24 січня 2008, 17:41

Шлях осилить той, хто йде

Україна розбурхана. Україна живе політикою. Україна не може заспокоїтися. Ліві воюють з правими. Праві воюють між собою. І всі разом обіцяють людям диво. Підвищити, посилити, прорвати.

А між тим, світ не стоїть на місці. Світ рухається. Особливо той світ, який видно з нашого вікна, особливо вікна прикордонного.

Європа втомилася чекати Україну. Європа йде далі і відстань між нами значно більша ніж два роки тому. Щоб хто не говорив про гарні перспективи.

Бо Європа перестає розуміти нас. Європа стомилася тримати простягнену назустріч Україні руку.

То ж потрібні зміни. Зміни, які змусять політиків замість хаотичних дій мислити та рухатися стратегічно.

Сподіваюсь, що перший крок в цьому напрямку вже зроблено.

Минулого тижня 53 народних депутати України підписали Заяву про утворення Міжфракційного депутатського об'єднання "Європейський розвиток".

Вперше за історію українського парламентаризму у парламенті шостого скликання на добровільних засадах утворено депутатське об'єднання до складу якого увійшли депутати – представники усіх політичних фракцій парламенту: фракції Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко, "Наша Україна – Народна Самооборона", Партії комуністів, Блоку Литвина.

Вперше у парламенті об'єднання депутатів максимально відображає очікування і сподівання переважної частини українського суспільства.

Вперше депутати об'єдналися не навколо лідера, не навколо посад, а заради Майбутнього!

Вперше депутати відкинули політичні таі особисті амбіції і поставили свої підписи під документом, кінцева мета якого – запровадження європейських стандартів життя в Україні, як того заслуговує українська нація.

Щоб кожен громадянин України поважав один одного! Щоб кожен громадянин України пишався своєю країною! Щоб кожен українець за межами своєї Батьківщини знав, що найкраща у світі країна – Україна!

Нас можуть назвати романтиками. Можливо, наш голос буде важко почути. Але ми романтики, які будуть йти. Робити хоча б крок, хоча б півкроку, але йти.

Йти шляхом, яким пройшли Польща, Болгарія, Литва, Латвія, інші східноєвропейські країни. Це дорога, яка триває роки, а то й десятиліття.

Бо європейська інтеграція – це не лише переговори на вищому рівні. Це ще й реформування усіх секторів української економіки. Це адаптація до європейського законодавства понад ста тисяч сторінок національних законодавчих актів. Це копітка, щоденна праця сотень тисяч людей протягом багатьох років.

Та потрібно йти і розпочинати ці довгоочікувані українським народом перетворення, які, сподіваюсь, вийдуть далеко за межі парламенту і об'єднають усіх, хто гордо і впевнено буде говорити "Я будую свою країну!"

Тож успіху усім нам: у стінах парламенту, у своїй родині, у своєму місті чи за межами своєї країни.

З Богом!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Підвищення правового статусу українських трудових мігрантів дасть поштовх українській економіці

Трудова міграція має стати одним із важливих зовнішньополітичних пріоритетів України. Такою є думка більшості учасників круглого столу "Проблеми правового захисту прав українських трудящих – мігрантів в Європі", що відбувся у Києві 27 травня...

Україна без мільйона матерів

Сьогодні День матері. В Україні це свято офіційно відзначається лише з 2000 року. Прикро, але щонайменше мільйон українських жінок відзначають День матері за кордоном...

Уроки Давосу для України

Працюючи зі своєю командою над передвиборною програмою кандидата в народні депутати, я поставила собі за мету наповнити її конкретними пропозиціями, запропонувати ті рішення, які б реально могли змінити життя як окремих громадян зокрема, так і місцевої громади в цілому...

Зі Святом Покрови Богородиці!

...

Маленька Україночка – за українську!

Моя маленька онука Анна-Марія Білозір у свої 2 роки і 7 місяців підтримує бабусю у захисті державної української мови. Плекаймо і бережімо українську мову – вона душа нашого народу...

Пупа надірвеш, але не повалиш!

Вкотре Верховна Рада стала епіцентром розбрату через "мовний" закон. Нелегітимність його ухвалення є очевидним фактом і я переконана, що члени Комітету з питань Регламенту, члени Комітету з питань культури і духовності ще дадуть відповідні правові оцінки, не кажучи вже про оцінку у моральній площині, яку дадуть громадяни України...