Влада проводить спецоперацію щодо дискредитації "Народного контролю"
У четвер вранці, 31 серпня, до центрального офісу "Народного контролю" в Києві спробували увірватися представники прокуратури та СБУ з метою обшуку приміщення.
До офісу, де розташована моя приймальня, спробували увірватися троє людей, один з них представився працівником прокуратури та пред'явив посвідчення слідчого. Інші двоє чоловіків відмовилися називати свої імена та показувати документи, представившись працівниками СБУ. Чоловіки намагалися силою проникнути до приміщення, погрожуючи працівникам офісу. Я сам зараз перебуваю на своєму окрузі у Львові. Тому після того, як в офіс прибули колеги-нардепи та журналісти, спроби силового проникнення до приміщення припинилися.
А тепер найцікавіше, генпрокурор Луценко заявив, що приміщення належить співучаснику схем Курченка із ГПУ Пшонки. А кримінальне провадження, через яке правоохоронці намагалися вдертися у приймальню, відкрите 31 січня 2013 року (!). Тобто саме у час правління Януковича-Курченка.
Наголошую, що "Народний контроль" орендує приміщення з 2016 року. До нас тут була приймальня народного депутата Юрія Дерев'янка, а до того – косметологічній кабінет. А власниця приміщення ніколи не працювала в органах прокуратури, до того ж, зараз вона працює в Апараті Верховної Ради.
Сам слідчий моїм помічникам сказав, що жодних обвинувачень, чи то в мій бік, чи то – представників партії "Народний контроль", прокуратура немає. Проте до останнього він намагався потрапити до приймальні.
Це все свідчить про те, що, прикриваючись старим кримінальним провадженням, правоохоронці хотіли увірватися до офісу партії. Відповідно, повністю дискредитувати мене та "Народний контроль" в інформаційному просторі. Та справа настільки примітивно "зшита", що вони не мали законного права проводити обшук в приміщенні.
Правоохоронці ж вели себе у кращих традиціях прокуратури Пшонки. Вони погрожували моїм помічникам. Коли їм сказали, що це приймальня народного депутата, один з них відповів: "Та мені пох*р". У мене виникає риторичне запитання: а чим "оновлена" прокуратура Луценка відрізняється від злочинної прокуратури Пшонки?
Я повністю підтримую розслідування справ як проти корупціонерів режиму Януковича, так і нових, які створили схеми при нинішній владі. Але я проти того, аби застосовувалися старі методи. Я проти того, аби порушували закон. Якщо вони не зважають на статус народного депутата, тоді що можна говорити про права простих українців.
Сам Юрій Луценко прокоментував, що приймальню треба зареєструвати на сайті Верховної Ради, і лише тоді вона стає офіційною. А я хочу нагадати Юрію Віталійовичу, що коли він сидів у в'язниці, опозиційні нардепи проводили пікети на його підтримку та вішали на своїх наметах банер "Приймальня народного депутата". Тоді він не говорив, що потрібно реєструвати ці приймальні на сайті Ради.
Як швидко все змінюється, коли ти вже у владі, правда?
"Народний контроль" – це молода політична сила, яка збільшує кількість своїх прихильників. У нас завжди принципова політична позиція, і ми ніколи не зрадимо своїх ідеалів. Саме тому ми в опозиції до цієї влади бандитів та корупціонерів.
Вони і далі продовжуватимуть тиснути на нас, а це означає лише одне – ми все робимо правильно!
Народний депутат України,
Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,
лідер партії "Народний контроль"
Дмитро Добродомов
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.