Євген Бистрицький Доктор філософських наук, професор, Інститут філософії НАН України ім. Г.С. Сковороди

УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР: РУХ ВІД ''НОВИХ ОБЛИЧ'' У СПИСКАХ ДО НОВОГО ВРЯДУВАННЯ

24 червня 2019, 09:19

Провідні експерти Виборчої Ради UA та коаліціі громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ проводять чотири публічні дискусії в присутності ЗМІ "Усвідомлений вибір: пріоритети для нового парламенту" для обговорення найбільш важливих питань державної політики.

Мета дискусій – в короткий термін виборчої кампанії допомогти громадянам краще зрозуміти програмні пріоритети учасників виборчих перегонів та, разом з активними громадянськими організаціями, оцінювати здійснення та сприяти виконанню заявлених виборчих програм та наданих обіцянок.

До участі в кожній дискусії запрошено представників партії з найвищим рівнем довіри громадян (за абеткою): "Батьківщина", "Голос", "Громадянська позиція", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа – За життя", "Сила і честь" і "Слуга Народу".

Ми вдячні за розуміння громадського та власного інтересу партіям, які вже надали згоду брати участь.

Організатори публічних дискусій гарантують рівні можливості для всіх учасників. Виборча Рада UA та Коаліція РПР діють на засадах партійної незаангажованості та не підтримують жодну політичну силу, що бере участь у парламентській виборчій кампанії.

Дискусії будуть проходити щочетверга, починаючи з 27-го червня. Увага! – Час дискусії 27 червня змінено, вона відбудеться 12:30-15;00. Час наступних дискусій – з 10:30 до 13:00 в інформаційній агенції "Укрінформ" за тематичними блоками:

27 червня 2019 р. – Блок N1. Правові реформи та державне управління

Включає питання: спосіб формування та реформування уряду, реформа судочинства та органів правопорядку, розвиток антикорупційних інституцій, конституційна реформа, реформа парламенту та виборчого законодавства, обмеження депутатської недоторканності, децентралізація та адміністративно-територіальна реформа.

4 липня 2019 р. – Блок N2. Економіка і сталий розвиток

Включає питання: пріоритети економічного розвитку та бюджетної політики, стосунки з міжнародними фінансовими організаціями, бачення шляхів демонополізації та деолігархізації, запровадження ринку сільськогосподарської землі, пенсійна реформа, реформа трудового законодавства, політика тарифів, реформа енергетичного сектору і охорона довкілля.

11 липня 2019 р. – Блок 3. Безпека та міжнародні відносини

Включає питання: європейська та євроатлантична інтеграція України, політика оборонних витрат, реформа оборонної промисловості, політика санкцій та економічна політика стосовно Росії, питання деокупації та реінтеграції Донбасу та Криму, зокрема політика щодо громадян України на окупованих територіях, інформаційна безпека України.

18 липня 2019 р. – Блок N4. Гуманітарний розвиток і права людини

Включає питання: зміцнення національної ідентичності, мовна політика та політика у сфері культури, декомунізація, розвиток суспільного мовлення та незалежності медіа, реформа охорони здоров'я, реформи в освіті та системі академічної науки, питання кримськотатарської автономії в Криму, стандарти прав людини та політика гендерної рівності.

Інші деталі – в прес-анонсах.

Дискусії відбуваються за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
meua _ 26.06.2019 03:27
IP: 35.235.227.---
Г-нБыстрицкий, слишком мало времени прошло. Люди еще не забыли, как вы и ваши коллеги "окучивали" Порошенко. Поэтому про неангажированность лучше не пишите – вранье.
Serr _ 24.06.2019 16:57
IP: 35.235.227.---
Чудові аргументи! "Порохосмоки", "порохоботи" – один до одного "троцькісти-бухарінці". Дехто міг би зробити гарну кар"єру у "трійках" сталінських часів і в газеті "Правда". Проблема в іншому: длч того, щоб дискусії могли "допомогти громадянам щось зрозуміти", потрібні щойнаменше а) широкий доступ до медіа; б) бажання самих громадян. Ані першого, ані другого немає. Тому це просто проїдання грантів і дискредитація самої ідеї політичної демократії та засад громадянського суспільства.
Grenader45 _ 24.06.2019 13:04
IP: 35.235.226.---
"...Виборча Рада UA та Коаліція РПР діють на засадах партійної незаангажованості та не підтримують жодну політичну силу, що бере участь у парламентській виборчій кампанії."
))) ну ти Євгенку і дотепник. Претендуєш на вакансію у 95 Квартал? З якого дива порохосмоки, зненацька, стали незаангажовані? "Рукописи не горять" – в курсі? "Соєвий філософе"...
Корупція1350 Уряд реформ406 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter