24 червня 2019, 09:19

УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР: РУХ ВІД ''НОВИХ ОБЛИЧ'' У СПИСКАХ ДО НОВОГО ВРЯДУВАННЯ

Провідні експерти Виборчої Ради UA та коаліціі громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ проводять чотири публічні дискусії в присутності ЗМІ "Усвідомлений вибір: пріоритети для нового парламенту" для обговорення найбільш важливих питань державної політики.

Мета дискусій – в короткий термін виборчої кампанії допомогти громадянам краще зрозуміти програмні пріоритети учасників виборчих перегонів та, разом з активними громадянськими організаціями, оцінювати здійснення та сприяти виконанню заявлених виборчих програм та наданих обіцянок.

До участі в кожній дискусії запрошено представників партії з найвищим рівнем довіри громадян (за абеткою): "Батьківщина", "Голос", "Громадянська позиція", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа – За життя", "Сила і честь" і "Слуга Народу".

Ми вдячні за розуміння громадського та власного інтересу партіям, які вже надали згоду брати участь.

Організатори публічних дискусій гарантують рівні можливості для всіх учасників. Виборча Рада UA та Коаліція РПР діють на засадах партійної незаангажованості та не підтримують жодну політичну силу, що бере участь у парламентській виборчій кампанії.

Дискусії будуть проходити щочетверга, починаючи з 27-го червня. Увага! – Час дискусії 27 червня змінено, вона відбудеться 12:30-15;00. Час наступних дискусій – з 10:30 до 13:00 в інформаційній агенції "Укрінформ" за тематичними блоками:

27 червня 2019 р. – Блок N1. Правові реформи та державне управління

Включає питання: спосіб формування та реформування уряду, реформа судочинства та органів правопорядку, розвиток антикорупційних інституцій, конституційна реформа, реформа парламенту та виборчого законодавства, обмеження депутатської недоторканності, децентралізація та адміністративно-територіальна реформа.

4 липня 2019 р. – Блок N2. Економіка і сталий розвиток

Включає питання: пріоритети економічного розвитку та бюджетної політики, стосунки з міжнародними фінансовими організаціями, бачення шляхів демонополізації та деолігархізації, запровадження ринку сільськогосподарської землі, пенсійна реформа, реформа трудового законодавства, політика тарифів, реформа енергетичного сектору і охорона довкілля.

11 липня 2019 р. – Блок 3. Безпека та міжнародні відносини

Включає питання: європейська та євроатлантична інтеграція України, політика оборонних витрат, реформа оборонної промисловості, політика санкцій та економічна політика стосовно Росії, питання деокупації та реінтеграції Донбасу та Криму, зокрема політика щодо громадян України на окупованих територіях, інформаційна безпека України.

18 липня 2019 р. – Блок N4. Гуманітарний розвиток і права людини

Включає питання: зміцнення національної ідентичності, мовна політика та політика у сфері культури, декомунізація, розвиток суспільного мовлення та незалежності медіа, реформа охорони здоров'я, реформи в освіті та системі академічної науки, питання кримськотатарської автономії в Криму, стандарти прав людини та політика гендерної рівності.

Інші деталі – в прес-анонсах.

Дискусії відбуваються за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

ЛИЗАТОРИ І ПРОГРЕСОР

Ще до повномасштабної війни, але вже після російської окупації двох східних областей і Криму у 2014, я мав нагоду зустріти серед, здавалося б, старих знайомих "глокалізаторів"...

КРЕАТИВНИЙ МІНІСТР КРЕАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ

Як давній кріт громадського активізму, буду чесним: не люблю, скажу так стримано, хвалити владу. Це, певний, набутий за роки незалежності, зокрема і майданів, демократичний інстинкт небайдужого громадянина супроти косної системи-держави...

ГРА В СИМЕТРІЮ НА ТЛІ КАХОВСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Рік тому всесвітньо відомий філософ ліберальної демократії та процедурної справедливості, Юрген Габермас, виправдовував кончу необхідність мирних перемовин з Росією...

НЕСТЕРПНА ЛЕГКІСТЬ ВІЙНИ

У близькій до мене кофейній ятці на прилавку стоїть скляна банка-копілка для маленьких пожертв, на який написано: "На нерви, як у Арестовича"...

90 РОКІВ ЕСТАФЕТИ КОЛЕКТИВНОГО ЗЛОЧИНУ 1932-1933/2022-2023

Досі дипломатично коректні європейські керівники намагаються відокремити два злочини – Голодомору/Геноциду 1923-33 від злочину Холодомору/Геноциду 2022-23 рр...

ІНСТИТУТ МАЙДАНУ І МАЙБУТНЯ ДОЛЯ ВЛАДИ

"21-24 листопада 2013: непідписання Угоди про Асоціацію України з ЄС та початок демонстрації представників громадських об'єднань та студентської молоді на самій площі Майдан (2-3 тисячі людей щодня)...