Оксана Білозір Народний депутат України трьох скликань, Міністр культури і туризму України (2005 р.)

Пупа надірвеш, але не повалиш!

03 липня 2012, 20:54

Вкотре Верховна Рада стала епіцентром розбрату через "мовний" закон.

Нелегітимність його ухвалення є очевидним фактом і я переконана, що члени Комітету з питань Регламенту, члени Комітету з питань культури і духовності ще дадуть відповідні правові оцінки, не кажучи вже про оцінку у моральній площині, яку дадуть громадяни України.

Закон приймався по-злодійськи. Цинічно, нахабно, не по-людськи – без обговорення, без розгляду поправок. Хоча, нещодавно прийнятий Кримінально-процесуальний кодекс розглядався постатейно, кілька днів і ночей (а мав він понад 4 тисячі поправок). Якось це не по-чоловічому, не по-людськи. Цинічно і брутально.

Після першого читання, усі представники влади заявляли, що буде почута думка суспільства, законопроект буде обговорений під час зустрічей, круглих столів і т.п. Хоча сьогодні (може і не випадково?) за головування Президента України Віктора Януковича проходило засідання Громадської гуманітарної ради за участю представників національних меншин. І цікаво було би почути суспільству думки, які там прозвучали, в тому числі і відносно "мовного" законопроекту. Однак, при "голосуванні" у "другому читанні" не були розглянуті навіть пропозиції депутатів, не те що почута думка громадськості.

При цьому, законопроект є кричуще юридично неграмотним. Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради висловило зауважень до законопроекту на 15 сторінок і запропонувало відправити його на доопрацювання. Головне юридичне управління висновків до Закону надати не встигло, оскільки його ще не розглянув профільний комітет. "Мовний" законопроект був "ухвалений" із настільки грубим порушенням процедури, якого я не пригадую за 10 років своєї політичної діяльності. В цьому контексті він навіть випередив прийняття змін до Конституції у 2004 році!

Не встигли "висохнути" кнопки, як один із авторів законопроекту відрапортував ЗМІ: "Впервые за 20 лет независимости нашего государства украинский народ получил закон, принятия которого от нас требовали институции ООН, Европарламента и Совета Европы".

Та ще й заявив, що "принятие законопроекта о языках – это подтверждение того, что в Украине права человека являются приоритетными, это подтверждение европейского выбора страны".

Та не так все добре в "датському королівстві":

По-перше, нехай цей пан покаже європейський парламент, в якому голосування відбувається у "такий спосіб": без обговорення, з порушенням процедури, чужими картками на чужих місцях!

По-друге, як член Парламентської асамблеї Ради Європи відповідально заявляю: ніхто нічого подібного від нас не те, що не вимагав, а навіть не просив (крім східного сусіди, звичайно – але то вже інша історія, яка жодного відношення до "ООН, Європарламенту і Ради Європи" не має).

По-третє, прийняття законопроекту вже загрожує міжнародною напругою і ескалацією напруги всередині України. Бо сьогодні Комітет у закордонних справах Верховної Ради України на своєму засіданні розглядав листа Голови Комітету у закордонних справах Сенату Румунії Мирчі Джеоани, який в якості Голови Комітету "висловив тривогу в зв'язку з прийняттям у першому читанні такої редакції проекту Закону про регіональні мови" (в частині що стосується розрізнення молдавської і румунської мов).

Купаючись у "променях слави", депутат, як мантру заявив: "Ми розуміємо, що це дозволить об'єднати Україну й забезпечити стабільне процвітання єдиної незалежної Української держави", хоча яблуко розбрату між румунською і молдавською діаспорою в Україні вже кинуто. І це лише початок, як очевидні факти, про які можемо говорити сьогодні.

Я вже не кажу про те, що законопроект вчергове розколює українське суспільство, підриває основи фундаменту української Незалежності, унеможливлює об'єднання держави-нації і нації-держави (а тільки така форма ідентифікує країну, як суб'єкта світової спільноти) у спільному баченні спільного майбутнього Української Держави.

Це не парламентаризм. Це – цинізм і блюзнірство. Гидко!

Та як казав Іван-Павло ІІ: – "І це пройде, як дощик впаде". Бо українська мова на своїй землі має такий генетичний стрижень і духовний зв'язок з усіма поколіннями, і минулими, і прийдешніми (що були, є і будуть носіями української державності), який не побореш, ні "циркулярами" минулого, ні "законами" теперішнього.

Як кажуть у народі: "Пупа надірвеш, але не повалиш"!

"Я єсть народ, якого Правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! -

а сила знову розцвіла.

Щоб жить – ні в кого права не питаюсь.

Щоб жить – я всі кайдани розірву.

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу".

Павло ТИЧИНА


P.S.: Якщо дотримуватися вимог Регламенту, то Закон України "Про засади державної мовної політики" прийнятий не був! Головуючий на засіданні Верховної Ради України А. Мартинюк не поставив на голосування питання про розгляд законопроекту, а поставив на голосування лише питання про повернення до розгляду законопроекту!

Ось витяг зі стенограми пленарного засідання ВР:

16:07:45

ЄФРЕМОВ О.С.

Уважаемый Адам Иванович, уважаемые коллеги, я хотел бы войти со следующим предложением, исходя из того, что мы проголосовали до этого. Мы видим, какая ситуация складывается вокруг законопроекта 9073 "Про засади державної мовної політики" и фракция Партии регионов, и фракция Коммунистической партии настаивает на том, чтобы мы сейчас поставили рассмотрение данного законопроекта в зале. Мы просим поставить вопрос на голосование.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Хто за те, щоб розглянути цей законопроект, прошу визначатись.

16:08:34

За-219

(Шум у залі)

Хто за те, щоб повернутися до питання, прошу голосувати.

(Шум у залі)

16:09:02

За-241

Повернулися.

Я ставлю на голосування прийняти закон 9073 в редакції... Прошу голосувати, голосуємо.

16:09:35

За-248

Рішення прийнято. Дякую.

Шановні колеги, зараз нам треба... Шановні колеги, я прошу підтримати рішення про включення до порядку денного проекту Закону...

Шановні колеги, на цьому вечірнє засідання Верховної Ради оголошую закритим.

Завтра початок роботи о 10 годині.А ось відрображення результатів голосування:

P.P.S.: Сторінку з результатами голосування вже підкоругавали)))

Ось як вона виглядала о 17:31 (даю збільшене зображення):а ось так о 21:01:

Фото більш чіткої якості можна подивитись в моєму альбомі на Фейсбуці.

Коментарі — 84
marta0210 _ 05.07.2012 09:37
IP: 193.19.152.---
Оксана Білозір – одна із небагатьох справжніх УКРАЇНСЬКИХ співачок та УКРАЇНСЬКИХ політиків, яка відстоює інтереси нашої держави та нашого народу, мало в нашому парламенті україномовних політиків для яких укр. мова є принциповою та є гордістю нашої нації!!!
JanTemplar _ 04.07.2012 01:56
IP: 46.203.114.---
жюльбот, квест треба проводити в м.Харків де в лікарні корчить із себе хвору та побиту бахіня жюлька деві всьопропало яка є кровним нашадком тогож такі іуди іскаріота. але б я не став окверняти свою слину плюючи в рило дешевій кремлівській моніці жюлькі. навіть моя сеча на рилі ваной -це занадто велика честь для ботаксного рила ваной.
Ninorov _ 04.07.2012 00:51
IP: 77.120.249.---
Пані Оксано! Добре, що Ви не дали волю емоціям (лише на останок зацитували вірша П.Тичини), а юридично грамотно прокоментували усі обставини прийняття одіозного законопроекту!
slboda _ 04.07.2012 00:47
IP: 92.249.122.---
Після 10.04.2010 слідкував за дослідженнями трагічних подій над Смоленськом, які провадили окремі групи блогерів та сеймова комісія Мацеревіча. Отримані результати цілком спростували версію подій представлену рапортом МАК. (За розпорядженням Медведева Путін очолював слідства, що ведуться російською стороною). Зруйнування 4-го блоку ЧАЕС потребує поновного розслідування. Без цього не можна братися за побудову нових реакторів на українських АЕС із участю держави, що підриває будинки зі своїми громадянами. Путінським ПРихвостням не вірю.
Gennadii Korotkyi _ 04.07.2012 00:09
IP: 159.224.137.---
Шик. Давно не бачив коментарів у стилі "сам дурень/сама дурепа".
Питання болюче, але на жаль починає "боліти" лише напередодні парламентських виборів. Не з'ясовується питання чому провладна партія не приймає закони щодо комунальних реформ, земельного господарства чи змін у податковому законодавстві? Чечетов задоволений, що влада провела опозицію "як котят". Вони "розвели" так не тільки опозицію але і всю країну. Замість того щоб вирішувати питання щодо налагодження державного механізму провладні сили його ще більше розбалансовують питаннями які не є нагальними для її громадян, але є державозасновуючими.
JanTemplar _ 03.07.2012 23:53
IP: 46.203.114.---
qwrtz_:
SH_Holms:

-Grafo-:
-jurko-:
.
До чого ж Юлька- сильна фігура- один раз хіхікнула, а у миздобулів до цього часу ікота
===

А я так бачу, що Ющенко іще сильніший
Тільки сказав, що повертається, якщо вся ПРокремлядська шакалина згарая почала завивати
Під диригуванням юльки:))
...то ты, графо, попутал... это вы мелкие мыздобулята повылазили с норок и начали тут соплями разбрасываться...))
Мыздобулята? Скорее мыпросралята:)))
жюльбот, це точно – ви просрята бо у вас є бахіня жюлька деві встопропало.
Сергей Левченко _ 03.07.2012 23:53
IP: 178.137.36.---
я повторю, бо модератор викинув. Ця владна банда вкрала у громадян України її історію, її пам'ять а далі будуть концтабори для етнічних українців!?
Сергей Левченко _ 03.07.2012 23:45
IP: 178.137.36.---
А що народу до мови? народу копійчину заробити потрібно, мовою або языком ненагодуєш дітей, комунальні борги несплатиш, тогож хабаря за довідочку не даси. а влада бандюків-кидал так все й прорахувала по-злодійськи! Що так заколисало громадян?! єврофутбол? Так основна масса вболівальників ще не відійшла від пивного туману?
qwrtz_ _ 03.07.2012 23:33
IP: 178.7.224.---
IstorAichkaB:
Отака фигня, люби малята.
Офигенная фигня Ювтя переросла в фигню офигенную Явтя. Но народ Украны покажет им фигу.
SOS _ 03.07.2012 23:27
IP: 46.201.222.---
Опозиція слаба,бандюки в зеніті,а народ зайнятий заробітками замість того, щоб валити паханів.Народ не зміниш, а опозицію і владу пора розганяти.
-jurko- _ 03.07.2012 23:21
IP: 93.220.81.---
IstorAichkaB:
А почему все так случилось? Потому что пока профессиональные украинцы отправят запрос в вашингтонский обком, пока там почешут затылок, пока ответ вернется назад, дело уже и сделано. Отака фигня, люби малята.
Канешно, московский обком ближе, тем более, если Путин присылает личного представителя
qwrtz_ _ 03.07.2012 23:14
IP: 178.7.224.---
Може треба українцям вже мати свій "список Ющенка"?

Бо ті кляті балаболки, виперті у двері 3,5% підтримки народу на виборах презика, тепер уже у вікно на виборах Ради лізуть.
vorog-narodu _ 03.07.2012 23:12
IP: 93.73.85.---
Оксано, кому, в біса, потрібен той Ваш дурний альбом у Фейсбуці?! Ви з Ющенком прокривлялись п"ять років – тож тепер ідіть співайте або підмітайте, але не лізьте у вожді протестного руху! Тьху на вас!
qwrtz_ _ 03.07.2012 23:09
IP: 178.7.224.---
SH_Holms:


-Grafo-:
-jurko-:
.
До чого ж Юлька- сильна фігура- один раз хіхікнула, а у миздобулів до цього часу ікота
===

А я так бачу, що Ющенко іще сильніший
Тільки сказав, що повертається, якщо вся ПРокремлядська шакалина згарая почала завивати
Під диригуванням юльки:))
...то ты, графо, попутал... это вы мелкие мыздобулята повылазили с норок и начали тут соплями разбрасываться...))
Мыздобулята? Скорее мыпросралята:)))
graf17 _ 03.07.2012 23:06
IP: 195.182.193.---
-Grafo-:
// КРЫса фсб – зря... ты первый кому глотку перережут как барану – честно заслужил... паРаша в лице фсб – пошла с открытым забралом – ВОЙНА! Убей, закреж, сожги ЛЮОГО паРашника – это НЕ грех – МЫ на ЗАЩИТЕ СВОЕЙ СЕМЬИ, ЗЕМЛИ, ЖИЗНИ – паРАША – СМЕРТЬ!
-jurko- _ 03.07.2012 23:06
IP: 93.220.81.---
JanTemplar:
-jurko-:
-Grafo-:
-jurko-:
.
До чого ж Юлька- сильна фігура- один раз хіхікнула, а у миздобулів до цього часу ікота
===

А я так бачу, що Ющенко іще сильніший
Тільки сказав, що повертається, якщо вся ПРокремлядська шакалина згарая почала завивати
Під диригуванням юльки
:))
Звичайно сильніший,

Причесався, прилизався,
В білі штани вбрався,
Я почув про мову,
На порозі всрався
жюльбот,штани білі то погано? а прапор жюлькіной секти білий зі слідом від останньой менструацій бахіні жюльки деві всьопропало – то крута?
Хоч я руда та погана,
А у мене батько богач!!!

Для тих, хто регулярно вирається, звичайно погано- зразу видно
qwrtz_ _ 03.07.2012 23:06
IP: 178.7.224.---
lm198:


qwrtz_:
lm198:
qwrtz_:
""Пупа надірвеш, але не повалиш!""

А ви ж з кумом пупа не надрівали, приводячи цю бидлобанду до влади?
То й тут не надірвете

Ваш допис це танок нанайських хлопчиків.
Це привід для полум"яних гасел при "вдалих" обставинах.
От і гаселує Оксана, як бджолою вжалена. Обставини таки для неї вдалі – їй можна заробляти очки на "ніщівній" критиці режиму безбоязно. Заслужила вона це право в ПеРдунів. А там гляди – і в нову раду під диоксиновими гаслами потрапить.
Звісно, що потрапить.
Такі знають де вигідно змовчати, а де – "гаселувати".
Їх там таких сто відсотків. Вони всі такі.

Наступний крок Ради буде в Євраз. Таким же чином, як і при виборах 2010 оку, як при голосуванні про мовний закон, харківські угоди, флот і т.д. – імітатори незалежності в Раді проголосують "за".
Потім потік " патріотичного ніву" і знову 400 років щастя бути рабами на галерах Путіна.
JanTemplar _ 03.07.2012 23:04
IP: 46.203.21.---
-jurko-:
-Grafo-:
-jurko-:
.
До чого ж Юлька- сильна фігура- один раз хіхікнула, а у миздобулів до цього часу ікота
===

А я так бачу, що Ющенко іще сильніший
Тільки сказав, що повертається, якщо вся ПРокремлядська шакалина згарая почала завивати
Під диригуванням юльки
:))
Звичайно сильніший,

Причесався, прилизався,
В білі штани вбрався,
Я почув про мову,
На порозі всрався
жюльбот,штани білі то погано? а прапор жюлькіной секти білий зі слідом від останньой менструацій бахіні жюльки деві всьопропало – то крута?
-jurko- _ 03.07.2012 23:04
IP: 93.220.81.---
IstorAichkaB:
SH_Holms:
IstorAichkaB:
Прощай, немытая дупа. Да здравствует нормальная жопа.
...наконец-то можете приложиться и смачно чмокнуть...)
Бендеровские слухавки, штрикавки, нацюцюрники в мусорное ведро.
Канешно в ведро, но ведра нет- она занято, днём под квас, ночью под отхожеее место,

у кацапрв два ведра в хозяйстве- редкость
JanTemplar _ 03.07.2012 23:02
IP: 46.203.21.---
IstorAichkaB:
SH_Holms:
IstorAichkaB:
Прощай, немытая дупа. Да здравствует нормальная жопа.
...наконец-то можете приложиться и смачно чмокнуть...)
Бендеровские слухавки, штрикавки, нацюцюрники в мусорное ведро.
кацапоід хутко в рашку парашку квитка купив, папіроску в зуби і почухав до москальськой під.ера.ций.
-jurko- _ 03.07.2012 23:01
IP: 93.220.81.---
-Grafo-:
-jurko-:
.
До чого ж Юлька- сильна фігура- один раз хіхікнула, а у миздобулів до цього часу ікота
===

А я так бачу, що Ющенко іще сильніший
Тільки сказав, що повертається, якщо вся ПРокремлядська шакалина згарая почала завивати
Під диригуванням юльки
:))
Звичайно сильніший,

Причесався, прилизався,
В білі штани вбрався,
Я почув про мову,
На порозі всрався
SH_Holms _ 03.07.2012 22:56
IP: 91.239.104.---
-Grafo-:
-jurko-:
.
До чого ж Юлька- сильна фігура- один раз хіхікнула, а у миздобулів до цього часу ікота
===

А я так бачу, що Ющенко іще сильніший
Тільки сказав, що повертається, якщо вся ПРокремлядська шакалина згарая почала завивати
Під диригуванням юльки:))
...то ты, графо, попутал... это вы мелкие мыздобулята повылазили с норок и начали тут соплями разбрасываться...))
Рися Фабяк _ 03.07.2012 22:56
IP: 95.134.26.---
-Grafo-:
Рися Фабяк:
Ульяна Скицяк-Исаева:
Рися Фабяк:
Мій батько уже пішов на той світ через лобизання Ющинка з Януковичем.
===

А від хіхікання Тимошенко у кремлі аритмія у батька була в нормі?
.
-jurko-:
-Grafo-:
Рися Фабяк:
Ульяна Скицяк-Исаева:
Рися Фабяк:
Мій батько уже пішов на той світ через лобизання Ющинка з Януковичем.
===

А від хіхікання Тимошенко у кремлі аритмія у батька була в нормі?
-Grafo-:
. Ваша відповідь із серії сам дурак і тому не потребує аргументованої дискусії. Стосовно ікоти.Якщо ви памятає порядок подій то повинні памятати що хи-хи- було після цьом-цьом, тому не дожив.
qwrtz_ _ 03.07.2012 22:55
IP: 178.7.224.---
-Grafo-:
Рися Фабяк:
Ульяна Скицяк-Исаева:
Рися Фабяк:
Мій батько уже пішов на той світ через лобизання Ющинка з Януковичем.
===

А від хіхікання Тимошенко у кремлі аритмія у батька була в нормі?
.
Сміх лікує, а лобизання двох кнурів ускладнює всі захворювання. Я уявляю, як ці два лаптя лобизаються у відсутність фотокамер)))

Якщо явно такі, то що ж вони тайно роблять? Може в цьому і відповідь на багато питань?
NeCham _ 03.07.2012 22:55
IP: 159.224.96.---
Іноді краще співати, ніж РАДіти.
Оксано! Займіться тим, що у Вас краще виходить. У Раді від Вас ніякого толку.
Саме Ви своїм противсіхством привели зграю до влади. Толку від Вашого писання ніякого.
Aтака Путіна1114 Уряд реформ315 Україна та Європа931 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте