Олексій Братущак журналіст

Тепер вам страшно? Військо Азова виходить на вулиці

06 лютого 2018, 15:02

Весною буде рік, як я не ходжу на стадіон. Ані на матчі "Динамо" (вболіваю за клуб з 1993-го), ані на матчі збірної.

Причина – українські стадіони небезпечні для відвідування. Я про це писав і у блогах, і в матеріалах УП.ЧИТАЙТЕ: "Стадіони ненависті – 2". Гітлер, свастика та кидання фаєрів у людей"Кожного разу, коли на 88-ій починається гімн, західні футбольні функціонери знають: на стадіоні – наци. В Україні намагаються приховувати і спростовувати наявність нацистів серед футбольних фанатів.", – йшлося у блозі 10 жовтня 2016-го.ЧИТАЙТЕ: КОД 88. Українці у Кракові привітали ГітлераКоли влітку 2017-го на очах Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова фанати влаштували масове побиття на "Олімпійському", у своєму матеріалі УП я ідентифікував їхніх лідерів. Вони виявилися частиною так званого "азовського руху".ЧИТАЙТЕ: "Наші" наці. Агресивні фанати з нацистською символікоюУ цьому матеріалі я наголошував, що проблема виходить далеко за футбольні стадіони.

"Є люди, яким вигідно мати контрольовані, як вони вважають, групи, які готові до агресивних дій. Це можна використовувати як засіб впливу у політиці. А можна – для розправи з призначеними "агентами Кремля" та "не-патріотами". Тенденція до збільшення проявів агресії та розкручування нетерпимості у суспільстві говорять про загрозу появи українського аналогу руху "Наші".

Фото з ФБ-сторінки Владислава Коренка, НацдружиниПісля кожного цього матеріалу мені доводилося вислуховувати від різних посадовців та дописувачів у соцмережах, що журналіст все вигадав. Це найменш лайливий та чи не єдиний цензурний вислів на мою адресу, який можна навести.

І от представники азовського руху вийшли на Майдан, щоб отримати прапори, присягнути на вірність, відзначити річницю створення Народних дружин.

І тут раптом народ прозрів.

"Ой, а хто це такі? Ой, а це не український аналог Гітлерюгенд? Ой, а вони в Кременчуці напали на поліцейських! Ой, а вони в Черкасах змусили голосувати депутатів міськради! Ой-ой-ой".Ви довгий час не помічали їх на футбольних стадіонах. Не хотіли бачити. Ну що ж, зустрічайте тепер на вулицях.

Чи всі футбольні ультрас є Нацдружиною? Ні. Чи всі учасники Нацдружини є футбольними ультрас? Теж ні. Але і футбольні ультрас з різних міст, і Нацдружини є частиною азовського руху. З відповідними поглядами та намірами.Хтось вперше почувши про Національні дружини вирішив, що це про "дружинників" часів Радянського Союзу. Ну ті, що допомагали міліції патрулювати вулиці.

Сприймати так Нацдружини – це помилка.

Назва, скоріше за все, взята з часів Київської Русі. Тоді "дружиною" називалося княже військо.

У структурі азовського руху Нацдружини є бойовою складовою, військом.

"Була установка йти на вулицю і вести вуличну війну. Ми змогли створити саму сильну структуру на вулиці", – каже командир Нацдружин Ігор Михайленко у ролику "Національний Корпус. Рік боротьби".Фото з ФБ-сторінки Національних дружинОтже, вони вийшли на вулицю. І нехай вас не вводить в оману показовий альтруїзм. Вони будуть наводити порядок на вулиці.

Чи вірите ви, що Нацружини будуть допомагати поліції наводити порядок? Співпрацювати з копами, яких вони відверто зневажають та ненавидять? У поліції в це не вірять.

Може ви вірите у те, що ці хлопці з благих намірів рознесуть усі наливайки? Просто за рік ще не до всіх дійшли... Чи може всі незаконні будівництва припинять? Знову таки, не до всіх ще дісталися?

Гральні заклади теж закриють? І всю незаконну касу передадуть поліції? Бо альтруїсти-тимурівці?

Навіть форму купують за власні? І при цьому економлять на футболі, купують найдешевші квитки на стадіон...

Ну-ну.Фото з ФБ-сторінки Александра Строкина, голова запорізького осередку НацдружинОт я вірю, що вони будуть наводити порядок. Але такий порядок, як вони це розуміють. Ось на стадіонах вже порядок навели. Так, що тепер там небезпечно дивитися футбол.

Коментарі — 9
Wolter Volodymyr Shkarupa _ 15.02.2018 10:03
IP: 95.69.128.---
Ніякий це не нацизм! Це кацапськи вигадки. Ось "руській мір"-це таки нацизм. "України не існує"-це таки нацизм. Безумовно,якщо на твою Країну напав ворог,то не слід очикувати веганського беззубого пацифізму чи толерантного патріотизму. Коли тисячи загинуло, то буде певний гнів та певна радікалізація національних рухів. Але це тільки на той час,поки йде війна. Нема ніякої підстави вважати, що це якось може поширитись, або закрипитися.
Більш того... у нас навіть визвольного руху НЕМА. Нажаль... Так що,кацапи,йдіть до біса...чи до Путіна,що одне й те ж.
Serhii Fesenko _ 10.02.2018 13:56
IP: 91.250.55.---
88!
Yurkiv Yaroslav _ 09.02.2018 12:18
IP: 35.205.197.---
List Sergey:
Критикует Билецкий и "национал-либералов", которые отдают приоритет вопросам культурного национализма (в частности языковому), а не расовому аспекту. Так как национальная культура, по мнению Билецкого, происходит от расовой природы народа, а не от языка, религии, экономики и т. д.
В контексте 2014 года высказывался: "историческая миссия нашей нации в этот критический момент – возглавить мировую Белую Расу в последнем крестовом походе за ее выживание. В крестовом походе против возглавляемых семитами недочеловеков"

И что это если не нацизм?
=================
А Ви себе, до яко раси вiдносите, бюто?:))
Yurkiv Yaroslav _ 09.02.2018 11:57
IP: 35.190.218.---
List Sergey:
Anatol Zubenko:
...]Учиться тебе надо было, ты бы не писал тут разной херни...
...

не используйте методичек порохоольгинцев – переход на личность если нет аргументов.
При Бандере папа – комуняка, например, Парубия, или комуняка Фарион, вже болтались бы на гилляке с петлей на шее, а командира "Народной дружины" – КГБшника расстреляли без суда и следствия.
А вы им поклоны бьете...Фи!
Сидiр, а чи молилися Ви на зафтрак?
Илюха Фоменко _ 07.02.2018 03:16
IP: 35.195.105.---
А чего нам должно быть страшно? Пусть предатели и оккупанты боятся.
tech _ 07.02.2018 01:46
IP: 195.200.245.---
Олег Мартынюк:
Расслабьтесь и получайте удовольствие.
Дивись, а то ще "русский марш" у себе пропустиш.
tech _ 06.02.2018 21:21
IP: 195.200.245.---
Поцікавтеся, хто фінансує Білецького. Зовсім не здивуюся, якщо гроші – російські.
Нашихбють _ 06.02.2018 16:10
IP: 212.90.52.---
Пі@діть не мішки тягати, не такий страшний чорт як його намагаються малювати. "Національні дружини" не боїмося, на відміну від диверсантів які псують армійську техніку фуфловим пальним та мастилами, та інш. запроданців та гнид.
А що ви хотіли "мудрі" виборці?, якщо нема справедливих правил (правосуддя, закону) починає працювати самосуд.
Майже _ 06.02.2018 16:09
IP: 104.199.68.---
1. Не весною, а навесні
2. Мене завжди дивував "слов'янський" нацизм. Адже оригінальна форма нацизму (нехай німецького націонал-соціалізму, я не експерт в цих справах – не ганьте голосно) відводила слов'янам роль раба в арійському Новому Порядку... Можу зрозуміти (не прийняти, а зрозуміти) всі ці коловрати і таке інше, але дуже, дуже дивує шанування Адольфа Гітлера. Як на мене, це брак відчуття власної гідності, разом з іншими комплексами
ONLINE
Корупція1191 Україна та Європа973 Aтака Путіна1136 Уряд реформ353 Свобода слова556
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter