Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

Нова річкова поліція Києва. Зустрічайте!

19 травня 2017, 15:57

Київська річкова поліція сьогодні отримала новий офіс біля Дніпра – зовсім недалеко від мосту, що будується.

Цей перезавантажений поліцейський підрозділ має забезпечити патрулювання, припинення правопорушень та профілактичну роботу з відпочиваючим населенням на річці; ефективну співпрацю з рибінспекцією, боротьбу з браконьєрством та незаконним виловом риби; спільні заходи з екологами та збереження обладнання пляжів і зон відпочинку. Підшефна територія 1,6 тис. кв. км акваторії річки Дніпро і Канівського водосховища, 43 кілометри вздовж берега в межах Києва!

Оновлені катери (поки ще не в комплекті, сподіваюся, буде ресурс – докупимо необхідну кількість), оновлена система моніторингу акваторії за рахунок дронів і зведеної системи моніторингу поліцейських сил Києва.

Підключення до патрулювання і операцій поліцейського гвинтокрила та спеціальних поліцейських сил КОРДу сьогодні публічно демонстрували на річці Прем'єру і журналістам під час навчань.Відпрацювали реакцію поліцейських підрозділів на захоплення терористами-зловмисниками прогулянкового катера.Злагодженістю дій поліцейських на цих навчаннях задоволений! Молодці! І – це головна новина – в новому підрозділі проведена перепідготовка поліцейських. Працюють, як і КОРДовці відмінно.

Дуже скоро оновлені, додатково оснащені, підрозділи поліції на воді з'являться в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Полтавській, Черкаській, Одеській та Донецькій областях.

Запрошую молодь – відкриті конкурсні набори в тому числі і в ці підрозділи!

А поки зустрічайте нову річкову поліцію Києва! Крок за кроком – ведемо реформу. Спокійних вам вихідних на річці!

ФБ автора

Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте