22 вересня 2016, 01:24

12 000 000 мертвих душ Путіна

На виборах до російської Держдуми, які пройшли останньої неділі, влада домалювала партії Путіна 12 мільйонів голосів. Мертвих душ.

Ці фальсифікації дуже легко побачити. Вони як на долоні. Бо Путін може брехати мільйонам, а от обдурити математику – ні.

2 роки тому я вже писав, як за допомогою точних наук можна визначити фальсифікацію виборів.ЧИТАЙТЕ: "Ідеальні" вибори: 90-ПР-90Один з методів математичної фіксації фальсифікації результатів виборів – це побудова діаграми, до якої вносять данні явки та результати партій (у %) по кожній дільниці. З такої діаграми можна побачити нетипову поведінку результатів. Ось як видно нетиповий результат "Єдіной Росії" з діаграми, яку побудував російський фізик Сергій Шпількін.Зеленим на діаграмі нанесені данні для "Єдіної Росії" ПутінаЯк видно, результати цієї партії відрізняються від інших тим, що зі збільшенням явки на дільницях росте і результат партії. Це є ознакою або вкиданням бюлетенів за цю партію, або голосуванням за рознарядкою, коли людей зганяють на дільниці голосувати за потрібну партію, або банального домальовування.

Також можна визначити, де подібні фальсифікації мали найбільший вплив на результат виборів.Явка та результат ЄдРа по Росії та найбільш пропутінських округахТак за офіційними даними в цілому по Росії при явці 47% "Єдіная Росія" має рівень підтримки 54%. Найбільші відхилення від цих даних, а отже і найбільші фальсифікації мали місце у виборчих округах Мордовії, Татарстану, Дагестану, Тиви та Чечні. Там і виборці нібито натовпом йшли на вибори, і майже одностайно підтримували партію Путіна.

Найвищий результат "Єдіной Росії" дала Чечня. При явці 94% виборців 96% з них нібито голосували за ЄдРо.Виборчі округи з найбільшою підтримкою ЄдРаТакож вибори до Держдуми Росії продемонстрували ще один результат. У Москві та Санкт-Петербурзі влада намагалася уникнути масштабних фальсифікацій. Тож і результат ЄдРа Путіна виявився нижчим, ніж в середньому по Росії. На округах Москви рівень підтримки "Єдіной Росії" був у межах 33-44%, у Санкт-Петербурзі – 37-40%.

Для порівняння, офіційний сайт ЦВК РФ для Севастополя відповідний показник підтримки ЄдРа дає на рівні 53%, у Криму – 68-74%.

Також за допомоги математичних розрахунків можна оцінити рівень фальсифікацій. Якщо результати інших партій вважати достовірними, то на їх основі можна розрахувати природні результати партії ЄдРа. Різниця між природніми та офіційними і буде кількістю сфальшованих голосів.Гаус ридає. Нетипові результати ЄдРа на виборах до ДерждумиНаприклад, за офіційними даними на усіх дільницях, де явка склала 95%, ЄдРо в сумі набрало 650 тисяч голосів. При цьому природній загальний результат для цих дільниць десь в районі 70 тисяч голосів за "Єдіную Росію". Тобто на цих дільницях фальсифікації оцінюються десь у 580 тисяч голосів.

За такими розрахунками російського фізика Сергія Шпількіна на виборах до Держдуми 18 вересня 2016 року ЄдРо отримало додаткових 12 мільйонів сфальшованих голосів підтримки. Це і є "мертві душі" Путіна.

5 років тому росіяни вийшли на Болотну проти подібних фальсифікацій. Серед плакатів були й такі, які математикою доводили брехливість офіційних результатів виборів зразка 2011-го.Росіяни протестують проти фальсифікацій на виборах-2011Цього року, окрім математичних доказів фальсифікацій виборів до Держдуми, є ще й значна різниця між екзит-полом та офіційним результатом ЄдРа – 10%. Та й в останні години виборів явка виборців значно зросла. Росіян хочуть переконати, що в останні 2 години на дільниці прийшов кожен 5-ий виборець, хто голосував 18 вересня.

Попри масштабні фальсифікації на користь партії Путіна цього року росіяни не вийшли з протестами на вулиці навіть Москви. Невже після анексії Криму, війни з Україною, санкцій та ізоляції зі сторони Заходу вже і ліберальні опозиціонери в РФ перетворилися на мертві душі Путіна?

Я потрапив у Херсон

Я потрапив у Херсон. Одразу зателефонував своїй редакторці Жені Моторевській, сказав, що буде репортаж з окупованого міста. Але чомусь вона такій новині від мене не зраділа...

Гол усього життя. За це і воюємо

За такі моменти ми любимо життя. Наприкінці матчу Динамо проти Евертона на поле вийшов ось цей чоловік. Він – вболівальник з Евертона. Але на поле він не вибіг, як іноді роблять фанати...

Легенди ЗСУ. Позивний "34"

Герой України танкіст Сергій Пономаренко має позивний "34" – по номеру його танка в АТО. Цю цифру "34" добре запам'ятали російські окупанти...

Зеленський, Демченко і "Харківські угоди"

"Гасите этих казлов!" Саме цей заклик асоціюється у мене з ратифікацією т.зв. "Харківських угод". З такими словами регіонали.ру кидалися на тих депутатів, хто протестував проти продовження базування руzкого флоту в українському Севастополі...

"Понять и простить"? Ще раз про медведчуківських медійників

Ми стали забувати, як виглядають медведчуківські медійники. Але от колишній спікер вирішив нагадати. Цією світлиною Разумков дякував медійникам з закритих телеканалів Ахметова...

Хто зрадник в оточенні Зеленського?

Зеленський відсторонив з посад керівника СБУ Баканова та очільницю Генпрокуратури Венедиктову. Це рішення він пояснив відосом, у якому по суті каже: "розвели у себе зрадників"...