Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

''Народний контроль'' пропонує обирати нардепів максимум на два терміни

07 листопада 2017, 14:26

Ми виступаємо за обмеження перебування на посаді народного депутата до двох термінів підряд та скорочення кількості депутатів у Верховній Раді з 450 до 300.

За останні кілька тижнів відвідав 7 областей України. Я зустрічаюся з людьми, аби почути їхню думку, що потрібно змінити в країні та представляю Антикризовий план "Народного контролю", який, по суті, є покроковим планом подолання бідності в країні. Попри глибоку економічну кризу люди обурені політичною ситуацією в країні. Практично на кожній зустрічі лунають пропозиції щодо зменшення кількості депутатів у Верховній Раді та обмеження перебування на посаді народного депутата.

"Народний контроль" підготував проект Закону змін до Конституції України, яким пропонуємо обирати народних депутатів максимум на два терміни підряд. У нас є такі депутати, які по 20 років сидять в парламенті й ці 20 років отримують депутатську зарплату. А потім ми бачимо в їхніх деклараціях мільйонні статки, дорогі маєтки та коштовності. Саме тому ми вимагаємо обмежити кількість перебування депутата у парламенті до двох каденцій. Це допоможе системно оновлювати склад Верховної Ради та бачити молоді обличчя в політиці.

Також ми пропонуємо скоротити кількість депутатів Верховної Ради з 450 до 300 осіб. Нинішня кількість депутатів довела свою неефективність, а витрати на утримування Ради ростуть з року в рік. Лише на 2018 рік уряд закладає 1,7 млрд на обслуговування депутатів парламенту. Хіба в нас немає галузей, де ці гроші потрібні більше?

Відповідний законопроект уже підготовлено нашою командою і розпочинаємо збір підписів для його реєстрації. Для цього потрібно 150 підписів. Закликаю колег-депутатів не ігнорувати цю ініціативу, адже це є справжня реформа парламенту, яку пропонують люди.

Ми обов'язково оприлюднимо список депутатів, які підписалися під проектом цього Закону!

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії "Народний контроль"

Дмитро Добродомов

powered by lun.ua
Коментарі — 17
Michael Zubetzh _ 27.11.2017 14:29
IP: 93.74.235.---
Чем короче срок, тем интенсивней воровство. Чтобы успеть...
Николай Чаварга _ 07.11.2017 20:42
IP: 104.155.82.---
Віктор Петренко:
які конкретні претензії до Добродомова по данним питанням?


- Ти читати вмієш? То прочитай книги Е. Ходоса, і Гутгаузеру дай почитати. Куди поділося 20 млн українців за 26 років, коли "жити стало набагато краще"? Тобі жити стало краще, я не сумніваюся, і всім вашим стало краще жити, особливо пінчукам і коломойським.
13м _ 07.11.2017 20:25
IP: 130.211.232.---
Віктор Петренко:
Слыш хамло, вопрос тебе, что даст два термина, что изменит, какая польза, где уверенность, что на последнюю или в первую и единственную каденцию, кому -то не захочеться себе меленький свечной заводик. Почему не собрать подписи об сокращении срока депутатсва например, до до 3 лет?, люди это просят, Длюродомов сам так говорит.
Sergey Danilyk _ 07.11.2017 19:34
IP: 104.155.18.---
Потрібно всіх розігнати депутатів, досить одного Волкера з США, можна ще Макейна, і всі питання на Україні будуть вирішені.
Віктор Петренко _ 07.11.2017 18:50
IP: 35.202.120.---
Николай Чаварга:
та ти Закулісний совковий пердун скучив не тільки за комунізмом,але і гітлера хочеш)
і коли це Україна була на 7 місці у світі і по яким показникам?це тоді коли в магазинах нічого не було? а ВВП було лише "на папері". оскільки гроші нічим не були підкріплені.все було бідно та убого.зараз рівень життя набагато кращий!!!тому не звизди Закулісний БОВДУР!
які конкретні претензії до Добродомова по данним питанням?
Николай Чаварга _ 07.11.2017 18:04
IP: 35.195.176.---
Andriy Fedoruk:
Мені здається набагато важливішим викорінити з ВР родинність – коли одночасно в депутатах рідні брати й сестри, батьки й діти, супруги тощо – дуже вже талановиті династії зазвичай
- З такою "філософією" вам треба в інше місце – наберіть насіння соняшника, і лузайте його десь на базарі. Яка різниця, родичі вони, чи ні, якщо всі вони злодії? А айпершим злодієм є голова країни!
Николай Чаварга _ 07.11.2017 18:01
IP: 35.187.95.---
Robert Bruce:
Тут Уколотий написав, що прийнятий закон веде до федералізму. І це ще дня не минуло, як президентський Чихуахуа вже затявкав... Тобто коли президент в 2014 сказав, що такий закон треба прийняти, то він діяв в інтересах Динири і РФ. Це ж яким феєричним дебілом треба бути, щоб таке писати!
- Це дійсно змахує на дебілізм, якщо виходити з позиції боротьби за Україну як державу. Якщо виходити з припущення, що все робиться для того, щоб Україна впала в чиїсь закулісні руки як стигле яблучко, то все робиться так, як для цього треба. Цього не розуміють довбарі, які вслід за закулісою трясучись в екстазі (напр. Чорноволи) настоюють на приватній власності. Може ця срана власність в якигось випадках і більш ефективна, але для України вона смертельна – треба враховувати поправку на менталітет – німці при всіх формах власності живуть нормально, а цигани при всіх владах залишаються в масі своїй маргіналами (і кацапи також).
Andriy Fedoruk _ 07.11.2017 17:57
IP: 104.155.38.---
Мені здається набагато важливішим викорінити з ВР родинність – коли одночасно в депутатах рідні брати й сестри, батьки й діти, супруги тощо – дуже вже талановиті династії зазвичай
Николай Чаварга _ 07.11.2017 17:48
IP: 35.190.221.---
Віктор Петренко:

Закулісний ти не перестаєш бути БОВДУРОМ!!!
В кожної партії є свої ідеї,погляди та принципи.якщо вони тобі не подобаються,то це не значить що така партія є антинародною.В Народного контролю є нормальні ідеї про обмеження депутатських повноважень двома термінами (як в президента) та зменшення кількості депутатів до 300.що тут поганого Закулісний?
- Не роби з Добродомова (Guthausera?) дурня – він прекрасно розуміє, що робить, і як це представити народу, щоб виглядало турботою про нього. Принципова різниця між Українами 1990 року і року 2017 лише в питанні власності на засоби. Експеримент показує, що тоді було 7-місце, а тепер 147-ме. Тільки не пи_ди народу, що це перехідний період "первісного накопичення" – Гітлер за неповних 6 років вивів Німеччину з останнього місця в Європі (реальний голод) на перше. Гутгаузери перевели Україну із 7-го на 147-ме, зменшивши країну на 20 млн українців. Це є експериментальний ФАКт...
hrim _ 07.11.2017 17:40
IP: 193.93.217.---
Однією з головних пропозицій – ВР обирати на ТРИ РОКИ!
Orest Jj _ 07.11.2017 16:56
IP: 77.52.77.---
...Арестованный за коррупцию 5 ноября, в Саудовской Аравии принц аль-Валид ибн Талал ибн Абдель Азиз Аль Сауд, один из крупнейших бизнесменов и совладельцев "Citigroup", оказался причастным к незаконной деятельности украинского государственного концерна "Укроборонпром".
Именно через него руководство "Укроборопрома" проворачивало до сегодняшнего дня миллионные противозаконные схемы.
С помощью принца госконцерн отмывал денежные средства через фирмы-"прокладки.
Эму предъявлены обвинения в коррупции и отмывании денежных средств.

Пы.Сы. Соевые реформаторы – коррупционеры вжэ обгадились во всем мире...
К концу срока власти "в шоколаде" от страны будут шарахаться как от прокаженных.
Orest Jj _ 07.11.2017 16:32
IP: 77.52.77.---
......откуда всплыл очередной компромат на Порошенко?
"Нарфронту" такая спецоперация не по силам, хотя тиражированием они занимаются охотно. Недоимперия могла бы, но им невыгодно топить зависимого от них партнера. Значит, американцы.
Как по учебнику, накануне предметных переговоров Волкера с Сурковым по мирному урегулированию на Донбассе штатовцы напоминают ПАПу, в чьих руках его политическая смерть. Огораживают флажками, гонят в нужном им направлении, чтобы не петлял по своей бизнесовой привычке.
Значит, нам готовится "минск" в полный рост, со всеми амнистиями, выборами и "особым статусом". А потом от использованного ПАПа сильные мира сего просто отвернутся и позабудут. И он останется один со всеми своими бесчисленными внутренними врагами.
Вот такой вот рай по-украински.
Александр Кочетков
Віктор Петренко _ 07.11.2017 15:57
IP: 104.197.121.---
Николай Чаварга:
Закулісний ти не перестаєш бути БОВДУРОМ!!!
В кожної партії є свої ідеї,погляди та принципи.якщо вони тобі не подобаються,то це не значить що така партія є антинародною.В Народного контролю є нормальні ідеї про обмеження депутатських повноважень двома термінами (як в президента) та зменшення кількості депутатів до 300.що тут поганого Закулісний?
Віктор Петренко _ 07.11.2017 15:52
IP: 23.251.149.---
taksist:
путінський штемп добродомов не сидить за гратами а вільно гавкає. непорядок, так війну не виграти.
вот коли ШИЗОФРЕНИКУ!!!перестанеш гавкати і підеш на фронт.то тоді може і виграєм війну.
13м _ 07.11.2017 15:41
IP: 35.195.113.---
Цікавий цей пан, Добродомов)), в своєму блозі пише про те, що "Практично на кожній зустрічі лунають пропозиції щодо зменшення кількості депутатів у Верховній Раді та обмеження перебування на посаді народного депутата.", а підпіси збирає про інше, при чому, на мій погляд, це буде обмеження прав громад на обрання.
п.с. щодо чисельності парламенту, так він найменший у Европі по кількості населення на одного депутата, а щодо двох термінів, так їх теба давати за злочимни високопосадцям, не хочете зібрати за це підписи.
Не розумію, що це взалі дає? Невже за два терміни ничого неможливо вкрасти, чи розуміючи, що вже ніколи не стане депутатом, не спокуситься на щось таке?
Николай Чаварга _ 07.11.2017 15:14
IP: 35.195.113.---
Ви такий "народний контроль, як я іспанський льотчик. Це антинародний контроль.

А ось що сказав би справжній народний представник: до всіх щаблів влади допускаються тільки висунуті (і самовисунуті) представники колективів, які не мають ЖОДНОГО відношення до "бізнесу", вірніше до обкрадання свого народу. От коли виступите з такими вимогами, тоді і отримаєте право називатися "народним контролем" і т.д.

Якось я був в кабінеті дуже високого начальника. Той якраз говорив по телефону: "...ні, я не буду купувати цукор... і муки сьогодні не буду купувати...", Я остовпів: його жінка не може купити собі цукру, чи муки, мусить він купувати?... І тільки через якихось 30-50 секунд я здогадався, що з високого владного кабінету керують своєю фірмою, яка ніби передана у власність дружини, а начальник ніби і не при ділах...

Як у вас, пане Добродомов, хватає совісті так дурити власний народ, якщо насправді у вас основне кредо "Доллари – понад усе!"?
Алекс Шелленберг _ 07.11.2017 14:45
IP: 93.76.196.---
Нет, нужно принять закон по которому все, кто был до 2014: Депутатом ВР, Министром, зам. Министра, Премьер-министром и Президентом, отстраняются от власти и лишаются права занимать любую госдолжность в стране.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter