Артем Біденко заступник Міністра інформаційної політики України

Зустріч із Facebook

17 червня 2015, 10:46

Вчора зустрілися з директором з питань громадської політики Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Томасом Крістенсеном та керівником напрямку громадської політики Facebook у Центральній та Східній Європі Габріеллою Чех. Ключовим питанням обговорили можливість відкриття офісу Facebook в Україні.

"Звичайно, я розумію, що ви самостійно оцінюєте ступінь необхідності такого кроку. Однак, я впевнений, що крім мене цього прагнуть всі користувачі соціальної мережі Facebook в Україні", - зазначив Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Додатково Юрій Стець підняв питання блокування акаунтів українських політиків, громадських діячів, експертів, а також звернув увагу на проблематику оцінки контенту в соціальній мережі.

Представники Facebook підтвердили, що розпочинають з українською стороною діалог щодо більш ретельних і виважених підходів до моніторингу українського сегменту FB. Крім того, вони запевнили, що весь моніторинг та аналіз українського сегменту відбувається винятково в операційному офісі в Дубліні (Ірландія) на засадах аполітичності та дотримання стандартів соціальної мережі.

Aтака Путіна1114 Уряд реформ315 Україна та Європа931 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте