Ольга Богомолець Народний депутат України, кандидат в президенти

В Україні з'явилася нова організована сила

17 жовтня 2017, 19:27

За останній рік в Україні з'явилася нова надзвичайно активна та потужна сила. Нам вдалося, нарешті, консолідувати та об'єднати медичну спільноту, профспілки та наукові кола України навколо ідеї побудови високорозвинутої, соціально справедливої системи охорони здоров'я.

18 жовтня відбудеться наймасштабніший за історію України медичний форум, на який зберуться понад 1000 учасників з усієї України. Представники медичної спільноти, науковці, профспілки, роботодавці та пацієнтські організації висунуть свої категоричні вимоги до керівництва МОЗу та очільників держави.

Спільнота вимагатиме прийняття Концепції системи охорони здоров'я України, пакету законів, які впроваджують соціальну систему охорони здоров'я на основі обов'язкового медичного страхування, призначення легітимного міністра та припинення дискредитації медичних працівників.

Це об'єднання відбулося в процесі тривалої та важкої боротьби з антинародною політикою Міністерства охорони здоров'я і проти його намагань впровадити платну медицину для українців. Адже всім зрозуміло, що впровадження платної медицини в бідній країні означає лише одне: остаточне позбавлення більшості соціально незахищених людей доступу до медичних послуг.

Ми також виступаємо категорично проти концентрації в одних руках 100 млрд гривень, відібраних в громад, заради чого власне і впроваджується "медреформа" у редакції МОЗу.

В той же час, для обгрунтування необхідності прийняти антинародну "медреформу", політтехнологи МОЗу розгорнули широкомасштабну та цинічну кампанію з розвалу медичної галузі, дискредитації медиків та мене особисто.

По-перше, керівництво МОЗу продовжило свідомо банкрутувати медичну галузь, щоб виправдати необхідність прийняття їх законів, цинічно названих "медреформою".

З цією метою було організовано відтермінування закупівель медичних препаратів. Договори, підписані керівництвом МОЗ на поставки життєво важливих медикаментів, дозволяють поставляти їх через рік і більше після повної передоплати.

Так, з виділених минулого року державою 4 млрд гривень до регіонів поставлено ліків лише на половину суми. На виділені цього року 6 млрд гривень – ліків не закуплено взагалі. В результаті люди були вимушені купувати ліки за свій рахунок, незважаючи на те, що держава вже оплатила їм необхідні медпрепарати.

Таким чином громадяни України безпідставно витратили з власних кишень щонайменше 8 млрд гривен. Але це дало підставу авторам псевдореформи, які саботували закупівлю ліків і створили їх штучний дефіцит, говорити про те, що тільки їх законопроект, який забирає в громад 100 млрд гривень, дозволить врятувати ситуацію.

Крім того, з метою тиску на медичних працівників керівництво МОЗу, розуміючи скрутну ситуацію в охороні здоров'я, створило штучну заборгованість в розмірі 4 млрд. гривень. Це при тому, що держава виділила в повному обсязі гроші на зарплати медикам.

Нарешті, керівництво МОЗу та його політтехнологи розгорнули брудну кампанію з дискредитації медиків. Людей, яким свідомо заборгували понад 4 млрд гривень, почали представляти як найбільших корупціонерів у цій країні. Особисто проти мене почали працювати сотні інтернет-ботів, розміщуватися замовні статті, а біля мого офісу організовуватися провокації.

Але це лише розігріло та консолідувало медичну спільноту. Такої зневаги та принижень від керівництва держави і МОЗу вони раніше не зазнавали.

Спочатку 19 вересня цього року тисячі медиків вийшли на акцію протесту в Києві. Було зібрано 100 000 підписів під вимогами профспілок, але влада їх не почула. Тепер до медиків приєдналися інші сили – науковці та громадські організації, роботодавці та пацієнти.

На наших очах народжується новий потужний соціальний рух, який усвідомлює свою відповідальність за долю країни, має чіткі вимоги до влади та буде їх добиватися. Відступати ніхто не збирається. Перемога буде за нами, бо за нами – правда.

powered by lun.ua
Коментарі — 29
Александр Бабушкин _ 18.10.2017 14:46
IP: 35.189.218.---
Включила мантру – реформа від У. Супрун антинародна, всі повимирають, ... Ніхто їй не повірить – конфлікт інтересів. Медики ніколи самі себе не реформують на користь пацієнтам – тільки на свою користь, на користь грабувати хворих, дерибанити бюджетні гроші, на користь фармацевтично-медичній мафії.
Олег Турчин _ 18.10.2017 11:09
IP: 78.159.41.---
Petras Rebokov:
Logic2009:
Василий Таранович:
Райхер:
Луганску 219 лет, Донецке 145, Киеву 1000 лет, а Украине только 23 года.
- Нужно вернуть эти города России, которой больше чем 1000 лет!.
Хто ближче, поверніть "це"-Petras Rebokov в дурдом.
Людина страждає без ліків.
Logic2009 _ 18.10.2017 08:05
IP: 91.196.177.---
Бендеровцы и сейчас немецкие пайки получают.
=============================================
Дебил безмозглый, Бендеры это Приднестровье, их кормит твоя ЭРЕФИЯ.
Это у тебя паёк забирают и им отдают.
Иди в третий класс, кретин.
.
Алекс Фибер _ 18.10.2017 00:56
IP: 35.195.76.---
Реформы среди врачей должен делать не врач, а прокурор.
Все реформы от таких как Богомолец – это дайте больше денег врачам, дайте новое оборудование, дайте лучшие условия докторам, дайте новые льготы, ДАЙТЕ, ДАЙТЕ, ДАЙТЕ!
И НИ СЛОВА ОБ ОТВЕТСТВЕННОСТИ врачей.
Andrey Kononenko _ 18.10.2017 00:23
IP: 46.133.116.---
Богомолец сегодня сказала, что эта мед. реформа для богатых, а бедные умрут. Ничего непонятно.
Василь Таранович _ 17.10.2017 22:59
IP: 188.163.107.---
Борис Скрипниченко:
Василь Таранович:
Василий...лучше бы рассказал о наших достижениях...Россия уже давно развалена, тут ничего доказывать не нужно., но ты же живешь в Украине, вот и поведай о нашем уровне жизни, который уже давно выше российского...или я что-то перепутал?
Якщо ви знаєте все про Україну і живете в цій державі,то для чого я вам буду розповідати про неї.А на рахунок того,що ви щось попутали,це не домене,це вам до школи і вивчайте все про свою країну в якій живете,ну щоб в майбутньому нічого не путати,а по -українськи-не плутати. Бажаю успіху.
kokoss _ 17.10.2017 22:46
IP: 130.211.189.---
Ольга Богомолець
де ти була сьогодні, коли якесь Сисоєнко вилізло на трибуну і почало представляти закон про медреформу.
ти ж галава камітету...!!!
своїм самоусуненням ти сьогодні легалізувала закон, поправки і решта дерьма.

а на ваш завтрашній форум Вальцман ложив довгий і товстий...
всі його шавки будуть репетувати – ми працюєм строго по регламенту...!!!
а Багамолец – рука москви...!!!
Василь Таранович _ 17.10.2017 22:02
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Василий Таранович:
Международная финансовая компания "Свифт" решила России сделать скидку 40%, из за резко выросших платежей между финансовыми учреждениями России и остальным финансовым миром.
Це ти Словйову с Кісільовим розкажеш,тільки так тио,тихо,щоб вони по тв ящику 86% кацапським баранам розказали.У кацапів скоро закінчуєтся строк,180 днів,які визначили США для розлідування,а потім і арешту рахунків кацапської фашистськой кремлівської кліки.Рахунки будуть оприлюднені на весь світ і заарештовані.Мурло,вас буде відлючено від міжнародної системи Свіфт. Ти там давай готуй торбу,скоро зі своїм нанокарликом пуйлом підеш по світу,не забудь в дорогу лапті і балалайку,скоморох ти рязанський.
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:56
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Василь Таранович:
Луганску 219 лет, Донецку 145, Киеву 1000 лет, а Украине только 23 года.
- Нужно вернуть эти города России, которой больше чем 1000 лет!.
Отсосеш у п'яної мавпи,потім ми розглянемо ваші побажання.Кацапії під назвою росія не існує.Є Татарстан,Башкирія,Чечня,Дагестан,Удмуртія,ну і інші,ерзя,мокша,чудь,якути,буряти.Росії не існує! Не має такого утворення в кацапській педерації,покажи мені на карті кордони не існуючої болотної держави.Навіть Автономна єврейська республіка в Біробіджані існує.Расєї не існує.
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:49
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Василь Таранович:
Россия собрала рекордный урожай зерновых в этом году, даже больше при СССР, когда там была "кормилица" Украина", а Украина собрала в этом урожайном году, больше чем одна Воронежская область – всего то в 7 раз больше.
- Прирост ВВП сельского хозяйства в России равен 7% в год!
Ваший прирост весь пішов на Сіріянаш,Кримнаш,Чучхе з північної Кореїнаш.А ти чухонець будеш отримувати з нового року продовольчі картки.Банки тріщать,кізячні рублі і нафік нікому не потрібні.Санкції вам тільки на користь і 25 млн кацапів за межею бідності на сьогодні,чувирло ти неотесане. Денег нет,но ви держитесь!
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:43
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Василь Таранович:
Украинское с/х, как оказалось, зависит от гужевого транспорта на 50%, от этого в самый урожайный год оно собрало наименьшее количества зерна, и как оказалось, самого плохого качества.
От украинского зерна отказался Египет, оно по качеству сопоставимо с фуражом.
Це тобі пупкінська методичка розказала,олух ти царя горохового. Ти ж тільки в панських об'їдках розбираєшся,ваше сучче плем'я захопивши в 1200році європеську частину тільки тут ложку побачили,ви зрозумілли що треба рота полоскати і руки мити,дикі тунгуси ординські.Ви ж крім сирого кінського м'яса і крові нічого жерти не могли,пили перебродивше кінське і верблюже молоко,а про хліб тільки в европі довідались.
Oleksa Piddubniak _ 17.10.2017 21:42
IP: 176.104.187.---
Необхідно закрити лікарню в Феофанії, не пускати посадовців лікуватись за кордон, але обов'язково запровадити нову медичну реформу.
Александр Савельев _ 17.10.2017 21:37
IP: 62.205.136.---
26 років все було як треба, вас все влаштовувало, а зараз як хтось взявся реформувати то вам зразу все не так!
Вам пропонували МОЗ – ви відмовилися.
Та до дупи зараз всіх 1000 делегатів!
Вся медицина треба щоб лікувати хворих! А не для "медиків" які файно с дупи коріння пустили.
Те що є зараз треба розвалити вщент!
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:35
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Василь Таранович:
Petras Rebokov:
Олег Турчин:
Petras Rebokov:

І все-таки українці не хамло, як ти.
Хамло побирушкам никто не подаст, а хох/лы как цыгане, хитры и подлы, все видели как они немцев с хлебом и солью встречали.
Це ти про свого кацапського землячка Власова розказуєш?
Да нет, это про украинский народ – это он фашистов
хлебом и солью встречал.- Бендеровцы и сейчас немецкие пайки получают.
Скоро ви монголи повернетесь до 1991 року,коли прокляті піндоси вас спасали окорочками і дошираком.
Дери лико,готов лапті і бражку,бо змернеш взимку,як пес поганий під забором,будеш вибивати камарінську на морозі,опудало ординське. Може хто і зустрічав німців,бо сталінські енкеведешники були гірше фашистів з вашими колгоспами і голодоморами.
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:28
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Олег Турчин:
Petras Rebokov:
Благотворительная организация Thomson Reuters Foundation опубликовала список мировых мегаполисов, наиболее опасных для женщин.
Им оказался Каир и Киев.
- Самым безопасным городом в мире для женщин, оказалась Москва.
Хто тебе навчив брехати? "Руссский мир"?
Кроме того, Киев самый криминальный город Европы, там голодные урки- хох/лы воруют продукты питания и грабят пенсионеров, прямо при выходе их из магазина.
Ти монгольський конокрад,тобі про порядність говорити?
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:23
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Олег Турчин:
Petras Rebokov:

І все-таки українці не хамло, як ти.
Хамло побирушкам никто не подаст, а хох/лы как цыгане, хитры и подлы, все видели как они немцев с хлебом и солью встречали.
Це ти про свого кацапського землячка Власова розказуєш?
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:21
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
УВАГА!!!
Раскрыта тайна происхождения украинского "трезубца".
- Оказывается это вид открытого рта хох/ла с оставшимися тремя зубами после рехформ и майдана.
Чурбан чухонський,тризубець це той інструмент з допомогою якого тобі через анальний отвір будуть виривати твій вонючий ядовитий язик.
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:18
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Благотворительная организация Thomson Reuters Foundation опубликовала список мировых мегаполисов, наиболее опасных для женщин.
Им оказался Каир и Киев.
- Самым безопасным городом в мире для женщин, оказалась Москва.
Самим безпечним місцем для дикого монгола,це могильний курган серед бурятського степу з паличкою з кольоровими ганчірочками.
Василь Таранович _ 17.10.2017 21:15
IP: 188.163.107.---
Petras Rebokov:
Двух хох/лов сегодня ополчение поводило до "эйропы" вне очереди, там они хоть согреются и наедятся!!!!
Слава Украине!!!
Ти ще не здох вонючий монгольський верблюд?
Orest Pecharskyy _ 17.10.2017 21:07
IP: 35.189.218.---
Аж тепер всьо пойдьот гладко! Бо в Україні зявилася нова сила! І ще організована! Якщо так далі піде, то можна собі уявити, що буде... Буде так само. Менталітет нації (якщо вона є-ця українська нація) міняється на протязі століть. Експерименти над українцями на протязі століть і результат очевидний, зафіксований надовго... Ну звичайно ж мова не тільки ж про організовану силу в медицині України... Тут якраз до речі відомі геніальні слова з уст відомого режисера "о новом мишлєнії і пєрєстройкє". А це потребує часу і дуже довгого часу... щоб в Україні появилася нова організована сила, яку не треба рекламувати і в усіх сферах життя української нації (якщо така існує)...
Олег Турчин _ 17.10.2017 21:02
IP: 78.159.41.---
Petras Rebokov:

І все-таки українці не хамло, як ти.
Сергій Олексійович Масляк _ 17.10.2017 20:56
IP: 130.180.219.---
А гов Українська Правда, відбілюємо Богомолець, дивно.
Арсен Ратушко _ 17.10.2017 20:48
IP: 193.0.218.---
Тепер від імени цієї фейкової організації Богомолець торпедуватиме медичну реформу.
-Vesna- _ 17.10.2017 20:46
IP: 93.74.211.---
Ми також виступаємо категорично проти концентрації в одних руках 100 млрд гривень, відібраних в громад, заради чого власне і впроваджується "медреформа" у редакції МОЗу. (с)

Офігеть... базару – базарне.
Олег Турчин _ 17.10.2017 20:28
IP: 78.159.41.---
Petras Rebokov:
Благотворительная организация Thomson Reuters Foundation опубликовала список мировых мегаполисов, наиболее опасных для женщин.
Им оказался Каир и Киев.
- Самым безопасным городом в мире для женщин, оказалась Москва.
Хто тебе навчив брехати? "Руссский мир"?
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter