Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

ЯК ПРИПИНИТИ ПОЛІТИЧНІ ПРОФАНАЦІЇ З ПРИВОДУ СВЯТА ПЕРЕМОГИ

10 травня 2013, 13:09

9 травня – день великої перемоги людства над фашизмом. Це є незаперечним, історичним фактом. Але в сучасній Україні бездарні політики примудрилися перетворити цю історичну дату в політичну профанацію.

Події, що відбулися вчора в Тернополі – доказ того, що тільки політики несуть відповідальність за те, що ветерани ВВВ під час акції комуністів "Парад переможців", змушені були рухатися в оточенні бійців "Беркуту". (Див. ВІДЕО).

Чи розуміють сучасні комуністи, що вони спекулюють лозунгами і віком ветеранів, груди яких в орденах за дійсно пролиту кров?! Що саме вони – комуністи – знову змушують цих людей проштовхувати ідеологію, від якої відмовилось все прогресивне людство планети. Ідеологію, яка омита ріками крові мільйонів невинно загублених життів.

Є лиша два варіанти, які здатні зупинити ці деструктивні процеси в нашому суспільстві. Перший- політики мають зрозуміти всю хибність тактики, яка будується на антагоністичних настроях у суспільстві. Але цей варіант, на мою думку, з огляду на сучасний український політикум, є малоймовірним.Другий – ми повинні як це зробила сучасна Німечина, раз і назавжди заборонити символіку та ідеологію, завдяки якій були знищені десятки мільйонів життів. І для сучасної України – це радянська символіка. Найголовніше – треба донести історичну правду молодому поколінню про те, що саме криється за цією ідеологією і що вона в собі несе.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter