Оксана Білозір Народний депутат України трьох скликань, Міністр культури і туризму України (2005 р.)

Підвищення правового статусу українських трудових мігрантів дасть поштовх українській економіці

27 травня 2013, 19:14

Трудова міграція має стати одним із важливих зовнішньополітичних пріоритетів України. Такою є думка більшості учасників круглого столу "Проблеми правового захисту прав українських трудящих – мігрантів в Європі", що відбувся у Києві 27 травня.На мій погляд, Україна, активізувавши процеси по поверненню українських трудових мігрантів, отримає економічні дивіденди у вигляді підвищення продуктивності праці, запозичення нових технологій та сучасних підходів до ведення бізнесу.

У 2012 році українські трудові емігранти відправили в Україну $7,5 млрд. що складає 4,3% ВВП. Якщо ж порівнювати з сумою та якістю прямих іноземних інвестицій в Україну в 2012 році, то виявиться, що наші трудові мігранти зробили для залучення інвестицій більше, аніж вся державна машина вкупі з Міністерством економіки та Міністерством закордонних справ – Державна служба статистики України повідомляє, що за весь 2012 рік іноземні інвестори вклали в нашу економіку $6 млрд.

Українці працюють на совість та заробляють гроші для своїх рідних. В своїй основній масі вони законослухняні, мобільні, ініціативні. Наші трудові мігранти зсередини побачили, як організоване життя в ЄС і сьогодні є провідниками європейських цінностей, основою для інтеграції України в Європейський союз. Багато із них готові повернутися на Батьківщину, щоб будувати Європу тут, однак для цього потрібно створити стимули, які спонукають їх це зробити.

Додаткова інформація за посиланням: http://newsplot.org/open_releases/0525_01.html

Aтака Путіна1114 Уряд реформ315 Україна та Європа931 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте