Артем Біденко заступник Міністра інформаційної політики України

В умовах війни перекриття інформаційного кисню – це державна зрада

26 травня 2015, 10:51

Вчора Арсеній Яценюк підписав ініційовану Міністерством інформаційної політики та підтриману Урядом постанову з довгою назвою: "Питання забезпечення сталого функціонування об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв'язку, в особливий період". Якщо коротко: відтепер відключати телевізійні вежі заборонено, навіть якщо виникли борги за електроенергію.

Міністр Юрій Стець чітко зазначив: "Відключення від електропостачання телевізійних веж – це таке саме сприяння терористичним організаціям, як і постачання сепаратистам вогнепальної зброї з боку Росії. Будь-хто з чиновників, хто спробує перекрити український інформаційний кисень, має нести відповідальність за посягання на суверенітет України. Це державна зрада!"

Наше Міністерство (в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення) провело моніторинг, який зафіксував чисельні факти незаконного відключення енергопостачання регіональних філій Концерну РРТ. Через припинення електропостачання телевеж, зупинялася трансляція програм телебачення, радіомовлення та цифрових потоків. І це не тільки в прифронтових областях, але й по всій території України – наприклад, в Тернопільській чи Чернігівській областях.

Відсутність доступу до інформації в країні, яка переживає військову агресію, несе загрозу безпеці її громадян. Суспільство штучно підбурюють інформаційно-психологічними спецопераціями, які ми кожного дня бачимо в російському інформаційному просторі. Тож питання стабільності трансляцій вітчизняного теле- та радіопродукту є одним з пріоритетів діяльності Міністерства. І позитивні зрушення вже відбуваються.

Слава Україні!

Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте