Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

Дешевий популізм та зведення політичних рахунків захлеснули Верховну Раду

04 березня 2015, 14:24

Вся країна пам'ятає передвиборчий цирк, як півроку тому, комбатів за руки виводили представники Радикальної партії на сцени і не знали, де стати біля них, щоб лише потрапити у "сяйво" слави добровольців, які пішли на фронт.

Але коли комбат Мельничук сказав: "Я не згідний. Я не готовий бути кнопкодавом у фракції Олега Ляшка. Я не готовий голосувати за зменшення пенсій чи мовчати про ситуацію на фронті" – його публічно почали лінчувати. Це називається "нова демократія"? Давайте також згадаємо, як рівно рік тому народних депутатів Домбровського, Балогу, Власенка режим Януковича лишив депутатських повноважень за те, що вони були незгідні і не скорилися.

В новому Парламенті, в новій країні – хочемо повторення цієї ганьби?! Адже гоніння фракцією Радикальної партії комбата Мельничука – це саме зведення політичних рахунків. Тому що кожний лідер політичної партії хоче мати раба у своїй фракції, який буде покірно натискати на кнопки і не матиме права голосу і власної думки. Але Україна змінилась. І ті депутати, які вперше зайшли у Парламент, такі як народний депутат Мельничук, не готові жити за цими правилами.

Наша депутатська група "Воля народу" однозначно підтримує позицію про те, що у Верховній Раді не повинно бути рукоприкладства.

Ми беремо на себе зобов'язання підтримати пропозиції Голови ВРУ щодо покарання депутатів за спроби провокацій та зриву пленарних засідань. Адже треба ще і усвідомлювати, що руками парламентських популістів реалізовується зовнішній сценарій Кремля по знищенню української державності. Але також ми будемо свідомо захищати кожного депутата, хто говоритиме правду про те, що насправді відбувається в залі Верховної Ради.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter