26 січня 2017, 06:43

ЙО #2 + P/S за запитами журналістів

Доповідаю: ПОДАВ йо-декларацію за 2016 рік. Чи важко вже вміючи?:)

Прокоментую параметри цієї декларації, заповненої за станом на 24-00 31.12.2016 і відмінності її від декларації за 2015.

Доходи 2016 року:

- Заробітна плата за основним місцем роботи – 466 121 грн.

- Погашення номіналу вартості Казначейське зобов'язань Військові Серії В – 20 000 грн.

- Погашення купонів Казначейське зобов'язань Військові Серії В – 2 800.

- Дивіденди за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l. від 14.10.2016, які не пройшли по рахунку нарахування и не були виплачені у 2016 году – 148 423 євро.

Доходи дружини:

- Заробітна плата за основним місцем роботи – 289 032 грн.

- Дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав – 13 156 грн.

Дружина продала належні їй акції на суму 13,156 тис. грн і дарчим подарувала сину акції АТ "Інвестор" номінальною вартістю трохи більше 210 грн.

У італійської компанії, що належить мені – Avitalia srl, в якій мої інтереси, згідно закону, при управлінні представляє уповноважений ліцензійний адвокат – у порівнянні з 2015 роком з'явилися дві операційні туристичні компанії, зареєстровані у відповідному реєстрі в листопаді 2016 року. 100% кожної з цих компаній належить Avitalia srl. На 31.12.16 і по сей день – оголошений статутний фонд кожної з цих компаній – 10 000 $ – ще не оплачений і створені компанії поки не ведуть діяльності.

Зміни торкнулися готівки і банківських рахунків – я закрив рахунки в Альфа-банку, збільшив присутність у державних Ощадбанку та Укрексімбанку.

Майновий статус рухомого і нерухомого майна не змінився, хіба що на три пляшки великого вина стало менше... напевно розбилися:)

Податкова декларація буде мною подана відповідно до Закону до травня поточного року.

До наступного йо!;)

P/S за запитами журналістів:

- По Конкурсу на посаду Глави Нацполіції України: проміжний брифінг комісії відбудеться в четвер. Я очікую остаточні висновки і рекомендації комісії на наступному тижні.

- Справа про вбивство Павла Шеремета: на наступному тижні відбудеться брифінг міністра і керівників слідчої групи по ходу розслідування. Ніхто інший не володіє результатами слідства і не уповноважений слідством до оприлюднення фактів і висновків з цього розслідування.

- По нагородної зброї. Постараюся на вихідних написати розвернутий інформаційний пост, відокремивши брехню і домисли телекомпанії "Інтер" і капліна та фактологічних помилок журналістів – від реальних ФАКТІВ. Цифри, факти, правила, пропорції, гроші... – як і позиції МВС відносно доступу кожного громадянина до короткоствольної зброї.

ФБ автора

powered by lun.ua

День національної поліції України

Шість років тому ми розпочали створення Національної поліції України як принципово нового, високотехнологічного, зручного для людини сучасного поліцейського сервісу...

Чотири проєкта загальною вартістю €1,3 млрд для економіки України!

Сьогодні Верховна Рада України ратифікувала 4 масштабні проєкти загальною вартістю €1,3 млрд – це результат роботи Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва! Дякую колезі-співголові – міністрові економіки, фінансів і відновлення Французької Республіки Бруно Ле Меру! 🇺🇦🇫🇷 🤝💪 1...

ОСВОБОЖДЕНИЕ МАРИУПОЛЯ – 7 ЛЕТ!

13 июня 2014 года – семь лет назад – рано утром я не спал – у нас была трудная ночь и рано-рано утром я написал у себя в ФБ (https://www...

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...