17 жовтня 2014, 11:05

Час єднатися!

Найбільше українці сьогодні потребують об'єднання зусиль задля досягнення миру. Політика – вкрай конкурентне середовище, але перед обличчям загрози часто необхідно відкинути особисті образи і зосередитися на спільній перемозі.

На цих парламентських виборах в нас дві ключових загрози. Перша – це повернення у Верховну Раду Україну одіозних політиків епохи Януковича на кшталт Рибакова, Ківалова, Журавського, Яценка, Добкіна. Дехто з них не написав жодного закону, а дехто писав і вимагав прийняти таке, що б на десятиріччя відкинуло Україну від цивілізованих демократичних держав.

Друга загроза – захід до нового парламенту "п'ятої колони" Кремля, антиукраїнських сил на кшталт "комуністичної партії" чи"опозиційного блоку", який зібрав зрадників та вірних васалів Януковича. В часи, коли парламент має бути сильним, коли депутати мають обрати ефективний уряд и розпочати реформи, такі політичні сили виступатимуть гальмом для змін.

Перед обличчям цих загроз всі демократичні сили вирішили об'єднати зусилля і взаємно підтримати найсильніших кандидатів на мажоритарних округах. В ситуації, коли може пройти ворог української держави, краще поступитися на користь патріота, нехай і з іншої партії, ніж програти все.

Зокрема, Блок Петра Порошенка зняв наступних кандидатів на користь представників "Народного Фронту" або інших партій та проти одіозних конкурентів:

на окрузі 38 – Ігоря Гуртового – на користь Олега Чорнодобравського

на окрузі 66 – Михайла Пухтаєвича – на користь Павла Дзюблика

на окрузі 160 – Олександра Давтяна – на користь Олександра Кірша

В свою чергу, "Народний Фронт" зняв наступних кандидатів:

на окрузі 27 – Вадима Моренця

на окрузі 31 – Сергія Олійного на користь Віталія Олійника

на окрузі 64 – Андрія Озерчука на користь Володимира Арешенкова

на окрузі 76 – Максима Ванта на користь Миколи Фролова

та інших

Також Блок Петра Порошенка узгодив із ВО "Свобода" низку кандидатів по мажоритарних округах, зокрема підтримав:

Юрія Левченка на 223 окрузі, Андрія Іллєнка на 215, Олексія Кайду на 163, Юрія Бублика на 145, Євгена Мельника на 19, Олега Осуховського на 152, Ігоря Сабія на 189, Андрія Тягнибока на 125, Михайла Головка на 164, Едуарда Леонова на 161, Ірину Сех на 119 окрузі.

Разом з Радикальною партією узгоджено кандидатуру Віталія Чудновського від БПП по 200 округу, для недопущення в парламент Антона Яценка.

Нарешті Блок Петра Порошенка закликає демократичні сили не допустити на 63 окрузі перемогу ставлеників олігархів, і натомість підтримати на цьому окрузі Павла Жебрівського, досвідченого законодавця, який сьогодні воює в зоні АТО.

Цьогорічні вибори показали, що в Україні можлива чесна, конкурентна політична боротьба, мета якої – досягнути миру і розпочати ефективні реформи.

Час єднатися!

powered by lun.ua

Як вижити в інформаційному хаосі

Пандемія коронавірусу виявила багато неусвідомлених раніше проблем людства, держав та індивідів. Так, чи не найбільш сильний вплив на наше майбутнє матиме інформаційний вплив на людей та їхню поведінку...

Стратегічні комунікації з широко заплющеними очима

Роль інформаційних технологій давно зросла в усіх аспектах нашого буремного життя. Особливо це стосується публічної політики. Неправильна комунікація реформ, недостатність інформації для споживачів, помилкове визначення стратегічних пріоритетів – і навіть хороші ініціативи ризикують потонути в хвилях критики...

Чи можливо виграти в інформаційній війні?

Існує коротка і неприємна відповідь на винесене зверху запитання. Неможливо. Так само, як неможливо забезпечити безпеку – затерте словосполучення багатьох офіційних документів, яке перестрибнуло до нас через паркан незалежності з країни абсурду і безглуздя...

#UkraineNow – перемога в Берліні

В п'ятницю в Берліні відбулася церемонія нагородження однієї з найпрестижніших премій в сфері дизайну та реклами – RedDot Award. Для України це був вечір перемог – не тільки визнання бренду UkraineNow, але й Гран-прі, багато нагород best of the best...

#перемога Ukraine NOW

Генрі Форд свого часу сказав: "Коли здається, що весь світ налаштований проти тебе, пам'ятай, що літак злітає проти вітру". Саме такі відчуття були в нашої команди у перші години оголошення про ухвалення Кабінетом Міністрів єдиного бренду Ukraine NOW...

Is Facebook controlled by russians?

Нижче – наше звернення до адміністрації соціальної мережі Facebook щодо фактів подвійних стандартів, ігнорування звернень державних органів, масових блокувань українських користувачів, і що найголовніше – ігнорування звернень щодо блокування публічних сторінок терористичних організацій...