Артем Біденко заступник Міністра інформаційної політики України

Щодо важливості визнання помилок

21 грудня 2016, 14:58

Мені надзвичайно прикро, що мої коментарі 2014 року до сьогоднішнього дня використовуються брудними технологами для зведення політичних рахунків. Я підкреслюю в черговий раз: я не мав жодного права, жодного доказу для того, щоб називати прізвища, факти, події, оскільки такою інформацією не володів і фактично переказував чутки. Зокрема, про це я зазначав автору інтерв'ю, але, на жаль, цю деталь він маніпулятивно пропускає.

Втім, я визнаю свою провину, адже це була позиція недалекого експерта, який прагнув здаватися більш важливим і обізнаним, ніж був насправді.

Я щиро перепрошую – в черговий раз – у всіх людей, чия репутація страждає через мої необдумані слова. Ані Гліб Загорій, ані інші люди, згадані мною – не мають жодного стосунку до тих обвинувачень, що звучать у відповідному сюжеті.

На жаль, я не можу повернутися на два роки назад в минуле і дати добрячого ляпаса собі, пихатому і зарозумілому. Втім, саме такі помилки дають можливість змінити себе в кращу сторону, і я готовий докласти всіх зусиль, щоб репутація цих людей, кому я вже наніс шкоду, більше не страждала.

Aтака Путіна1114 Уряд реформ315 Україна та Європа931 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте