ЖИТТЯ. СМЕРТЬ. ЖИТТЯ.
В такий день як сьогодні ми маємо згадати і подякувати всім тим, хто віддав своє життя заради любові до своєї землі, свого міста, свого ближнього.
Приклад людської самопожертви тепер і для нашого покоління не виглядає чимось далеким, книжковим. Тепер ми відчуваємо її, знаємо її і ніколи не забудемо.
Разом з тим, шануючи пам'ять всіх, хто пішов на смерть заради життя ближнього, душа просить згадати і подякувати і тим, хто самовіддано працював, рятуючи життя поранених.
Таких людей під час подій Євромайдану було багато – це лікарі, медсестри, медбрати і просто люди, які допомагали рятувати поранених на передовій, відвозити їх до лікарень, але це й лікарі і сестри в самих лікарнях, які самовідданою працею врятували не одне життя і сотням людей повернули здоров'я.
Яскравим прикладом професійної і людяної самовідданості була праця лікарів і сестер відділення політравми Київської міської клінічної лікарні N17, яка стала госпіталем для декількох сотен поранених на Майдані людей.
Нещодавно завдяки зусиллям активістів Української народної партії і меценатів вдалося встановити на території цієї лікарні, саме біля відділення політравми, пам'ятний знак шани медикам, які рятували життя поранених з Євромайдану. Наразі триває прибирання і оздоблення квітами теориторії лікарні. А далі – треба буде відстоювати вже саму лікарню, адже на земельну ділянку, на якій вона розташована, існують неабиякі зазіхання, бо це дуже приваблива для забудови центральна частина міста на Печерську в Лабораторному провулку.
Потрібно відразу попередити і київську і загальнодержавну владу, що відчуження території лікарні N17 є неприпустимим. Воно може відбутись лише за двох умов: 1. Зведення (ще до відчуження!) надсучасної лікарні у не менш зручному місці для пацієнтів і працівників 2. Проведення справжніх громадських слухань, узгодження з громадою концепції забудови і проведення відкритого аукціону з продажу або передачі в оренду цієї ділянки виключно для побудови тих об'єктів, які будуть узгоджені з громадою.