24 червня 2019, 09:19

УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР: РУХ ВІД ''НОВИХ ОБЛИЧ'' У СПИСКАХ ДО НОВОГО ВРЯДУВАННЯ

Провідні експерти Виборчої Ради UA та коаліціі громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ проводять чотири публічні дискусії в присутності ЗМІ "Усвідомлений вибір: пріоритети для нового парламенту" для обговорення найбільш важливих питань державної політики.

Мета дискусій – в короткий термін виборчої кампанії допомогти громадянам краще зрозуміти програмні пріоритети учасників виборчих перегонів та, разом з активними громадянськими організаціями, оцінювати здійснення та сприяти виконанню заявлених виборчих програм та наданих обіцянок.

До участі в кожній дискусії запрошено представників партії з найвищим рівнем довіри громадян (за абеткою): "Батьківщина", "Голос", "Громадянська позиція", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа – За життя", "Сила і честь" і "Слуга Народу".

Ми вдячні за розуміння громадського та власного інтересу партіям, які вже надали згоду брати участь.

Організатори публічних дискусій гарантують рівні можливості для всіх учасників. Виборча Рада UA та Коаліція РПР діють на засадах партійної незаангажованості та не підтримують жодну політичну силу, що бере участь у парламентській виборчій кампанії.

Дискусії будуть проходити щочетверга, починаючи з 27-го червня. Увага! – Час дискусії 27 червня змінено, вона відбудеться 12:30-15;00. Час наступних дискусій – з 10:30 до 13:00 в інформаційній агенції "Укрінформ" за тематичними блоками:

27 червня 2019 р. – Блок N1. Правові реформи та державне управління

Включає питання: спосіб формування та реформування уряду, реформа судочинства та органів правопорядку, розвиток антикорупційних інституцій, конституційна реформа, реформа парламенту та виборчого законодавства, обмеження депутатської недоторканності, децентралізація та адміністративно-територіальна реформа.

4 липня 2019 р. – Блок N2. Економіка і сталий розвиток

Включає питання: пріоритети економічного розвитку та бюджетної політики, стосунки з міжнародними фінансовими організаціями, бачення шляхів демонополізації та деолігархізації, запровадження ринку сільськогосподарської землі, пенсійна реформа, реформа трудового законодавства, політика тарифів, реформа енергетичного сектору і охорона довкілля.

11 липня 2019 р. – Блок 3. Безпека та міжнародні відносини

Включає питання: європейська та євроатлантична інтеграція України, політика оборонних витрат, реформа оборонної промисловості, політика санкцій та економічна політика стосовно Росії, питання деокупації та реінтеграції Донбасу та Криму, зокрема політика щодо громадян України на окупованих територіях, інформаційна безпека України.

18 липня 2019 р. – Блок N4. Гуманітарний розвиток і права людини

Включає питання: зміцнення національної ідентичності, мовна політика та політика у сфері культури, декомунізація, розвиток суспільного мовлення та незалежності медіа, реформа охорони здоров'я, реформи в освіті та системі академічної науки, питання кримськотатарської автономії в Криму, стандарти прав людини та політика гендерної рівності.

Інші деталі – в прес-анонсах.

Дискусії відбуваються за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

ЗА ВІДСУТНОСТІ АБСОЛЮТНОГО ДОКАЗУ

Чому так поспішає СБУ/влада під час війни, щоб оприлюднити свідчення чесного зрадника Медведчука без жодного сумніву чи офіційної застороги щодо цих свідчень? Що за нетерплячка у звинуваченні Порошенка самим, нарешті "щирим", Медведчуком у фактичному примусі останнього й ще залучення інших керівників державних інституцій до злочину зради...

ПРЕЗИДЕНТ НАЗОВНІ І ВСЕРЕДИНІ

Назовні: Те, що Президент не чкурнув в екзіль, запропонований дружніми країнами після бомбувань у перші дні війни, Захід і світ сприйняли як високий героїзм...

ІСТИНА АПОКАЛІПСИСУ ВІД СЛАВОЯ ЖІЖЕКА

Філософська сова Мінерви вилітає, як завжди, трохи з часовим лагом. У подальшому осмисленні війни Росії проти України після відомого кантіанця Отфріда Гьоффе та авторитетного Юргена Габермаса власну спробу в інтернаціональному Project Syndicate сьогодні здійснив словенський філософ зі світовим ім'ям Славой Жіжек...

ЗВИЧНИЙ ГАБЕРМАС

28 квітня газета Süddeutsche Zeitung надрукувала op-ed (думку експерта, яка може не збігатися з редакційною політикою) Юргена Габермаса, одного з найвидатніших, якщо не найбільш авторитетного, філософів сучасності, під назвою "ВІЙНА І ОБУРЕННЯ"...

ВИ МАЄТЕ РОЗВ'ЯЗАТИ ПОЛІТИЧНІ СУПЕРЕЧКИ!

Вельмишановні колеги і друзі воєнного часу! Колишній міністр оборони, діючий позаштатний радник в ОП, видатна журналістка, відома народна депутатка та хто там ще на черзі посперечатися з відомих голосів суспільства! Припиніть те, що нестерпно лагідно назову внутрішніми політичними суперечками...

НАЦІОНАЛЬНА ВІЙНА НЕПЕРЕМОЖНА

Наша війна – це не "вітчизняна війна". Хоча так її пропонують назвати. Ця радянська назва скомпрометована імперським побєдобєсієм Путіна та фашистським нападом на нас...