Катерина Бутко активістка ВГО "Автомайдан", координатор проекту PROSUD

"Подарунок" під ялинку від Вищої ради правосуддя

27 грудня 2017, 13:21

Минуло вже більше місяця після підписання Президентом наказу та складання 114ти суддями нового Верховного суду присяг судді. Не буду черговий раз розповідати про те, наскільки "оновився" Верховний суд в якому кожний 4й суддя має негативний висновок від Громадської ради доброчесності, про це ви можете прочитати тут.

Втім, виявляється, недоброчесних суддів у новому Верховному суді може стати ще більше. Не дивлячись наближення новорічних свят Вища рада правосуддя збирається 28 грудня на чергове засідання для обговорення питання призначення суддею Верховного суду голову ради суддів Валентину Сімоненко.Не дивлячись те, що пауза в розгляді кандидатури Валентини Сімоненко була оголошена ВРП ще у вересні, лише зараз, коли увага журналістів і громадськості до питання призначення суддів у Верховний суд дещо спала, Вища рада правосуддя вирішила розглянути її кандидатуру.

Нагадаю хто ж така Валентина Сімоненко: перебуваючи на посаді голови Ради суддів Сімоненко регулярно виступала на захисті недоброчесних суддів. Зокрема, виступила на захист відомого судді-стрілка з Одеси Олексія Бурана, який був пійманий на хабарі детективами НАБУ.

Заступалась Валентина Сімоненко і за всім відому суддю Оксану Царевич, а також за суддю Деснянського суду Татаурову, яка під час Майдану ув'язнила на два місяці людей, які навіть не приймали участь в акціях протесту, а просто поверталися додому з роботи .

Засудження впровадження електронного декларування, захист голів суду, які здійснювали тиск на інших суддів, не декларування корпоративних прав чоловіка та зв'язки з тимчасово окупованими територіями – лише частина "заслуг" В.Сімоненко. Більше можна прочитати у негативному висновку Громадської ради доброчесності.

Окремо нагадаю мотиваційний лист Валентини Сімоненко, якому напевне може позаздрити губернатор Миколаївщини О.Савченко, адже на сторінці А4 доволі примітивного листа можна нарахувати більше 20 помилок.Отже, завтра, 28 грудня, о 10:00 Вища рада правосуддя може зробити кожному з нас "новорічний подарунок" призначивши на посаду судді Верховного суду не просто не доброчесного кандидата, а фактичне уособлення старої суддівської системи. Закликаю активістів та журналістів, не дивлячись на новорічний клопіт, знайти час відвідати дане засідання.

powered by lun.ua
Коментарі — 7
TKorolkov _ 29.12.2017 00:31
IP: 178.150.152.---
Валентина Симоненко – опять судья Верховного Суда Украины. Украинское кривосудие соревнуется с
российским за место в пятерке самых беспредельных и позорных правосудий в Мире. Высший Совет
правосудия выполнил очередной заказ власти. ПОЗОР!!!
TKorolkov _ 28.12.2017 22:44
IP: 178.150.152.---
Вот и Родион появился (может и Киреев) и поучает нас какая "фахова и порядна людина" Валентина Симоненко. Чтобы судить о других, сначала самому нужно быть порядочным.
RodionV _ 28.12.2017 05:10
IP: 35.194.133.---
Elvira Elvedin:
Ви би, шановна, сама, якщо про мовне тестування кажете, то не погано би було мовою користуватись. А то як раз ви й тягнете на почесне звання "грамотейка". До речi ви менi Януковича нагадуете.
RodionV _ 28.12.2017 04:57
IP: 104.199.209.---
Валентина Симоненко фахова та порядна людина. Катерина, якщо актiвiсти будуть вирiшувати хто має бути суддєю, то з нашою судовою системою будуть великi проблеми. Чи ви пiдтримуєте заборонених класикiв: "Даже кухарка может управлять государством"? Ось i "науправлялись". Члени Верховного Суду мають бути професiйними юристами з досвiдом роботи у судi. Той склад Верховного Суду, що вже затверджений, дуже потребує таких досвiдчених та чесних людей як Симоненко. Щодо сутi Ваших чергових безпiдставних звинувачень, то Симоненко не заступалась за недоброчесних суддiв, а як Голова самоврядування суддiв виступала за об'єктивний розгляд справ щодо цих суддiв. Про чоловiка сто раз вже казали – колишнiй. А про окупованi терiторii – то зовсiм не аргумент. Чи тепер мicце народження у нас в країнi достименно вказує на чистоту українськостi?
Досить вже все брати горлом. Працюйте завтра, не байдикуйте, шановнi актiвiсти. Рада, впевнений, прийме правiльне рiшення
Orest Jj _ 27.12.2017 15:06
IP: 77.52.96.---
а от ще один подарунок:

...Плодитесь и размножайтесь: Порошенко подписал отмену нормы о сокращении количества прокуроров
TKorolkov _ 27.12.2017 14:10
IP: 178.150.152.---
Валентина Симоненко совершила уголовное правонарушение, предусмотренное ст. 375 УК Украины.
Наше заявление по этому правонарушению два года рассматривается в Генеральной прокуратуре и
Высшем Совете правосудия. 13.09.2017 г получили письмо Заместиреля председателя Высшего
Совета правосудия В. белянеыича, ы котором сказано:" Возвращаем Ваше завление относительно
судей верховного Сула Романюка Я.М, Сионенко В.М., которая оставлена без рассмотрения членом Второй Дисциплинарной Палаты Нежуры В.А... МОТИВ: Мы, оказывается оскорбляем судей, называя их
преступниками. Вместо того, чтобы быть осужденной, Симоненко В.М. продолжит свой произвол.
БРАВО!!!
Elvira Elvedin _ 27.12.2017 14:00
IP: 35.189.212.---
Нельзя позволить этому сборищу 28.12. собраться и голосовать за эту граммотейку. Она мне напоминает Януковича. Я не доверяю судьям, которые заняли эти должности нчестным путем. Если каждого протестировать на знания законодательств Украины и знание украинского языка, то всех их нужно поувольнять. И будет всем понятно, каким образом они все стали судьями. Но власти всегда нужны тупые и безграмотные, такими легче манипулировать.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

6
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter