28 грудня 2012, 13:59

Павленко пообіцяв допомогти музичній школі селища Коцюбинське: Приїду й проведу лікнеп місцевій владі особисто

Президент підписав указ, згідно з яким 2013 рік оголошений роком дитячої творчості.

У селищі Коцюбинське ще кілька місяців тому стало відомо про те, що музична школа опинилась через брак фінансування на межі закриття.Попри звернення до голови Київської облдержадміністрації анатолія Присяжнюка й його обіцянку допомогти у вирішенні цього питання, на бюджетній сесії селищної ради цього тижня депутати проголосували за те, що наступного року не буде набору в музичну школу нових учнів.

Люди, яких обрали мешканці селища, не вагаючись проголосували за скорочення кількості контингенту учнів в школі з 100 до 80, а також збільшили платню за навчання мало не вдвічі.

Тепер за рік навчання, наприклад, гри на фортепіано за дитину батьки повинні заплатити близько 2 000 гривень.

Якщо в сім'ї дві дитини й вони бажають мати позашкільну освіту, з бюджету батьків лише за гру на одному інструменті за двох дітей треба віддати 4 000 гривень.

Сьогодні на прес-конференції Уповноважений Президента з прав дитини наголосив на тому, що подібні проблеми виникли через те, що в 2000 році заклади позашкільної освіти перевели на фінансування місцевих бюджетів, грошей у яких на такі витрати, як правило не вистачає.

За його словами, гарант доручив Кабінету міністрів визначити, яким чином можна перевести фінансування з місцевого на державний рівень, щоб більшою мірою захистити позашкільну освіту.

В цьому році, за словами Павленка, потрібно акцентувати увагу саме на прийнятті принципових рішень щодо удосконалення позашкілля.

Тому потрібна реальна робота органів влади на шляху до реалізації права дитини на розвиток, яке гарантує закон України та Конвенцією ООН про права дитини.

Павленко назвав рішення депутатів селищної ради Коцюбинського незаконними й пообіцяв після Нового року особисто приїхати в селище й провести лікнеп депутатам, що приймають такі рішення.Нагадаю, що депутати селищної ради не вперше ігнорують волю президента України.

Коли Президент України на всю країну каже, що ліс збережем і тут буде Національний парк, щоб не дерибанили ні Київ, ні Коцюбинське, – місцева влада на чолі з селищним головою Вадимом Садовським вирішує, що ліс буде розданий міфічним кооперативам по 100 га на брата.

powered by lun.ua

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...

Жуків острів. Який капкан готують у Верховному суді і яка позиція ГПУ?

У справі щодо Жукового острову – перемога. ГПУ 11 травня виграло справу в апеляційній інстанції. Цінність острова на Дніпрі переоцінити важко...