28 грудня 2012, 13:59

Павленко пообіцяв допомогти музичній школі селища Коцюбинське: Приїду й проведу лікнеп місцевій владі особисто

Президент підписав указ, згідно з яким 2013 рік оголошений роком дитячої творчості.

У селищі Коцюбинське ще кілька місяців тому стало відомо про те, що музична школа опинилась через брак фінансування на межі закриття.Попри звернення до голови Київської облдержадміністрації анатолія Присяжнюка й його обіцянку допомогти у вирішенні цього питання, на бюджетній сесії селищної ради цього тижня депутати проголосували за те, що наступного року не буде набору в музичну школу нових учнів.

Люди, яких обрали мешканці селища, не вагаючись проголосували за скорочення кількості контингенту учнів в школі з 100 до 80, а також збільшили платню за навчання мало не вдвічі.

Тепер за рік навчання, наприклад, гри на фортепіано за дитину батьки повинні заплатити близько 2 000 гривень.

Якщо в сім'ї дві дитини й вони бажають мати позашкільну освіту, з бюджету батьків лише за гру на одному інструменті за двох дітей треба віддати 4 000 гривень.

Сьогодні на прес-конференції Уповноважений Президента з прав дитини наголосив на тому, що подібні проблеми виникли через те, що в 2000 році заклади позашкільної освіти перевели на фінансування місцевих бюджетів, грошей у яких на такі витрати, як правило не вистачає.

За його словами, гарант доручив Кабінету міністрів визначити, яким чином можна перевести фінансування з місцевого на державний рівень, щоб більшою мірою захистити позашкільну освіту.

В цьому році, за словами Павленка, потрібно акцентувати увагу саме на прийнятті принципових рішень щодо удосконалення позашкілля.

Тому потрібна реальна робота органів влади на шляху до реалізації права дитини на розвиток, яке гарантує закон України та Конвенцією ООН про права дитини.

Павленко назвав рішення депутатів селищної ради Коцюбинського незаконними й пообіцяв після Нового року особисто приїхати в селище й провести лікнеп депутатам, що приймають такі рішення.Нагадаю, що депутати селищної ради не вперше ігнорують волю президента України.

Коли Президент України на всю країну каже, що ліс збережем і тут буде Національний парк, щоб не дерибанили ні Київ, ні Коцюбинське, – місцева влада на чолі з селищним головою Вадимом Садовським вирішує, що ліс буде розданий міфічним кооперативам по 100 га на брата.

powered by lun.ua

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...