від 14.10.2016, які не пройшли по рахунку нарахування и не були виплачені у 2016 году – 148 423 євро.

Доходи дружини:

- Заробітна плата за основним місцем роботи – 289 032 грн.

- Дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав – 13 156 грн.

Дружина продала належні їй акції на суму 13,156 тис. грн і дарчим подарувала сину акції АТ "Інвестор" номінальною вартістю трохи більше 210 грн.

У італійської компанії, що належить мені – Avitalia srl, в якій мої інтереси, згідно закону, при управлінні представляє уповноважений ліцензійний адвокат – у порівнянні з 2015 роком з'явилися дві операційні туристичні компанії, зареєстровані у відповідному реєстрі в листопаді 2016 року. 100% кожної з цих компаній належить Avitalia srl. На 31.12.16 і по сей день – оголошений статутний фонд кожної з цих компаній – 10 000 $ – ще не оплачений і створені компанії поки не ведуть діяльності.

Зміни торкнулися готівки і банківських рахунків – я закрив рахунки в Альфа-банку, збільшив присутність у державних Ощадбанку та Укрексімбанку.

Майновий статус рухомого і нерухомого майна не змінився, хіба що на три пляшки великого вина стало менше... напевно розбилися:)

Податкова декларація буде мною подана відповідно до Закону до травня поточного року.

До наступного йо!;)

P/S за запитами журналістів:

- По Конкурсу на посаду Глави Нацполіції України: проміжний брифінг комісії відбудеться в четвер. Я очікую остаточні висновки і рекомендації комісії на наступному тижні.

- Справа про вбивство Павла Шеремета: на наступному тижні відбудеться брифінг міністра і керівників слідчої групи по ходу розслідування. Ніхто інший не володіє результатами слідства і не уповноважений слідством до оприлюднення фактів і висновків з цього розслідування.

- По нагородної зброї. Постараюся на вихідних написати розвернутий інформаційний пост, відокремивши брехню і домисли телекомпанії "Інтер" і капліна та фактологічних помилок журналістів – від реальних ФАКТІВ. Цифри, факти, правила, пропорції, гроші... – як і позиції МВС відносно доступу кожного громадянина до короткоствольної зброї.

ФБ автора

powered by lun.ua

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...

Аеромедична евакуація: ми закінчили підготовку – починаємо реальну роботу

Сьогодні ми обговорюємо НЕ можливість аеромедичної евакуації й транспортування донорських органів для трансплантології – ми обговорюємо технічні деталі готового практичного вирішення! Першого квітня ми починаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні, а з першого травня в Київському – постійні чергування та обслуговування викликів бригад екстреної медичної допомоги за підтримки вертольотів авіапарку МВС...

Страх убивает разум?

Лукашенко, похоже, совсем свихнулся на своей власти и паранойи вокруг этого. Несёт полную чушь. Тексты, вероятно, получил у Путина. Но, если кто-то сходит с ума – не значит, что все должны действовать также! Мы думаем об Украине и желаем только мира и процветания Беларуси...

Памяти погибшего героя

Товарищ, побратим, патриот, настоящий офицер, верный Присяге и долгу! С первых дней военной агрессии путинского режима против Украины ты знал, что твое место – в рядах защитников Родины! В том тяжелейшем 14-м ты в первых рядах взял оружие и до последнего дня воевал в родной Луганской области, защищал свой дом и свою страну! Сергей Губанов, Седой – всю свою трудовую жизнь отдал правоохранительным органам...