Олексій Братущак журналіст

"Стадіони ненависті – 2". Гітлер, свастика та кидання фаєрів у людей

23 квітня 2017, 03:24

Зображення Гітлера у донецьких ультрас, свастика – у киян. Кидання фаєрів у людей фанатами обох команд. Бійки та безлад на стадіоні. Усе це Інспектор УЄФА побачив на матчі "Динамо"-"Шахтар". Європеєць приїжджав, щоб перевірити готовність Києва до проведення фінального матчу Ліги чемпіонів-2018.

До цього матчу готувалися всі: футболісти обох команд, вболівальники, правоохоронці, місцева влада, європейські футбольні функціонери. Найкраще вийшло у фанатів.Свастика від ультрас "Динамо"


Ультрас "Динамо" підготували акцію "#білашиза". Усіх закликали прийти в білому. Прийшли...Фото сайту "Чемпіон"Проблема цієї акції для "Динамо" ще і в тому, що напередодні матчу футболісти клубу записали відео звернення до фанатів з закликом готуватися до "белойшизы".Коваль: "Надеюсь, вы уже приготовили белый костюм для "белойшизы".

Сидорчук: "Мы вас ждем на стадионе, не забывайте про "белуюшизу".
Гітлер від ультрас "Шахтаря"


Фанати "Шахтаря" збиралися на матчі у чорному. У них свої "куміри".Фото сайту football.uaФото з офіційного сайту "Шахтаря"

Донецький клуб також відзначився. Розмістив на своєму офіційному сайті фото фаната з зображенням Гітлера на футболці...Код 88


У чому ультрас "Динамо" та "Шахтаря" об'єдналися, так це у своїх традиційний перфомансах на 88-й хвилині матчу.

ЧИТАЙТЕ: КОД 88. Українці у Кракові привітали Гітлера

Правоохоронці безпорадні проти "зброї фанатів"


На матчі були ж посилені заходи безпеки. Пильнували за порядком 1140 працівників поліції. На стадіон забороняли проносити рюкзаки. Їх можна було залишити у "камерах" на вході. "Камерами" слугували звичайні автобуси.Камера схову на "Олімпійському"

Попри посилені заходи безпеки фанатам знову вдалося пронести свою "зброю" в достатній кількості."Зброя фанатів"

Думаю, Інспектор УЄФА оцінив спритність українських фанатів. І повернувся до штаб-квартири в роздумах щодо здатності українських правоохоронців забезпечувати безпеку на стадіонах. Для європейських функціонерів це дуже важливе і чутливе питання у світлі останніх терактів, пов'язаних з футбольними подіями.

Тепер в УЄФА мають замислитися: якщо на "Олімпійський" так легко пронести "зброю фанатів", то чи не зможуть терористи прийти зі своєю зброєю на фінал Ліги чемпіонів-2018?На "Олімпійському" почали кидати фаєри в людей


Такого небезпечного матчу я не пам'ятаю. На ньому палаючі фаєри кидали прямо в людей.

Один інцидент влаштували ультрас "Шахтаря". Зі свого гостьового нижнього сектора вони кинули фаєр на верхній. Отримали його назад і знову кинули. Після цього ще й бійку влаштували.

Увесь інцидент від початку до кінця знято на цьому відео:"Прячьте девчонок и детей!", ультрас "Шахтера" идет

Цей же інцидент з інших ракурсів:

Подібний випадок стався і на протилежному боці стадіону. У верхньому секторі прямо над ультрас "Динамо" один з фанатів кинув палаючий фаєр на нижні ряди.Усі ці дії потрібно сприймати як свідомі провокації. Напередодні матчу організатори закликали вболівальників "не влаштовувати протиправних дій і не проносити на НСК "Олімпійський" різні заборонені засоби, зокрема, піротехніку, оскільки на матчі "Динамо" – "Шахтар" буде присутній Інспектор УЄФА, котрий перевірятиме готовність служб стадіону до фіналу Ліги чемпіонів 2018 року".

Ці прохання на ультрас не подіяли.

Тому варто готуватися, що невдовзі ми побачимо продовження фільму "Стадіони ненависті". І кадри до нього автори зможуть взяти з матчу "Динамо"-"Шахтар". Ультрас видали повний набір...Чи побачимо покарання?


На стадіоні постійно повторюють про якесь відео спостереження, завдяки якому усі порушники будуть притягнути до відповідальності. Ну і де? Хто? Коли?

Правоохоронці або абсолютно не здатні боротися з порушниками правил та законів перебування на стадіоні. Або є спільна позиція з футбольними функціонерами закривати на це очі. А коли журналісти звертають увагу на подібні інциденти, то футбольні функціонери навипередки виправдовуються: нічого подібного у нас немає.Окрім притягнення до відповідальності конкретних порушників, мають бути застосовані наступні покарання:

• "Динамо" та "Шахтар" мають бути оштрафовані за поведінку своїх фанатів;

• "Динамо" має провести кілька домашніх матчів без глядачів;

• Гравці "Динамо" мають бути дискваліфіковані за заклик до участі в акції "білашиза";

• "Шахтар" має бути додатково оштрафований за фото з Гітлером на футболці, яке розмістили на офіційному сайті;

• Стадіон "Олімпійський" має бути дискваліфікований, бо це не перші випадки, коли на ньому не можуть забезпечити порядок;

• Фотографів та операторів потрібно попередити про анулювання акредитацій у разі поширення фото та відео порушення фанатами правил поведінки на стадіоні;

• Відповідальні за організацію роботи правоохоронців та волонтерів мають бути звільненні.Ну і паралельно з цим вітчизняним футбольним функціонерам варто добре подумати.

По-перше, як переконати УЄФА повірити нам, що з якогось дива фінал ЛЧ-2018 ми зможемо організувати краще, ніж головний матч українського чемпіонату.

По-друге, як би так зробити, щоб подібний безлад не повторився на цьому фіналі.

По-третє, як після такого повернути на стадіон звичайних вболівальників ("кузьмічей"). Бо фанатів на стадіоні пару сотень, а "кузьмічей" – десятки тисяч. І саме "кузьмічі" заповнюють арени та хочуть безпечно почуватися на них.

powered by lun.ua
Коментарі — 155
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 10:18
IP: 35.187.25.---
ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ УП, щоб ні в кого не виникали подібні думки – "ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО НА УП АКТИВНО ДІЄ ПІД ПРИКРИТТЯМ АГЕНТУРА ФСБ" (bayda2013 _ 23.04.2017 09:40 у блозі Олексія Братущака "Бакси в лоб, то бакси в лоб" від 22.034.17) – будь ласка – НЕ ПОРУШУЙТЕ ВАМИ Ж ВСТАНОВЛЕННІ "ПРАВИЛА"! НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО "МОДЕРАЦІЮ"! Припиніть сприяти поширенню образливої, – як для окремих користувачив, так і для всіх українців, – рашистської пропаганди!
Чи ви змагаєтесь за звання "Найбільш антиукраїнський сайт українського сегменту Інтернету"?...
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:52
IP: 35.187.173.---
(закінчення)
Тож НАГАДУЮ ВСІМ – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Шон Крюшоном – ЦІЛКОВИТО БЕЗГЛУЗДІ (типичный "мартышкин труд")! ТОЖ І – НЕ ТРЕБА ДАРЕМНО "ГОДУВАТИ ТРОЛЯ"! (Звісно – якщо тільки – ви не переконаний (або, навіть, штатний) "годівник" таких особин)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:51
IP: 35.187.25.---
(продовження)
Тож – нічого дивного в тому немає, що для Шон Крюшона справжній українець тільки той, хто повністю русифікований. Бо він нащадок цілого роду зрадників україни, які впродовж століть (!!!) "вірою і правдою" слугували Російської імперії, з радістю лляли українську кров не за Україну, а за "царя-батюшку" та "царицю-матушку", і які припинили почувати себе та бути українцями, а стали "гусарами" з відповідним мисленням і почуттям гумору.
"Доля" на УП цього Шон Крюшона, як і усіх його "реінкарнацій (бувших чи наступних) – ЗАВЖДИ (!!!) однакова – "сконати як шолудивий пес під парканом" (при всіх його фантазіях про його "європейскість"), тобто – більшість його дописів приречені бути видаленими, а сам він – бути "забаненим"!
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:50
IP: 104.199.57.---
(продовження)
А ще він чомусь (???) вважає себе приналежним до козаків (???), хоча ще у "Франція розкрила нові "домовленості" з ворогом?!" у блозі Анатолія Гриценко, Александр 1 _ 27.07.2015 15:40 писав цьому "важкому випадкові" (бувшому тоді jut-ом) так: "Шановний", та ви справжній аферист... Нагадаю, що я виявив ваше єврейське походження ще тоді, коли ви були під ніком som. Ви тоді ще обрадувались, коли я пожартував з єврейського анекдоту ("som, я вас не знаю, я вас вычислил"), прийнявши мене за свого "козака"...
Тобто – цей "випадок" ще "Бог знає коли" "спалився", як "козачок ЗАСЛАНИЙ", який – далеко не українець, але який наполегливо "б΄э себе в груди" – запевняючи, що він "козацького роду", вперто намагаючись – "хоч тушкою, хоч опудалом" – долучитися до українства, хоча – як колись писав користувач "УП" Антивірус – "його вуха явно стирчать з юдо-рашистсько-комуняцкого племені, прикрашеного царскою георгієвскойю лєнтою".
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:48
IP: 146.148.24.---
(продовження)
Зазвичай він (зараз – Шон Крюшон) СТРАЖДАЄ НА ЯВНУ/ВИРАЗНУ МАНІЮ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами ("підляшками, греко-католицькими ксьондзами, гірськіми команчами"), всі які – за його термінологією – "єзуїтського семені" (???);майданівцями/ бандерівцями/ націоналістами/ свободівцями/ "правосєками" – тобто всіма громадянами України, які мають українську національну свідомість, та іншими "ворогами людства" та "руSSкава мира". Інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви" та інші "тоталітарісти" (???)...
Тобто – він постійно плутає кабінет свого психіатра зі сторінками для коментарів на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
І при цьому – ще жодному (!) дописувачу жодного (!!) разу на протязі багатьох років (!!!) не вдавалося хоч в чомусь "переконати" або "переспорити" жодну його "реінкарнацію".
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:46
IP: 130.211.103.---
НАГАДУЮ УСІМ, що користувач УП Шон Крюшон – чергова "реінкарнація" одержимого ватяного рашистського пропаганд*она та патологічного брехуна, найбільш відомого як jut, а в передостаньому "втіленні" – Юрій Жага.
Всіх його "іпостасєй" – деякі з яких "прожили" на УП декілька днів, навіть годин – і згадати неможливо!
Багато разів був викритий іншими користувачами УП у брехні та у спробах маніпуляцій, тобто неодноразово ними "макався власним личком у власне лайно", але – з маніакальною впертістю – продовжує з'являтися під новими "ніками". І в кожній його "іпостасі" – його сутність – тваринна українофобія, фанатичне проповідування "руSSкава міра", відсутність логіки, механічна ретрансляція одних і тих самих тем, навіть фраз, зневага, презирство та образи інших – ніколи (!) і ні за що (!) не змінються!
(див.продовження)
virosvit _ 25.04.2017 12:55
IP: 89.252.61.---
Mikolaj Kren:
Mikolaj Kren:
Шон Крюшон:
-Vesna-:
Andrey Kononenko:
И я не думаю, что он нанятый. Я думаю, что он идейный.
... тоскует за ржавой империей зла, несчастный.
...Зможете безпосередньо брати участь в православних екзекуціях над галичанами,украми,бєндєрами,правосє
ками...Не сплюндруйте свго історичног шансу.Ви зі своїми посвідченнями про освіту,там-звіздой- станете.
Солідарно дусимо цього перевертня-колаборанта. Дякую.
Logic2009 _ 25.04.2017 11:28
IP: 91.196.177.---
virosvit:
Шон Крюшон:
А чого це Ви мене записали в галичани?
А того, що психічно хворий.
Десь йому дорогу перейшли, і він все, що західніше Харкова,
називає "Галичиною".
І комплекс меншовартості на грунті того, що не вдалось
залишитися жити у Москві.
Два "пунктики – "галичани" і "а зачем это нужно России?",
про що б не йшла мова.
Anatol Zubenko _ 25.04.2017 09:57
IP: 94.153.158.---
:
Anatol Zubenko:
:
Anatol Zubenko:
Антошка, а что Европа ни разу не запрещала холячее молоко и хохлячее мясо, а вы что то не считаете это "войной", сейчас США применят против ваших сталеваров антидемпинговые пошлины, так что начинай плевать в сторону США и на майдане скачите "США на гиляку".
Посмотри протесты в Биробиджане! Вот уж быдло, так быдло...
– Не смотри Антошка ЮТ на украинский сайтах, это плохо отразится на твоём пищеварении.
Так, а ты чего тогда тут пасешься?
Anatol Zubenko _ 25.04.2017 09:30
IP: 94.153.158.---
:
Anatol Zubenko:
Антошка, а что Европа ни разу не запрещала холячее молоко и хохлячее мясо, а вы что то не считаете это "войной", сейчас США применят против ваших сталеваров антидемпинговые пошлины, так что начинай плевать в сторону США и на майдане скачите "США на гиляку".
Посмотри протесты в Биробиджане! Вот уж быдло, так быдло...
-Vesna- _ 25.04.2017 08:59
IP: 130.211.103.---
Andrey Kononenko:
Он повторяет слово в слово за россиянами. А вы ещё говорили, что он не понимает русский дух.
Дрессированный попугай тоже повторяет слово в слово за хозяином...

PS Конечно не понимает "русский мир" (а не русский дух, который есть категорией мифов)
Это ж очевидно.
Anatol Zubenko _ 25.04.2017 08:41
IP: 94.153.158.---
Шон Крюшон:
Anatol Zubenko _Интересно, русофобия... нагнетание..., а позвольте спросить, с обратной стороны, украинофобии, нагнетания, не было? ****

А позвольте тоже спросить: что – в РФ были шествия с воплями: "Х...в на ножи! Ха...ку на гилляку! Долой римского попа! Чемодан, вокзал, Варшава!"??? Или, может быть там праздновали взятие Батурина или Сечи? Или переписывали историю Галичины, выводя галичан от песиголовцев? Или не прятали до последнего времени факта, что белорусскую Хатынь сожгли люди Шухевича? Или на русских сайтах кто-то призывает спалить Украину в атомном пламени?

Удивительно не то, что этого не было. Удивительно, что этого практически нет ДО СИХ ПОР... Ох и терпелив же народ русский, ох и кроток...
Да, все это бла-бла- бла было! Притом это говорили политики! Да, вы ведь не смотрите расейское телевидение...Но кроме этого бла-бла, были и действия...газовые войны, запрет на ввоз молока, мяса... все мы это помним, так,что не надо ля-ля...
-Vesna- _ 25.04.2017 08:39
IP: 104.199.57.---
Mikolaj Kren:

У нашому випадку,свято дотримується керівництвом,тож не варто навіть сподіватися на скорі
зміни в принципах перетину українського кордону путінськими вбивцями.
Не треба пхати все на "керівництво".
Рашка століттями насаджувала свої ментальні "принципи" в голови малоросів – і тут 40 років мало.
-Vesna- _ 25.04.2017 08:34
IP: 130.211.100.---
До речі, кому цікаво – поггліть інтерв'ю Тараса Чорновола на тему – чому українські комуняцькі еліти вирішили бути незалежними в 1991. Дуже цікаво.
-Vesna- _ 25.04.2017 08:30
IP: 104.199.51.---
Шон Крюшон:
Я, Весночка тоскую за той Украиной, за которую мы голосовали в 1991м – за независимой, демократической, правовой, социально ориентированной, всесторонне развитой, европейской, со всеми дружественными границами... И ВЕДЬ ВСЕ ПРЕДПОСЫЛКИ БЫЛИ...
Не було ніяких 'прэдпосилок".
Вчіть історію – а не займайтесь міфотворчеством.
Mikolaj Kren _ 25.04.2017 01:52
IP: 95.132.151.---
Andrey Kononenko:
Шон Крюшон:
-Vesna-:
Andrey Kononenko:

Я, Весночка тоскую за той Украиной...со всеми дружественными границами... И ВЕДЬ ВСЕ ПРЕДПОСЫЛКИ БЫЛИ...
Для дружественных границ нужен такой ВПК, чтобы иметь возможность придерживаться главного принципа мирного соседства с Россией – "количество мертвых россиян должно строго равняться количеству россиян, незаконно пересекших украинскую границу". Запомните этот главный принцип. Он дарует мир.
Прекрасний принцип.
Одначе,виходячи з принципу наукової відповідності;будь яка нова наукова теорія,за наявності старої,добре перевіреної,не має повністю протиречити їй...
У нашому випадку,свято дотримується керівництвом,тож не варто навіть сподіватися на скорі
зміни в принципах перетину українського кордону путінськими вбивцями.
Mikolaj Kren _ 25.04.2017 01:29
IP: 95.132.151.---
Шон Крюшон:
-Vesna-:
Andrey Kononenko:

И я не думаю, что он нанятый. Я думаю, что он идейный.
... тоскует за ржавой империей зла, несчастный.
Я, Весночка тоскую за той Украиной, за которую мы голосовали в 1991м – за независимой, демократической, правовой, социально ориентированной, всесторонне развитой, европейской, со всеми дружественными границами... И ВЕДЬ ВСЕ ПРЕДПОСЫЛКИ БЫЛИ...
...вони "прєдпосилкі"й зараз є. Он на @лу$ган&до*ні#, Ваше законне місце саме там.
-Маладиэ рицпублікы-все там є,до чого так трепетно тягнеться Ваша паскудна душа; доноси,допити,
підвали,де ви зможете передавати свій багаторічний досвід знущання над затриманими.Зможете без
посередньо брати участь в православних екзекуціях над галичанами,украми,бєндєрами,правосє
ками...Не сплюндруйте свго історичног шансу.Ви зі своїми посвідченнями про освіту,там-звіздой- станете.
Andrey Kononenko _ 25.04.2017 00:14
IP: 188.163.73.---
Шон Крюшон:
-Vesna-:
Andrey Kononenko:

И я не думаю, что он нанятый. Я думаю, что он идейный.
... тоскует за ржавой империей зла, несчастный.
Я, Весночка тоскую за той Украиной, за которую мы голосовали в 1991м – за независимой, демократической, правовой, социально ориентированной, всесторонне развитой, европейской, со всеми дружественными границами... И ВЕДЬ ВСЕ ПРЕДПОСЫЛКИ БЫЛИ...
Как можно тосковать о том, что ещё впереди? Оно ещё не построено.
Для дружественных границ нужен такой ВПК, чтобы иметь возможность придерживаться главного принципа мирного соседства с Россией – "количество мертвых россиян должно строго равняться количеству россиян, незаконно пересекших украинскую границу". Запомните этот главный принцип. Он дарует мир.
Mikolaj Kren _ 24.04.2017 23:25
IP: 95.132.151.---
-Vesna-:
Andrey Kononenko:

И я не думаю, что он нанятый. Я думаю, что он идейный.
... тоскует за ржавой империей зла, несчастный.
...ідєйний мєнт...та ви збиткуєтеся товариство,мєнт може бути тільки продажнім.
Andrey Kononenko _ 24.04.2017 23:20
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Andrey Kononenko:

И я не думаю, что он нанятый. Я думаю, что он идейный.
... тоскует за ржавой империей зла, несчастный.
Он повторяет слово в слово за россиянами. А вы ещё говорили, что он не понимает русский дух.
-Vesna- _ 24.04.2017 21:58
IP: 146.148.24.---
Andrey Kononenko:

И я не думаю, что он нанятый. Я думаю, что он идейный.
... тоскует за ржавой империей зла, несчастный.
virosvit _ 24.04.2017 20:57
IP: 89.252.61.---
Шон Крюшон:
Шон Крюшон:
І що тоді зробили Віросвіти? ВОНИ ЙОГО ВБИЛИ...
Ось бачите чим закінчують зрадники України.
Andrey Kononenko _ 24.04.2017 20:50
IP: 188.163.73.---
virosvit:
Шановний Андрію, не обманюйтесь, цей чоловік нікуди звідсіля не піде, він тут маячить роками, з ранку до ночі, тим більше не дослухатимеметься до аргументів опонентів. Він найнятий Кремлівським МінПроп (ом), для: насаджування ідеол. установок "Россміра", виправдовування політики РФ-ії, захист сфальсифікованої історії Росії, на срорінках УП. Це його пост (місце служби). Він зманкуртілий найманець, який за срібляки готовий на будь-що. А так як він генетичний українець, який продався московитам, то імя його – продажна потвора.
А мне всё равно, пойдёт он отсюда или нет. Пусть хотя бы Украину не раскалывает на восток-запад, и то хорошо будет.
И я не думаю, что он нанятый. Я думаю, что он идейный.
virosvit _ 24.04.2017 20:23
IP: 89.252.61.---
Шон Крюшон:
Шон Крюшон:
галицької толерантності та насамкінець – ІСТІННОГО ГАЛИЦЬКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО СХІДНЯКІВ...

За все це, втім, красно дякую – нехай земляки побачать та оцінять...
А чого це Ви мене записали в галичани?
virosvit _ 24.04.2017 19:58
IP: 89.252.61.---
Andrey Kononenko:
Andrey Kononenko:
Шон Крюшон:
Сколько вы уже лет на УП пытаетесь навязать свою националистическую тему? А комментаторы только смотрят на вас квадратными глазами и не понимают, о чём вы. А всё просто: комментаторы не смотрят российское телевидение.

Шановний Андрію, не обманюйтесь, цей чоловік нікуди звідсіля не піде, він тут маячить роками, з ранку до ночі, тим більше не дослухатимеметься до аргументів опонентів. Він найнятий Кремлівським МінПроп (ом), для: насаджування ідеол. установок "Россміра", виправдовування політики РФ-ії, захист сфальсифікованої історії Росії, на срорінках УП. Це його пост (місце служби). Він зманкуртілий найманець, який за срібляки готовий на будь-що. А так як він генетичний українець, який продався московитам, то імя його – продажна потвора.
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter